UKS „Villa Verde” Olesno III (M)
Klub: UKS Olesno
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego
ul. Szkolna 5
33-210 Olesno
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Tadeusz Łabędź (tel. 509 997 329)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Sławomir Florek (tel. 502 148 652)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 ADAMIAK Grzegorz 1971 M 2018/2019 2642
2 BŁOCHO Przemysław 2001 M 2018/2019 1217
3 BŁOCHO Zdzisław 1974 M 2018/2019 1216
4 CHMIELEWSKI Tomasz 1964 M 2018/2019 230
5 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998 K 2018/2019 762
6 DAWIDOWSKI Aleksander 1997 M 2018/2019 643
7 DYCHTOŃ Jakub 1980 M 2018/2019 27
8 FLOREK Sławomir 1977 M 2018/2019 25
9 JANISZEWSKI Kamil 1997 M 2018/2019 644
10 JANISZEWSKI Tomasz 1991 M 2018/2019 647
11 KIEROŃSKI Adam 1969 M 2018/2019 19
12 KOWAL Damian 1999 M 2018/2019 1925
13 KUDŁA Paweł 1985 M 2018/2019 1802
14 LIS Daniel 1999 M 2018/2019 646
15 ŁABĘDŹ Tadeusz 1946 M 2018/2019 267
16 ŁABĘDŹ Tomasz 1975 M 2018/2019 231
17 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987 M 2018/2019 232
18 MAZUR Bartłomiej 1987 M 2018/2019 1365
19 MISIASZEK Wojciech 1994 M 2018/2019 648
20 MOTYKA Tadeusz 1961 M 2018/2019 229
21 MRKVICKA Radek 1974 M 2018/2019 1935
22 OLECHNY Jakub 1993 M 2018/2019 28
23 PROCHAZKA Piotr 2004 M 2018/2019 1923
24 PROCHAZKA Tomasz 1974 M 2018/2019 1922
25 PUSHKAROV Kostyantyn 1968 M 2018/2019 866
26 SZPILSKA Roksana 1998 K 2018/2019 699
27 TATARCZUCH Marek 1974 M 2018/2019 265
28 TATARCZUCH Rafał 1998 M 2018/2019 650
29 TOBIASZ Szymon 2006 M 2018/2019 1519
30 WAJDA Kamil 2003 M 2018/2019 1927
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2018-09-21 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - UKS „Villa Verde” Olesno III 5:9 (S) ⇑
2 4W 1/2 2018-10-07 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - LUKS „Galux” Skrzyszów II 11:3 (S) ⇑
3 4W 1/3 2018-10-21 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - MKS „Radość” Gorlice 9:5 (S) ⇑
4 4W 1/4 2018-10-28 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów - UKS „Villa Verde” Olesno III 4:10 (S) ⇑
5 4W 1/6 2018-11-16 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - MOSiR Tuchów 12:2 (S) ⇑
6 4W 1/5 2018-11-25 09:00 KS „Talar Team” Szczawa - UKS „Villa Verde” Olesno III 1:13 (S) ⇑
7 4W 1/7 2018-11-28 19:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - TG „Sokół” Brzesko 11:3 (S) ⇑
8 4W 1/8 2018-12-09 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Villa Verde” Olesno III 6:8 (S) ⇑
9 4W 1/9 2018-12-21 18:00 UKS „Jordan” Zakliczyn - UKS „Villa Verde” Olesno III 5:9 (S) ⇑
10 4W 1/10 2019-01-13 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - MKS „Tarnovia” Tarnów 11:3 (S) ⇑
11 4W 1/11 2019-01-20 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - LUKS „Galux” Skrzyszów III 5:9 (S) ⇓
12 4W 2/12 2019-03-03 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - LZS „Solidarni” Mędrzechów 7:7 (S) ⇔
13 4W 2/14 2019-03-31 11:00 MKS „Radość” Gorlice - UKS „Villa Verde” Olesno III 6:8 (S) ⇑
14 4W 2/15 2019-04-07 10:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - LKS „Dobrzanka” Dobra 9:5 (S) ⇑
15 4W 2/13 2019-04-15 18:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Villa Verde” Olesno III 5:9 (S) ⇑
16 4W 2/16 2019-04-25 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Start” Nowy Sącz 10:4 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CT
2
CA
3
DJ
4
FS
5
JT
6
MT
7
TM
1 (W) LKS „Dobrzanka” Dobra   2,5 3,0     2,5 1,0 9
2 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów II   1,5 3,5 3,5   2,5   11
3 (D) MKS „Radość” Gorlice   1,5 3,5     3,5 0,5 9
4 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów   1,5 2,5   2,0 3,5 0,5 10
5 (D) MOSiR Tuchów   2,0 3,5 3,5   3,0   12
6 (W) KS „Talar Team” Szczawa   2,5 3,5 0,5   3,5 3,0 13
7 (D) TG „Sokół” Brzesko   2,5 2,5 3,0   2,5 0,5 11
8 (W) KS „Start” Nowy Sącz   2,0 1,0 0,0 2,5 2,5   8
9 (W) UKS „Jordan” Zakliczyn   3,0 2,5   1,5 2,0   9
10 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów   2,5   1,0 2,0 3,5 2,0 11
11 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów III   0,0 2,0   1,5 0,5 1,0 5
12 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów   0,0 2,0   2,0 2,0 1,0 7
13 (W) MKS „Radość” Gorlice     3,0 0,0 3,5 1,5 0,0 8
14 (D) LKS „Dobrzanka” Dobra   2,0 2,0   1,5 3,5   9
15 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów III   2,0 2,5 0,5   3,0 1,0 9
16 (D) KS „Start” Nowy Sącz 2,0 2,5     2,5 2,5 0,5 10
Razem 2,0 28,0 37,0 12,0 19,0 42,0 11,0 151
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CHMIELEWSKI Tomasz 1964 M 2018/2019 230
2 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998 K 2018/2019 762
3 DYCHTOŃ Jakub 1980 M 2018/2019 27
4 FLOREK Sławomir 1977 M 2018/2019 25
5 JANISZEWSKI Tomasz 1991 M 2018/2019 647
6 MOTYKA Tadeusz 1961 M 2018/2019 229
7 TATARCZUCH Marek 1974 M 2018/2019 265