KS „Bronowianka” Kraków II (M)
Klub: KS „Bronowianka” Kraków
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
ul. Zarzecze 124A
30-134 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Maciej Karmoliński (tel. 509 012 877)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GAJEWSKA Natalia 2003 K 2018/2019 2578
2 GĄSIOR Natalia 2004 K 2018/2019 2258
3 KNAGA Łukasz 2003 M 2018/2019 1415
4 KOŁODZIEJ Ewa 1999 K 2018/2019 263
5 KORCZAK Damian 2003 M 2018/2019 889
6 PĘK Karolina 1998 K 2018/2019 1441
7 SKUBA Emilia 2005 K 2018/2019 1891
8 SYRDA Zuzanna 2006 K 2018/2019 1569
9 SZTWIERTNIA Ilona 2004 K 2018/2019 2257
10 ŚLIWA Alicja 1998 K 2018/2019 311
11 ZAJĄC Anna 2002 K 2018/2019 1408
12 ZHAO Ziyi 2003 K 2018/2019 2361
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2018-09-26 20:00 KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków II 5:9 (S) ⇑
2 3M 1/2 2018-10-06 16:00 KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków III 11:3 (S) ⇑
3 3M 1/3 2018-10-20 16:00 KS „Bronowianka” Kraków II - MKS „Skawa” Wadowice 7:7 (S) ⇔
4 3M 1/4 2018-10-28 13:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Bronowianka” Kraków II 8:6 (S) ⇓
5 3M 1/6 2018-11-29 18:30 KS „Bronowianka” Kraków II - GSWAL „Mikulec” Grybów 11:3 (S) ⇑
6 3M 1/7 2018-12-01 18:00 KS „Bronowianka” Kraków II - ULKS „Lachowice” 3:11 (S) ⇓
7 3M 1/8 2018-12-08 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Bronowianka” Kraków II  
8 3M 1/9 2018-12-16 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Bronowianka” Kraków II  
9 3M 1/5 2018-12-20 19:00 „Siemacha” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków II  
10 3M 1/10 2019-01-12 16:00 KS „Bronowianka” Kraków II - MKS KSOS Kraków  
11 3M 1/11 2019-01-19 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GN
2
GN
3
KD
4
SE
5
SI
6
ZA
7
ZZ
1 (W) KS „Podwawelski” Kraków II 0,0   2,5   2,5 2,5 1,5 9
2 (D) KS „Bronowianka” Kraków III 1,5       3,5 2,5 3,5 11
3 (D) MKS „Skawa” Wadowice   1,0   0,0 1,0 1,5 3,5 7
4 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 0,5 0,5       2,5 2,5 6
5 (D) GSWAL „Mikulec” Grybów   1,0     3,0 3,5 3,5 11
6 (D) ULKS „Lachowice”   0,0     1,0 0,0 2,0 3
Razem 2,0 2,5 2,5 0,0 11,0 12,5 16,5 47
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GAJEWSKA Natalia 2003 K 2018/2019 2578
2 GĄSIOR Natalia 2004 K 2018/2019 2258
3 KORCZAK Damian 2003 M 2018/2019 889
4 SKUBA Emilia 2005 K 2018/2019 1891
5 SZTWIERTNIA Ilona 2004 K 2018/2019 2257
6 ZAJĄC Anna 2002 K 2018/2019 1408
7 ZHAO Ziyi 2003 K 2018/2019 2361