UKS „Płomień” Limanowa II (M)
Klub: UKS „Płomień” Limanowa
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Limanowej
ul. Reymonta 3
34-600 Limanowa
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Zdzisław Sułkowski (tel. 503 531 861)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2018-10-24 18:30 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Płomień” Limanowa II 14:0 (S) ⇓
2 3M 1/4 2018-10-28 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - „Siemacha” Kraków 3:11 (S) ⇓
3 3M 1/2 2018-11-05 17:00 UKS „Płomień” Limanowa II - MKS „Skawa” Wadowice 0:14 WO ⇓
4 3M 1/5 2018-11-11 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - UKS „Zarabie” Myślenice 4:10 (S) ⇓
5 3M 1/6 2018-12-01 12:00 ULKS „Lachowice” - UKS „Płomień” Limanowa II 14:0 (S) ⇓
6 3M 1/9 2018-12-17 17:30 UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Bronowianka” Kraków II 5:9 (S) ⇓
7 3M 1/7 2019-01-09 17:30 UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Bronowianka” Kraków III 1:13 (S) ⇓
8 3M 1/8 2019-01-12 16:00 KS „Podwawelski” Kraków II - UKS „Płomień” Limanowa II 14:0 (S) ⇓
9 3M 1/10 2019-01-12 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - UKS „Płomień” Limanowa II 14:0 (S) ⇓
10 3M 1/3 2019-01-18 17:00 GSWAL „Mikulec” Grybów - UKS „Płomień” Limanowa II 11:3 (S) ⇓
11 3M 1/11 2019-01-20 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - MKS KSOS Kraków 2:12 (S) ⇓
12 3M 2/14 2019-04-01 18:00 KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Płomień” Limanowa II 10:4 (S) ⇓
13 3M 2/15 2019-04-07 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - GSWAL „Mikulec” Grybów 3:11 (S) ⇓
14 3M 2/13 2019-04-11 18:00 MKS „Skawa” Wadowice - UKS „Płomień” Limanowa II 13:1 (S) ⇓
15 3M 2/16 2019-04-14 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Podwawelski” Kraków II 3:11 (S) ⇓
16 3M 2/12 2019-04-30 18:00 KS „Bronowianka” Kraków III - UKS „Płomień” Limanowa II 0:14 WO ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BK
2
DJ
3
GF
4
KA
5
MN
6
RD
7
SK
8
SJ
1 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 0,0 0,0 0,0   0,0       0
2 (D) „Siemacha” Kraków 0,0 2,0     0,0     1,0 3
3 (D) MKS „Skawa” Wadowice                 0
4 (D) UKS „Zarabie” Myślenice   0,0     0,0 1,5 2,5   4
5 (W) ULKS „Lachowice” 0,0 0,0 0,0   0,0       0
6 (D) KS „Bronowianka” Kraków II 0,0 1,0 0,5   1,0   2,5   5
7 (D) KS „Bronowianka” Kraków III   0,0 0,0   0,0   1,0   1
8 (W) KS „Podwawelski” Kraków II 0,0 0,0     0,0   0,0   0
9 (W) „Semarch-Podwawelski” Kraków III 0,0 0,0     0,0   0,0   0
10 (W) GSWAL „Mikulec” Grybów   0,0 0,5   0,0   2,5   3
11 (D) MKS KSOS Kraków 0,0 1,0 1,0       0,0   2
12 (W) KS „Bronowianka” Kraków II   0,0 0,5   0,0   3,5   4
13 (D) GSWAL „Mikulec” Grybów   0,0 1,0   0,0   2,0   3
14 (W) MKS „Skawa” Wadowice   0,0 0,0   0,0   1,0   1
15 (D) KS „Podwawelski” Kraków II 0,0     0,0 0,0   3,0   3
16 (W) KS „Bronowianka” Kraków III                 0
Razem 0,0 4,0 3,5 0,0 1,0 1,5 18,0 1,0 29
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BĄCIO Konrad 2006 M 2019/2020 2133
2 DOMITER Julia 2004 K 2019/2020 1381
3 GOLONKA Filip 2006 M 2019/2020 1372
4 KULPA Arkadiusz 2006 M 2019/2020 2776
5 MENSFELD Natalia 2004 K 2019/2020 1502
6 ROZUM Dawid 1998 M 2019/2020 344
7 SUŁKOWSKI Karol 2005 M 2019/2020 1371
8 SZEWCZYK Jarosław 1979 M 2018/2019 512