TG „Sokół” Brzesko (M)
Klub: TG „Sokół” Brzesko
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2
im. Bohaterów Westerplatte
ul. Piastowska 2
32-800 Brzesko
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jakub Hazik (tel. 602 423 496)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BŁĄKAŁA Leszek 1971 M 2018/2019 755
2 DRZAZGA Jerzy 1972 M 2018/2019 1907
3 HAZIK Jakub 1971 M 2018/2019 1342
4 PASZKOWSKI Bogdan 1968 M 2018/2019 360
5 PIĘKOSZ Wacław 1964 M 2018/2019 2337
6 SKRZYPEK Adrian 2003 M 2018/2019 1780
7 STANISZEWSKI Krzysztof 1985 M 2018/2019 570
8 SZYMAŃSKI Bartosz 1992 M 2018/2019 751
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2018-09-23 12:00 MOSiR Tuchów - TG „Sokół” Brzesko 4:10 (S) ⇑
2 4W 1/2 2018-10-06 16:00 TG „Sokół” Brzesko - KS „Talar Team” Szczawa 8:6 (S) ⇑
3 4W 1/3 2018-10-20 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - TG „Sokół” Brzesko 3:11 (S) ⇑
4 4W 1/4 2018-10-27 16:00 TG „Sokół” Brzesko - LKS „Dobrzanka” Dobra 6:8 (S) ⇓
5 4W 1/5 2018-11-11 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - TG „Sokół” Brzesko 8:6 (S) ⇓
6 4W 1/6 2018-11-24 16:00 TG „Sokół” Brzesko - UKS „Jordan” Zakliczyn 4:10 (S) ⇓
7 4W 1/7 2018-11-28 19:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - TG „Sokół” Brzesko 11:3 (S) ⇓
8 4W 1/8 2018-12-08 16:00 TG „Sokół” Brzesko - LUKS „Galux” Skrzyszów III 4:10 (S) ⇓
9 4W 1/9 2018-12-22 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów - TG „Sokół” Brzesko 9:5 (S) ⇓
10 4W 1/10 2019-01-13 12:00 TG „Sokół” Brzesko - MKS „Radość” Gorlice 3:11 (S) ⇓
11 4W 1/11 2019-01-20 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - TG „Sokół” Brzesko 9:5 (S) ⇓
12 4W 2/12 2019-02-15 18:00 UKS „Jordan” Zakliczyn - TG „Sokół” Brzesko 11:3 (S) ⇓
13 4W 2/13 2019-03-16 16:00 TG „Sokół” Brzesko - MKS „Tarnovia” Tarnów 5:9 (S) ⇓
14 4W 2/14 2019-03-30 18:00 KS „Talar Team” Szczawa - TG „Sokół” Brzesko 7:7 (S) ⇔
15 4W 2/15 2019-04-13 11:30 TG „Sokół” Brzesko - LUKS „Galux” Skrzyszów II 6:8 (S) ⇓
16 4W 2/16 2019-04-27 16:00 TG „Sokół” Brzesko - MOSiR Tuchów 12:2 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BL
2
DJ
3
HJ
4
PB
5
PW
6
SA
7
SK
8
SB
1 (W) MOSiR Tuchów 2,0 2,5 0,0     3,5 2,0   10
2 (D) KS „Talar Team” Szczawa 1,5   2,0     3,5 1,0   8
3 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów II   3,0 1,0     3,5   3,5 11
4 (D) LKS „Dobrzanka” Dobra   1,0 0,0     2,5   2,5 6
5 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów   1,0 1,0     2,0   2,0 6
6 (D) UKS „Jordan” Zakliczyn     1,0     1,0 0,0 2,0 4
7 (W) UKS „Villa Verde” Olesno III   0,0 0,0     3,0 0,0   3
8 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów III     1,0   0,0 2,0 1,0   4
9 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów   0,0 0,0     3,0   2,0 5
10 (D) MKS „Radość” Gorlice   1,0 0,0     2,0 0,0   3
11 (W) KS „Start” Nowy Sącz   1,0 1,0     3,0 0,0   5
12 (W) UKS „Jordan” Zakliczyn   0,5 0,0     2,5 0,0   3
13 (D) MKS „Tarnovia” Tarnów   0,0 0,0     3,0   2,0 5
14 (W) KS „Talar Team” Szczawa   1,0 1,0     2,5   2,5 7
15 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów II   0,5 0,0 2,0   3,5     6
16 (D) MOSiR Tuchów   3,5 2,0 3,0   3,5     12
Razem 3,5 15,0 10,0 5,0 0,0 44,0 4,0 16,5 98
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BŁĄKAŁA Leszek 1971 M 2018/2019 755
2 DRZAZGA Jerzy 1972 M 2018/2019 1907
3 HAZIK Jakub 1971 M 2018/2019 1342
4 PASZKOWSKI Bogdan 1968 M 2018/2019 360
5 PIĘKOSZ Wacław 1964 M 2018/2019 2337
6 SKRZYPEK Adrian 2003 M 2018/2019 1780
7 STANISZEWSKI Krzysztof 1985 M 2018/2019 570
8 SZYMAŃSKI Bartosz 1992 M 2018/2019 751