MKS „Skawa” Wadowice (M)
Klub: MKS „Skawa” Wadowice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół im. 12 Pułku Piechoty Ziemi Wadowickiej
Jaroszowice 88
34-100 Wadowice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Dariusz Bielański (tel. 502 119 535)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BIELAŃSKI Dariusz 1967 M 2018/2019 506
2 BODNAR Marcin 1973 M 2018/2019 333
3 BODNAR Michał 2003 M 2018/2019 1413
4 GALA Bartłomiej 2003 M 2018/2019 1672
5 GALA Dawid 2005 M 2018/2019 1692
6 GAŁUSZKA Paweł 2005 M 2018/2019 1658
7 GOŁDA Gabriel 1997 M 2018/2019 513
8 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003 M 2018/2019 1796
9 JURZAK Łukasz 1983 M 2018/2019 342
10 MACIEJCZYK Paweł 2005 M 2018/2019 1876
11 PALACZ Mirosław 1969 M 2018/2019 236
12 PIETRAŃCZYK Jakub 1999 M 2018/2019 863
13 RUPA Robert 1965 M 2018/2019 1795
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2018-09-22 14:00 MKS „Skawa” Wadowice - MKS KSOS Kraków 8:6 (S) ⇑
2 3M 1/3 2018-10-20 16:00 KS „Bronowianka” Kraków II - MKS „Skawa” Wadowice 7:7 (S) ⇔
3 3M 1/4 2018-10-27 14:00 MKS „Skawa” Wadowice - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 2:12 (S) ⇓
4 3M 1/2 2018-11-05 17:00 UKS „Płomień” Limanowa II - MKS „Skawa” Wadowice 0:14 WO ⇑
5 3M 1/8 2018-12-08 14:00 MKS „Skawa” Wadowice - „Siemacha” Kraków 4:10 (S) ⇓
6 3M 1/9 2018-12-15 14:00 MKS „Skawa” Wadowice - UKS „Zarabie” Myślenice 1:13 (S) ⇓
7 3M 1/5 2018-12-16 15:00 KS „Bronowianka” Kraków III - MKS „Skawa” Wadowice 14:0 (S) ⇓
8 3M 1/6 2018-12-21 19:00 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Podwawelski” Kraków II 9:5 (S) ⇑
9 3M 1/7 2018-12-22 13:00 GSWAL „Mikulec” Grybów - MKS „Skawa” Wadowice 5:9 (S) ⇑
10 3M 1/10 2019-01-20 10:30 ULKS „Lachowice” - MKS „Skawa” Wadowice 9:5 (S) ⇓
11 3M 1/11 2019-01-20 17:00 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 3:11 (S) ⇓
12 3M 2/12 2019-03-02 10:00 MKS „Skawa” Wadowice - GSWAL „Mikulec” Grybów 8:6 (S) ⇑
13 3M 2/14 2019-03-30 14:00 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Bronowianka” Kraków III 11:3 (S) ⇑
14 3M 2/13 2019-04-11 18:00 MKS „Skawa” Wadowice - UKS „Płomień” Limanowa II 13:1 (S) ⇑
15 3M 2/15 2019-04-12 19:30 KS „Podwawelski” Kraków II - MKS „Skawa” Wadowice 4:10 (S) ⇑
16 3M 2/16 2019-04-27 14:00 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Bronowianka” Kraków II 13:1 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BM
2
GB
3
GD
4
GP
5
GG
6
JO
7
8
MP
9
PM
10
PJ
11
RR
1 (D) MKS KSOS Kraków   1,0     3,5   2,5     1,0   8
2 (W) KS „Bronowianka” Kraków II 0,0       2,5   3,5     1,0   7
3 (D) „Semarch-Podwawelski” Kraków III     2,0 0,0   0,0   0,0       2
4 (W) UKS „Płomień” Limanowa II                       0
5 (D) „Siemacha” Kraków         1,0   1,0     1,0 1,0 4
6 (D) UKS „Zarabie” Myślenice 0,0 0,0     0,5   0,5         1
7 (W) KS „Bronowianka” Kraków III     0,0 0,0   0,0   0,0       0
8 (D) KS „Podwawelski” Kraków II   1,0     3,5   2,5     2,0   9
9 (W) GSWAL „Mikulec” Grybów         2,5   3,5     2,0 1,0 9
10 (W) ULKS „Lachowice” 0,0   0,0   3,5   1,5   0,0     5
11 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II         0,0 0,0 1,0     1,0 1,0 3
12 (D) GSWAL „Mikulec” Grybów         1,5 0,0 2,5   2,5 1,0 0,5 8
13 (D) KS „Bronowianka” Kraków III         3,5   2,5   3,5   1,5 11
14 (D) UKS „Płomień” Limanowa II         3,5   3,5   3,5   2,5 13
15 (W) KS „Podwawelski” Kraków II         2,5   3,5   2,5   1,5 10
16 (D) KS „Bronowianka” Kraków II         3,5   2,5   3,5   3,5 13
Razem 0,0 2,0 2,0 0,0 31,5 0,0 30,5 0,0 15,5 9,0 12,5 103
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BODNAR Michał 2003 M 2018/2019 1413
2 GALA Bartłomiej 2003 M 2018/2019 1672
3 GALA Dawid 2005 M 2018/2019 1692
4 GAŁUSZKA Paweł 2005 M 2018/2019 1658
5 GOŁDA Gabriel 1997 M 2018/2019 513
6 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003 M 2018/2019 1796
7 JURZAK Łukasz 1983 M 2018/2019 342
8 MACIEJCZYK Paweł 2005 M 2018/2019 1876
9 PALACZ Mirosław 1969 M 2018/2019 236
10 PIETRAŃCZYK Jakub 1999 M 2018/2019 863
11 RUPA Robert 1965 M 2018/2019 1795