KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II (M)
Klub: KS „Spektrum” Słopnice
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Placówek Oświatowych w Słopnicach
34-615 Słopnice 732
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Maciej Urbański (tel. 606 891 565)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BOLSĘGA Henryk 1971 M 2018/2019 247
2 BOLSĘGA Paweł 1994 M 2018/2019 244
3 DZIEDZIC Piotr 2001 M 2018/2019 887
4 GEMBACZ Marcin 2000 M 2018/2019 885
5 KAIM Adrian 1997 M 2018/2019 245
6 KRUCZEK Janusz 1960 M 2018/2019 421
7 MADZULA Paweł 1976 M 2018/2019 1034
8 MAGULSKI Damian 1997 M 2018/2019 151
9 MATUSIAK Łukasz 1997 M 2018/2019 246
10 OBROCHTA Paweł Adam 1981 M 2018/2019 45
11 OBROCHTA Piotr Zbigniew 1977 M 2018/2019 30
12 PACH Łukasz 1991 M 2018/2019 312
13 PALACZ Grzegorz 1982 M 2018/2019 243
14 SOBCZAK Krzysztof 1961 M 2018/2019 250
15 TABOR Janusz 1970 M 2018/2019 248
16 TABOR Krzysztof 1974 M 2018/2019 249
17 TOPORKIEWICZ Xavier 2004 M 2018/2019 2500
18 URBAŃSKI Adam 1950 M 2018/2019 251
19 URBAŃSKI Jacek 1985 M 2018/2019 2061
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/2 2018-10-06 13:00 MKS KSOS Kraków - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 2:12 (S) ⇑
2 3M 1/3 2018-10-20 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 4:10 (S) ⇑
3 3M 1/1 2018-10-24 18:30 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Płomień” Limanowa II 14:0 (S) ⇑
4 3M 1/4 2018-10-28 13:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Bronowianka” Kraków II 8:6 (S) ⇑
5 3M 1/7 2018-12-01 16:30 „Siemacha” Kraków - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 7:7 (S) ⇔
6 3M 1/8 2018-12-08 11:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - GSWAL „Mikulec” Grybów 11:3 (S) ⇑
7 3M 1/6 2018-12-11 19:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Bronowianka” Kraków III 12:2 (S) ⇑
8 3M 1/10 2019-01-12 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 11:3 (S) ⇓
9 3M 1/9 2019-01-18 18:30 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - ULKS „Lachowice” 10:4 (S) ⇑
10 3M 1/5 2019-01-19 16:00 KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 4:10 (S) ⇑
11 3M 1/11 2019-01-20 17:00 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 3:11 (S) ⇑
12 3M 2/12 2019-02-23 16:30 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - MKS KSOS Kraków 5:9 (S) ⇓
13 3M 2/13 2019-03-16 16:30 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - „Siemacha” Kraków 7:7 (S) ⇔
14 3M 2/14 2019-03-30 15:30 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 8:6 (S) ⇑
15 3M 2/16 2019-04-13 15:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Zarabie” Myślenice 3:11 (S) ⇓
16 3M 2/15 2019-04-17 18:30 ULKS „Lachowice” - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 7:7 (S) ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BP
2
KA
3
MD
4
5
OPA
6
OPZ
7
8
SK
9
TJ
1 (W) MKS KSOS Kraków 2,5 3,5 2,5   3,5         12
2 (W) „Semarch-Podwawelski” Kraków III     2,5 3,5   1,0   3,0   10
3 (D) UKS „Płomień” Limanowa II   3,5 3,5     3,5   3,5   14
4 (D) KS „Bronowianka” Kraków II     3,0 3,0   1,0 0,0 1,0   8
5 (W) „Siemacha” Kraków     1,5 2,5   2,0   1,0   7
6 (D) GSWAL „Mikulec” Grybów     3,0 3,0   2,5   2,5   11
7 (D) KS „Bronowianka” Kraków III     2,5 3,5   3,5 2,5     12
8 (W) UKS „Zarabie” Myślenice     2,0 0,0   1,0   0,0   3
9 (D) ULKS „Lachowice”     3,5 3,5   2,5   0,5   10
10 (W) KS „Podwawelski” Kraków II     3,5 3,5   2,0   1,0   10
11 (W) MKS „Skawa” Wadowice     3,5 3,5   3,5   0,5   11
12 (D) MKS KSOS Kraków     2,5     2,0   0,0 0,5 5
13 (D) „Siemacha” Kraków     2,5     1,5 2,0 1,0   7
14 (D) „Semarch-Podwawelski” Kraków III     2,5     2,5 1,0 2,0   8
15 (D) UKS „Zarabie” Myślenice     3,0     0,0 0,0 0,0   3
16 (W) ULKS „Lachowice”     2,0     2,0 1,0 2,0   7
Razem 2,5 7,0 43,5 26,0 3,5 30,5 6,5 18,0 0,5 138
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BOLSĘGA Paweł 1994 M 2018/2019 244
2 KAIM Adrian 1997 M 2018/2019 245
3 MAGULSKI Damian 1997 M 2018/2019 151
4 MATUSIAK Łukasz 1997 M 2018/2019 246
5 OBROCHTA Paweł Adam 1981 M 2018/2019 45
6 OBROCHTA Piotr Zbigniew 1977 M 2018/2019 30
7 PACH Łukasz 1991 M 2018/2019 312
8 SOBCZAK Krzysztof 1961 M 2018/2019 250
9 TABOR Janusz 1970 M 2018/2019 248