KS „Podwawelski” Kraków II (M)
Klub: KS „Podwawelski” Kraków
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
ul. Komandosów 21
30-334 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Tomasz Janik (tel. 502 019 626)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Adrian Piegza (tel. 515 840 822)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BIAŁCZYK Łukasz 1989 M 2018/2019 628
2 BIEL Jakub 1977 M 2018/2019 15
3 BOCHENEK Mariusz 1969 M 2018/2019 18
4 BOLEK Łukasz 1997 M 2018/2019 1272
5 DYMEK Michał 1987 M 2018/2019 2249
6 JANIK Tomasz 1979 M 2018/2019 808
7 MAJCHRZAK Michał 1999 M 2018/2019 2590
8 MIKRUT Jakub 2003 M 2018/2019 2250
9 MOREK Radosław 2000 M 2018/2019 769
10 NOWAK Alojzy 1964 M 2018/2019 580
11 PETKA Krzysztof 1999 M 2018/2019 695
12 PIEGZA Adrian 2000 M 2018/2019 877
13 PIETRZAK Agnieszka 2000 K 2018/2019 711
14 STRZAŁKA Marek 1969 M 2018/2019 17
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2018-09-26 20:00 KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków II 5:9 (S) ⇓
2 3M 1/2 2018-10-06 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 6:8 (S) ⇑
3 3M 1/3 2018-10-19 20:30 KS „Podwawelski” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice 6:8 (S) ⇓
4 3M 1/4 2018-10-27 16:00 ULKS „Lachowice” - KS „Podwawelski” Kraków II 9:5 (S) ⇓
5 3M 1/7 2018-12-01 13:00 MKS KSOS Kraków - KS „Podwawelski” Kraków II 9:5 (S) ⇓
6 3M 1/9 2018-12-15 16:00 GSWAL „Mikulec” Grybów - KS „Podwawelski” Kraków II 6:8 (S) ⇑
7 3M 1/6 2018-12-21 19:00 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Podwawelski” Kraków II 9:5 (S) ⇓
8 3M 1/8 2019-01-12 16:00 KS „Podwawelski” Kraków II - UKS „Płomień” Limanowa II 14:0 (S) ⇑
9 3M 1/10 2019-01-13 18:00 KS „Podwawelski” Kraków II - „Siemacha” Kraków 10:4 (S) ⇑
10 3M 1/5 2019-01-19 16:00 KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 4:10 (S) ⇓
11 3M 1/11 2019-01-20 18:30 KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków III 7:7 (S) ⇔
12 3M 2/12 2019-02-23 16:00 KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków II 6:8 (S) ⇑
13 3M 2/13 2019-03-23 11:30 KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 8:6 (S) ⇓
14 3M 2/14 2019-03-31 17:00 KS „Podwawelski” Kraków II - GSWAL „Mikulec” Grybów 12:2 (S) ⇑
15 3M 2/15 2019-04-12 19:30 KS „Podwawelski” Kraków II - MKS „Skawa” Wadowice 4:10 (S) ⇓
16 3M 2/16 2019-04-14 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Podwawelski” Kraków II 3:11 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
MR
3
PA
4
PA
1 (D) KS „Bronowianka” Kraków II 2,0 0,0 2,0 1,0 5
2 (W) „Semarch-Podwawelski” Kraków III 1,0 2,0 3,5 1,5 8
3 (D) UKS „Zarabie” Myślenice 2,5 0,5 2,5 0,5 6
4 (W) ULKS „Lachowice” 1,0 2,0 2,0 0,0 5
5 (W) MKS KSOS Kraków 1,5 0,5 3,0 0,0 5
6 (W) GSWAL „Mikulec” Grybów 2,0 2,5 2,5 1,0 8
7 (W) MKS „Skawa” Wadowice 1,5 0,0 3,0 0,5 5
8 (D) UKS „Płomień” Limanowa II 3,5 3,5 3,5 3,5 14
9 (D) „Siemacha” Kraków 2,5 1,5 3,5 2,5 10
10 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 0,0 0,5 2,0 1,5 4
11 (D) KS „Bronowianka” Kraków III 2,0 0,0 3,0 2,0 7
12 (W) KS „Bronowianka” Kraków II 2,5 2,5 2,0 1,0 8
13 (W) KS „Bronowianka” Kraków III 1,0 1,0 2,5 1,5 6
14 (D) GSWAL „Mikulec” Grybów 3,5 2,5 3,5 2,5 12
15 (D) MKS „Skawa” Wadowice 2,0 0,0 1,0 1,0 4
16 (W) UKS „Płomień” Limanowa II 2,5 2,5 3,5 2,5 11
Razem 31,0 21,5 43,0 22,5 118
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BOLEK Łukasz 1997 M 2018/2019 1272
2 MOREK Radosław 2000 M 2018/2019 769
3 PIEGZA Adrian 2000 M 2018/2019 877
4 PIETRZAK Agnieszka 2000 K 2018/2019 711