MKS „Tarnovia” Tarnów (M)
Klub: MKS „Tarnovia” Tarnów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Klementyny Hoffmanowej
ul. Władysława Reymonta 30
33-100 Tarnów
sala rezerwowa: Miejski Klub Sportowy „Tarnovia”
ul. Bandrowskiego 9
33-100 Tarnów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Renata Słupek (tel. 660 368 841)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BORTNIK Jakub 2001 M 2018/2019 1688
2 FRANCZAK Szymon 2006 M 2018/2019 2371
3 JEWUŁA Mateusz 1998 M 2018/2019 1976
4 MILÓWKA Emilia 2006 K 2018/2019 2370
5 MROCZEK Adrian 1997 M 2018/2019 1782
6 ROBAK Mateusz 2002 M 2018/2019 1411
7 STROISZ Natasza 2003 K 2018/2019 1387
8 SZWALEC Karol 2001 M 2018/2019 1689
9 ŻYDOWSKA Weronika 2002 K 2018/2019 1120
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2018-09-23 11:00 MKS „Radość” Gorlice - MKS „Tarnovia” Tarnów 11:3 (S) ⇓
2 4W 1/2 2018-10-07 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - LZS „Solidarni” Mędrzechów 6:8 (S) ⇓
3 4W 1/3 2018-10-21 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - MKS „Tarnovia” Tarnów 4:10 (S) ⇑
4 4W 1/4 2018-10-28 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - MOSiR Tuchów 9:5 (S) ⇑
5 4W 1/5 2018-11-11 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - TG „Sokół” Brzesko 8:6 (S) ⇑
6 4W 1/6 2018-11-25 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - MKS „Tarnovia” Tarnów 12:2 (S) ⇓
7 4W 1/8 2018-12-09 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - MKS „Tarnovia” Tarnów 7:7 (S) ⇔
8 4W 1/9 2018-12-16 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - LUKS „Galux” Skrzyszów III  
9 4W 1/7 2018-12-23 10:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - LKS „Dobrzanka” Dobra  
10 4W 1/10 2019-01-13 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - MKS „Tarnovia” Tarnów  
11 4W 1/11 2019-01-20 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - MLUKS „Gulon” Zakliczyn  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
FS
2
JM
3
ME
4
MA
5
RM
6
SK
7
ŻW
1 (W) MKS „Radość” Gorlice   1,0   1,0   0,0 1,0 3
2 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów   0,5   1,5 2,5   1,5 6
3 (W) KS „Talar Team” Szczawa   2,0   3,0 2,5   2,5 10
4 (D) MOSiR Tuchów 1,0 2,0 0,0   3,5   2,5 9
5 (D) TG „Sokół” Brzesko   1,5   1,5 3,5   1,5 8
6 (W) KS „Start” Nowy Sącz   1,0   0,0 1,0   0,0 2
7 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów II   2,5   1,5 2,5   0,5 7
Razem 1,0 10,5 0,0 8,5 15,5 0,0 9,5 45
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 FRANCZAK Szymon 2006 M 2018/2019 2371
2 JEWUŁA Mateusz 1998 M 2018/2019 1976
3 MILÓWKA Emilia 2006 K 2018/2019 2370
4 MROCZEK Adrian 1997 M 2018/2019 1782
5 ROBAK Mateusz 2002 M 2018/2019 1411
6 SZWALEC Karol 2001 M 2018/2019 1689
7 ŻYDOWSKA Weronika 2002 K 2018/2019 1120