KS „Bronowianka” Kraków III (M)
Klub: KS „Bronowianka” Kraków
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
ul. Zarzecze 124A
30-134 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Mariusz Olczak (tel. 663 376 297)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BOGACZ Wojciech 2004 M 2018/2019 1292
2 CHUDZICKI Maksym Hubert 1999 M 2018/2019 2685
3 GÓRECKI Wojciech 2002 M 2018/2019 908
4 JABŁOŃSKI Paweł 1987 M 2018/2019 1975
5 KNAGA Łukasz 2003 M 2018/2019 1415
6 KUSIAK Franciszek 2002 M 2018/2019 1287
7 OLCZAK Mariusz 1996 M 2018/2019 2296
8 SZCZEBAK Jerzy 1975 M 2018/2019 191
9 WILK Roman 1961 M 2018/2019 1939
10 ZAJĄC Anna 2002 K 2018/2019 1408
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/2 2018-10-06 16:00 KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków III 11:3 (S) ⇓
2 3M 1/3 2018-10-20 12:00 KS „Bronowianka” Kraków III - ULKS „Lachowice” 8:6 (S) ⇑
3 3M 1/4 2018-10-25 20:00 UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Bronowianka” Kraków III 10:4 (S) ⇓
4 3M 1/6 2018-12-11 19:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Bronowianka” Kraków III 12:2 (S) ⇓
5 3M 1/9 2018-12-15 11:00 „Siemacha” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków III 9:5 (S) ⇓
6 3M 1/5 2018-12-16 15:00 KS „Bronowianka” Kraków III - MKS „Skawa” Wadowice 14:0 (S) ⇑
7 3M 1/8 2018-12-19 18:00 KS „Bronowianka” Kraków III - MKS KSOS Kraków 5:9 (S) ⇓
8 3M 1/7 2019-01-09 17:30 UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Bronowianka” Kraków III 1:13 (S) ⇑
9 3M 1/10 2019-01-12 16:00 KS „Bronowianka” Kraków III - GSWAL „Mikulec” Grybów 8:6 (S) ⇑
10 3M 1/1 2019-01-20 10:00 KS „Bronowianka” Kraków III - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 0:14 WO ⇓
11 3M 1/11 2019-01-20 18:30 KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków III 7:7 (S) ⇔
12 3M 2/13 2019-03-23 11:30 KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 8:6 (S) ⇑
13 3M 2/14 2019-03-30 14:00 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Bronowianka” Kraków III 11:3 (S) ⇓
14 3M 2/16 2019-04-27 16:00 KS „Bronowianka” Kraków III - GSWAL „Mikulec” Grybów 9:5 (S) ⇑
15 3M 2/12 2019-04-30 18:00 KS „Bronowianka” Kraków III - UKS „Płomień” Limanowa II 0:14 WO ⇓
16 3M 2/15 2019-05-12 18:00 KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków II 5:9 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BW
2
CMH
3
JP
4
KF
5
OM
1 (W) KS „Bronowianka” Kraków II 2,0 1,0 0,0   0,0 3
2 (D) ULKS „Lachowice” 2,5 1,0 2,5   2,0 8
3 (W) UKS „Zarabie” Myślenice 2,0 1,5 0,0   0,5 4
4 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 0,0 1,0 1,0   0,0 2
5 (W) „Siemacha” Kraków 2,0 0,5 2,0   0,5 5
6 (D) MKS „Skawa” Wadowice 3,5 3,5 3,5   3,5 14
7 (D) MKS KSOS Kraków 1,5 0,5 0,5   2,5 5
8 (W) UKS „Płomień” Limanowa II 3,5 3,5 3,5   2,5 13
9 (D) GSWAL „Mikulec” Grybów 2,0 2,5 0,0   3,5 8
10 (D) „Semarch-Podwawelski” Kraków III           0
11 (W) KS „Podwawelski” Kraków II 1,5 2,5 1,5   1,5 7
12 (D) KS „Podwawelski” Kraków II 3,5 2,0 1,5   1,0 8
13 (W) MKS „Skawa” Wadowice 2,0 1,0 0,0   0,0 3
14 (D) GSWAL „Mikulec” Grybów 3,5 2,0 3,5 0,0   9
15 (D) UKS „Płomień” Limanowa II           0
16 (D) KS „Bronowianka” Kraków II 2,0 1,0 2,0   0,0 5
Razem 31,5 23,5 21,5 0,0 17,5 94
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BOGACZ Wojciech 2004 M 2018/2019 1292
2 CHUDZICKI Maksym Hubert 1999 M 2018/2019 2685
3 JABŁOŃSKI Paweł 1987 M 2018/2019 1975
4 KUSIAK Franciszek 2002 M 2018/2019 1287
5 OLCZAK Mariusz 1996 M 2018/2019 2296