LUKS „Galux” Skrzyszów II (M)
Klub: LUKS „Skrzyszów”
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie
33-156 Skrzyszów 629A
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Wiesław Kozioł (tel. 504 280 276)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Jasielski Franciszek (tel. 505 122 125)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2018-09-22 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LUKS „Galux” Skrzyszów III 7:7 (S) ⇔
2 4W 1/2 2018-10-07 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - LUKS „Galux” Skrzyszów II 11:3 (S) ⇓
3 4W 1/3 2018-10-20 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - TG „Sokół” Brzesko 3:11 (S) ⇓
4 4W 1/4 2018-10-27 16:00 KS „Start” Nowy Sącz - LUKS „Galux” Skrzyszów II 11:3 (S) ⇓
5 4W 1/5 2018-11-03 15:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - MKS „Radość” Gorlice 1:13 (S) ⇓
6 4W 1/7 2018-11-09 18:00 UKS „Jordan” Zakliczyn - LUKS „Galux” Skrzyszów II 11:3 (S) ⇓
7 4W 1/6 2018-11-17 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów - LUKS „Galux” Skrzyszów II 5:9 (S) ⇑
8 4W 1/8 2018-12-09 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - MKS „Tarnovia” Tarnów 7:7 (S) ⇔
9 4W 1/9 2018-12-16 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - LUKS „Galux” Skrzyszów II 6:8 (S) ⇑
10 4W 1/10 2019-01-13 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - MOSiR Tuchów 8:6 (S) ⇑
11 4W 1/11 2019-01-20 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LKS „Dobrzanka” Dobra 4:10 (S) ⇓
12 4W 2/13 2019-03-17 13:00 MOSiR Tuchów - LUKS „Galux” Skrzyszów II 3:11 (S) ⇑
13 4W 2/14 2019-03-31 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - LUKS „Galux” Skrzyszów II 10:4 (S) ⇓
14 4W 2/12 2019-04-06 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - KS „Talar Team” Szczawa 7:7 (S) ⇔
15 4W 2/15 2019-04-13 11:30 TG „Sokół” Brzesko - LUKS „Galux” Skrzyszów II 6:8 (S) ⇑
16 4W 2/16 2019-04-28 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - UKS „Jordan” Zakliczyn 0:14 WO ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DR
2
GM
3
KM
4
KP
5
KJ
6
KZ
7
PE
8
PK
9
SZ
1 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów III     2,5   1,0 2,5   1,0   7
2 (W) UKS „Villa Verde” Olesno III   2,0 0,0   0,0     1,0   3
3 (D) TG „Sokół” Brzesko     0,5 0,0 0,0 1,5   1,0   3
4 (W) KS „Start” Nowy Sącz     0,5   0,0 1,5   1,0   3
5 (D) MKS „Radość” Gorlice     0,0   0,0 1,0   0,0   1
6 (W) UKS „Jordan” Zakliczyn     1,0 0,0 0,0 0,0   2,0   3
7 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów 3,5   2,5   1,5     1,5   9
8 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów 3,0   1,0   2,0     1,0   7
9 (W) KS „Talar Team” Szczawa 3,5   2,5 0,0 2,0         8
10 (D) MOSiR Tuchów         2,5 2,5 1,5 1,5   8
11 (D) LKS „Dobrzanka” Dobra 3,5   0,0     0,0   0,5   4
12 (W) MOSiR Tuchów     2,5   3,5 3,5   1,5   11
13 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów     1,0   1,0 1,0   1,0   4
14 (D) KS „Talar Team” Szczawa     1,0   2,0 2,0   2,0 0,0 7
15 (W) TG „Sokół” Brzesko     1,5   2,0 2,5   2,0   8
16 (D) UKS „Jordan” Zakliczyn                   0
Razem 13,5 2,0 16,5 0,0 17,5 18,0 1,5 17,0 0,0 86
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DUDEK Radosław 1979 M 2019/2020 867
2 GALUS Mateusz 2001 M 2019/2020 727
3 KASPRZYK Michalina 2002 K 2019/2020 1183
4 KORUS Paweł 2002 M 2019/2020 1932
5 KOZIOŁ Jarosław 1971 M 2019/2020 370
6 KOZIOŁ Zuzanna 2002 K 2019/2020 726
7 PARA Eligiusz 1954 M 2019/2020 946
8 PIS Konrad 2003 M 2019/2020 1184
9 SZMYD Zygmunt 1954 M 2019/2020 947