KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II (M)
Klub: KS „Spektrum” Słopnice
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Placówek Oświatowych w Słopnicach
34-615 Słopnice 732
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Maciej Urbański (tel. 606 891 565)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BOLSĘGA Henryk 1971 M 2018/2019 247
2 BOLSĘGA Paweł 1994 M 2018/2019 244
3 DZIEDZIC Piotr 2001 M 2018/2019 887
4 GEMBACZ Marcin 2000 M 2018/2019 885
5 KAIM Adrian 1997 M 2018/2019 245
6 KRUCZEK Janusz 1960 M 2018/2019 421
7 MADZULA Paweł 1976 M 2018/2019 1034
8 MAGULSKI Damian 1997 M 2018/2019 151
9 MATUSIAK Łukasz 1997 M 2018/2019 246
10 OBROCHTA Paweł Adam 1981 M 2018/2019 45
11 OBROCHTA Piotr Zbigniew 1977 M 2018/2019 30
12 PACH Łukasz 1991 M 2018/2019 312
13 PALACZ Grzegorz 1982 M 2018/2019 243
14 SOBCZAK Krzysztof 1961 M 2018/2019 250
15 TABOR Janusz 1970 M 2018/2019 248
16 TABOR Krzysztof 1974 M 2018/2019 249
17 TOPORKIEWICZ Xavier 2004 M 2018/2019 2500
18 URBAŃSKI Adam 1950 M 2018/2019 251
19 URBAŃSKI Jacek 1985 M 2018/2019 2061
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/2 2018-10-06 13:00 MKS KSOS Kraków - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 2:12 (S) ⇑
2 3M 1/3 2018-10-20 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 4:10 (S) ⇑
3 3M 1/1 2018-10-24 18:30 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Płomień” Limanowa II 14:0 (S) ⇑
4 3M 1/4 2018-10-28 13:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Bronowianka” Kraków II 8:6 (S) ⇑
5 3M 1/7 2018-12-01 16:30 „Siemacha” Kraków - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 7:7 (S) ⇔
6 3M 1/8 2018-12-08 11:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - GSWAL „Mikulec” Grybów 11:3 (S) ⇑
7 3M 1/6 2018-12-11 19:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Bronowianka” Kraków III 12:2 (S) ⇑
8 3M 1/10 2019-01-12 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II  
9 3M 1/11 2019-01-19 14:00 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II  
10 3M 1/5 do ustalenia KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II  
11 3M 1/9 do ustalenia KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - ULKS „Lachowice”  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BP
2
KA
3
MD
4
5
OPA
6
OPZ
7
8
SK
1 (W) MKS KSOS Kraków 2,5 3,5 2,5   3,5       12
2 (W) „Semarch-Podwawelski” Kraków III     2,5 3,5   1,0   3,0 10
3 (D) UKS „Płomień” Limanowa II   3,5 3,5     3,5   3,5 14
4 (D) KS „Bronowianka” Kraków II     3,0 3,0   1,0 0,0 1,0 8
5 (W) „Siemacha” Kraków     1,5 2,5   2,0   1,0 7
6 (D) GSWAL „Mikulec” Grybów     3,0 3,0   2,5   2,5 11
7 (D) KS „Bronowianka” Kraków III     2,5 3,5   3,5 2,5   12
Razem 2,5 7,0 18,5 15,5 3,5 13,5 2,5 11,0 74
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BOLSĘGA Paweł 1994 M 2018/2019 244
2 KAIM Adrian 1997 M 2018/2019 245
3 MAGULSKI Damian 1997 M 2018/2019 151
4 MATUSIAK Łukasz 1997 M 2018/2019 246
5 OBROCHTA Paweł Adam 1981 M 2018/2019 45
6 OBROCHTA Piotr Zbigniew 1977 M 2018/2019 30
7 PACH Łukasz 1991 M 2018/2019 312
8 SOBCZAK Krzysztof 1961 M 2018/2019 250