UKS „Jordan” Zakliczyn (M)
Klub: UKS „Jordan” Zakliczyn
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Lanckorońskich
ul. Malczewskiego 56
32-840 Zakliczyn
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Mateusz Malik (tel. 790 608 602)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2018-09-22 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów - UKS „Jordan” Zakliczyn 11:3 (S) ⇓
2 4W 1/2 2018-10-20 10:00 UKS „Jordan” Zakliczyn - MKS „Radość” Gorlice 9:5 (S) ⇑
3 4W 1/3 2018-10-21 13:00 MOSiR Tuchów - UKS „Jordan” Zakliczyn 2:12 (S) ⇑
4 4W 1/5 2018-11-02 18:00 UKS „Jordan” Zakliczyn - KS „Start” Nowy Sącz 6:8 (S) ⇓
5 4W 1/7 2018-11-09 18:00 UKS „Jordan” Zakliczyn - LUKS „Galux” Skrzyszów II 11:3 (S) ⇑
6 4W 1/4 2018-11-24 10:00 UKS „Jordan” Zakliczyn - KS „Talar Team” Szczawa 11:3 (S) ⇑
7 4W 1/6 2018-11-24 16:00 TG „Sokół” Brzesko - UKS „Jordan” Zakliczyn 4:10 (S) ⇑
8 4W 1/8 2018-12-07 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - UKS „Jordan” Zakliczyn 10:4 (S) ⇓
9 4W 1/9 2018-12-21 18:00 UKS „Jordan” Zakliczyn - UKS „Villa Verde” Olesno III 5:9 (S) ⇓
10 4W 1/11 2019-01-20 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - UKS „Jordan” Zakliczyn 7:7 (S) ⇔
11 4W 1/10 2019-01-21 17:45 LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Jordan” Zakliczyn 7:7 (S) ⇔
12 4W 2/12 2019-02-15 18:00 UKS „Jordan” Zakliczyn - TG „Sokół” Brzesko 11:3 (S) ⇑
13 4W 2/14 2019-03-29 18:00 UKS „Jordan” Zakliczyn - MOSiR Tuchów 13:1 (S) ⇑
14 4W 2/13 2019-04-27 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - UKS „Jordan” Zakliczyn 4:10 (S) ⇑
15 4W 2/16 2019-04-28 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - UKS „Jordan” Zakliczyn 0:14 WO ⇑
16 4W 2/15 2019-05-03 18:00 UKS „Jordan” Zakliczyn - MKS „Tarnovia” Tarnów 12:2 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BP
2
HS
3
KB
4
MJ
5
SD
1 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów 1,0 1,0 1,0 0,0   3
2 (D) MKS „Radość” Gorlice 2,0 3,5   1,0 2,5 9
3 (W) MOSiR Tuchów 3,5 2,5   3,5 2,5 12
4 (D) KS „Start” Nowy Sącz 2,0 0,0 0,0 2,0 2,0 6
5 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów II 1,5 0,0 3,5 2,5 3,5 11
6 (D) KS „Talar Team” Szczawa 3,5   3,0 2,0 2,5 11
7 (W) TG „Sokół” Brzesko 2,5   1,5 3,5 2,5 10
8 (W) LKS „Dobrzanka” Dobra 2,0   0,5 1,0 0,5 4
9 (D) UKS „Villa Verde” Olesno III 1,5 1,5 0,0 0,0 2,0 5
10 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów 2,5   1,5 1,5 1,5 7
11 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów III 1,5   1,5 1,5 2,5 7
12 (D) TG „Sokół” Brzesko 0,0 2,0 3,5 2,5 3,0 11
13 (D) MOSiR Tuchów 3,5 1,5 2,0 2,5 3,5 13
14 (W) KS „Talar Team” Szczawa 3,5   2,0 2,0 2,5 10
15 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów II           0
16 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów 2,5 3,5   3,5 2,5 12
Razem 33,0 15,5 20,0 29,0 33,5 131
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BARDON Piotr 2000 M 2019/2020 1137
2 HEŁMECKI Szymon 2001 M 2019/2020 1025
3 KORNAŚ Bartłomiej 2003 M 2019/2020 1407
4 MRÓZ Jakub 2003 M 2019/2020 1406
5 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001 M 2019/2020 1141