„Semarch-Podwawelski” Kraków III (M)
Klub: KS „Podwawelski” Kraków
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
ul. Komandosów 21
30-334 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Grzegorz Kluzek (tel. 509 502 662)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BIAŁY Sebastian 1980 M 2018/2019 630
2 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997 M 2018/2019 445
3 KELEBAJ Oleksij 1996 M 2018/2019 1304
4 KLUZEK Grzegorz 1982 M 2018/2019 623
5 KLUZEK Sławomir 1986 M 2018/2019 662
6 RAPUTA Tomasz 1980 M 2018/2019 253
7 RÓŻYCZKA Mirosław 1973 M 2018/2019 624
8 WOLANIN Piotr 2001 M 2018/2019 1886
9 ZALEWSKI Krzysztof 1994 M 2018/2019 538
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/2 2018-10-06 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 6:8 (S) ⇓
2 3M 1/3 2018-10-20 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 4:10 (S) ⇓
3 3M 1/4 2018-10-27 14:00 MKS „Skawa” Wadowice - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 2:12 (S) ⇑
4 3M 1/5 2018-11-10 16:00 GSWAL „Mikulec” Grybów - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 7:7 (S) ⇔
5 3M 1/6 2018-11-24 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - „Siemacha” Kraków 9:5 (S) ⇑
6 3M 1/7 2018-12-01 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - UKS „Zarabie” Myślenice 3:11 (S) ⇓
7 3M 1/9 2018-12-15 13:00 MKS KSOS Kraków - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 6:8 (S) ⇑
8 3M 1/10 2019-01-12 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - UKS „Płomień” Limanowa II 14:0 (S) ⇑
9 3M 1/8 2019-01-13 13:00 ULKS „Lachowice” - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 4:10 (S) ⇑
10 3M 1/11 2019-01-19 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków II 11:3 (S) ⇑
11 3M 1/1 2019-01-20 10:00 KS „Bronowianka” Kraków III - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 0:14 WO ⇑
12 3M 2/12 2019-02-22 20:00 „Siemacha” Kraków - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 8:6 (S) ⇓
13 3M 2/13 2019-03-16 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - ULKS „Lachowice” 9:5 (S) ⇑
14 3M 2/14 2019-03-30 15:30 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 8:6 (S) ⇓
15 3M 2/15 2019-04-06 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 13:1 (S) ⇓
16 3M 2/16 2019-04-27 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - MKS KSOS Kraków 8:6 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BS
2
KO
3
KG
4
KS
5
RT
6
ZK
1 (D) KS „Podwawelski” Kraków II 1,0 0,5   0,0 3,5 1,0 6
2 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 0,5 0,5   2,0 1,0   4
3 (W) MKS „Skawa” Wadowice 2,5 1,5 0,5 2,0 2,0 3,5 12
4 (W) GSWAL „Mikulec” Grybów 1,0   0,0 1,5 3,5 1,0 7
5 (D) „Siemacha” Kraków 1,0     3,5 2,5 2,0 9
6 (D) UKS „Zarabie” Myślenice 0,0 0,0   1,0 2,0 0,0 3
7 (W) MKS KSOS Kraków 1,5     1,5 2,5 2,5 8
8 (D) UKS „Płomień” Limanowa II 3,5     3,5 3,5 3,5 14
9 (W) ULKS „Lachowice” 1,0     3,5 2,5 3,0 10
10 (D) KS „Bronowianka” Kraków II 2,5     2,5 3,5 2,5 11
11 (W) KS „Bronowianka” Kraków III             0
12 (W) „Siemacha” Kraków 1,0   0,0 1,5 1,5 2,0 6
13 (D) ULKS „Lachowice” 1,0     3,5 3,5 1,0 9
14 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 0,0     3,5 2,5 0,0 6
15 (W) UKS „Zarabie” Myślenice 0,0   0,0   1,0 0,0 1
16 (D) MKS KSOS Kraków 2,5   0,0 0,0 3,0 2,5 8
Razem 19,0 2,5 0,5 29,5 38,0 24,5 114
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BIAŁY Sebastian 1980 M 2018/2019 630
2 KELEBAJ Oleksij 1996 M 2018/2019 1304
3 KLUZEK Grzegorz 1982 M 2018/2019 623
4 KLUZEK Sławomir 1986 M 2018/2019 662
5 RAPUTA Tomasz 1980 M 2018/2019 253
6 ZALEWSKI Krzysztof 1994 M 2018/2019 538