LKS „Dobrzanka” Dobra (M)
Klub: LKS „Dobrzanka” Dobra
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Sala gimnastyczna przy Gminnym Przedszkolu nr 1
34-642 Dobra 490
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jerzy Miśkowiec (tel. 692 173 020)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BOBER Damian 1987 M 2018/2019 351
2 CZYRNEK Jakub 1998 M 2018/2019 687
3 MIŚKOWIEC Jerzy 1958 M 2018/2019 1356
4 MRÓZEK Jan 1951 M 2018/2019 694
5 PIETRZAK Krzysztof 1972 M 2018/2019 1603
6 PIETRZAK Tomasz 1984 M 2018/2019 286
7 PIĘTOŃ Robert 1983 M 2018/2019 259
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2018-09-21 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - UKS „Villa Verde” Olesno III 5:9 (S) ⇓
2 4W 1/2 2018-10-07 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - LKS „Dobrzanka” Dobra 5:9 (S) ⇑
3 4W 1/3 2018-10-19 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - KS „Start” Nowy Sącz 6:8 (S) ⇓
4 4W 1/4 2018-10-27 16:00 TG „Sokół” Brzesko - LKS „Dobrzanka” Dobra 6:8 (S) ⇑
5 4W 1/5 2018-11-09 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - LZS „Solidarni” Mędrzechów 10:4 (S) ⇑
6 4W 1/6 2018-11-25 11:00 MKS „Radość” Gorlice - LKS „Dobrzanka” Dobra 12:2 (S) ⇓
7 4W 1/8 2018-12-07 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - UKS „Jordan” Zakliczyn 10:4 (S) ⇑
8 4W 1/9 2018-12-16 13:00 MOSiR Tuchów - LKS „Dobrzanka” Dobra 2:12 (S) ⇑
9 4W 1/7 2018-12-23 10:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - LKS „Dobrzanka” Dobra 5:9 (S) ⇑
10 4W 1/10 2019-01-11 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - KS „Talar Team” Szczawa 7:7 (S) ⇔
11 4W 1/11 2019-01-20 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LKS „Dobrzanka” Dobra 4:10 (S) ⇑
12 4W 2/12 2019-02-22 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - MKS „Radość” Gorlice 8:6 (S) ⇑
13 4W 2/13 2019-03-16 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów - LKS „Dobrzanka” Dobra 7:7 (S) ⇔
14 4W 2/15 2019-04-07 10:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - LKS „Dobrzanka” Dobra 9:5 (S) ⇓
15 4W 2/14 2019-04-12 18:00 KS „Start” Nowy Sącz - LKS „Dobrzanka” Dobra 8:6 (S) ⇓
16 4W 2/16 2019-04-26 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - LUKS „Galux” Skrzyszów III 8:6 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BD
2
CJ
3
MJ
4
MJ
5
PK
6
PT
7
PR
1 (D) UKS „Villa Verde” Olesno III 2,0 0,5 0,5   2,0     5
2 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów III 2,5   2,0   2,5   2,0 9
3 (D) KS „Start” Nowy Sącz 1,5       2,5 0,0 2,0 6
4 (W) TG „Sokół” Brzesko 2,5   1,0   1,5   3,0 8
5 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów 2,5   1,5   2,5   3,5 10
6 (W) MKS „Radość” Gorlice 2,0   0,0   0,0   0,0 2
7 (D) UKS „Jordan” Zakliczyn 3,5   1,0   3,5   2,0 10
8 (W) MOSiR Tuchów 2,5   3,0   3,5   3,0 12
9 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów 3,5   2,5   2,5   0,5 9
10 (D) KS „Talar Team” Szczawa 3,0   1,5   2,0   0,5 7
11 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów II 2,5   2,0   2,5   3,0 10
12 (D) MKS „Radość” Gorlice 3,0   2,5   1,0   1,5 8
13 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów 2,0   2,0   1,0   2,0 7
14 (W) UKS „Villa Verde” Olesno III 2,5   0,0   1,5   1,0 5
15 (W) KS „Start” Nowy Sącz 1,5   0,0   3,5   1,0 6
16 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów III     2,0 2,5 3,5   0,0 8
Razem 37,0 0,5 21,5 2,5 35,5 0,0 25,0 122
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BOBER Damian 1987 M 2018/2019 351
2 CZYRNEK Jakub 1998 M 2018/2019 687
3 MIŚKOWIEC Jerzy 1958 M 2018/2019 1356
4 MRÓZEK Jan 1951 M 2018/2019 694
5 PIETRZAK Krzysztof 1972 M 2018/2019 1603
6 PIETRZAK Tomasz 1984 M 2018/2019 286
7 PIĘTOŃ Robert 1983 M 2018/2019 259