ULKS „Lachowice” (M)
Klub: ULKS „Lachowice”
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Gimnazjum nr 2
34-232 Lachowice 232B
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Piotr Grajny (tel. 504 252 532)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GRAJNY Piotr 1968 M 2018/2019 125
2 KACHEL Jan 1970 M 2018/2019 130
3 KACHEL Mateusz 1996 M 2018/2019 100
4 KUŹNIK Grzegorz 1976 M 2018/2019 99
5 PIETRZAK Antoni 1998 M 2018/2019 148
6 RACZEK Marcin 1978 M 2018/2019 629
7 SKOWRON Daniel 1995 M 2018/2019 129
8 SURMA Krzysztof 1981 M 2018/2019 98
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2018-09-22 16:00 GSWAL „Mikulec” Grybów - ULKS „Lachowice” 8:6 (S) ⇓
2 3M 1/2 2018-10-06 12:00 ULKS „Lachowice” - „Siemacha” Kraków 8:6 (S) ⇑
3 3M 1/3 2018-10-20 12:00 KS „Bronowianka” Kraków III - ULKS „Lachowice” 8:6 (S) ⇓
4 3M 1/4 2018-10-27 16:00 ULKS „Lachowice” - KS „Podwawelski” Kraków II 9:5 (S) ⇑
5 3M 1/5 2018-11-17 16:00 MKS KSOS Kraków - ULKS „Lachowice” 6:8 (S) ⇑
6 3M 1/6 2018-12-01 12:00 ULKS „Lachowice” - UKS „Płomień” Limanowa II 14:0 (S) ⇑
7 3M 1/7 2018-12-01 18:00 KS „Bronowianka” Kraków II - ULKS „Lachowice” 3:11 (S) ⇑
8 3M 1/8 2019-01-13 13:00 ULKS „Lachowice” - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 4:10 (S) ⇓
9 3M 1/9 2019-01-18 18:30 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - ULKS „Lachowice” 10:4 (S) ⇓
10 3M 1/11 2019-01-19 11:30 ULKS „Lachowice” - UKS „Zarabie” Myślenice 5:9 (S) ⇓
11 3M 1/10 2019-01-20 10:30 ULKS „Lachowice” - MKS „Skawa” Wadowice 9:5 (S) ⇑
12 3M 2/12 2019-02-23 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - ULKS „Lachowice” 10:4 (S) ⇓
13 3M 2/13 2019-03-16 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - ULKS „Lachowice” 9:5 (S) ⇓
14 3M 2/14 2019-03-30 16:00 ULKS „Lachowice” - MKS KSOS Kraków 10:4 (S) ⇑
15 3M 2/16 2019-04-13 16:00 „Siemacha” Kraków - ULKS „Lachowice” 6:8 (S) ⇑
16 3M 2/15 2019-04-17 18:30 ULKS „Lachowice” - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 7:7 (S) ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
KJ
2
KM
3
KG
4
PA
5
RM
6
SK
1 (W) GSWAL „Mikulec” Grybów   0,0 1,0 2,5 2,5   6
2 (D) „Siemacha” Kraków   1,5 1,5 2,0 3,0   8
3 (W) KS „Bronowianka” Kraków III   1,5 0,0 2,0 0,0 2,5 6
4 (D) KS „Podwawelski” Kraków II   0,5 0,0 2,5 3,5 2,5 9
5 (W) MKS KSOS Kraków   0,5   2,5 2,5 2,5 8
6 (D) UKS „Płomień” Limanowa II   1,5 2,0 3,5 3,5 3,5 14
7 (W) KS „Bronowianka” Kraków II   2,5   2,5 3,5 2,5 11
8 (D) „Semarch-Podwawelski” Kraków III   1,0 0,0 0,5 2,5 0,0 4
9 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 0,0 0,0   1,0 2,0 1,0 4
10 (D) UKS „Zarabie” Myślenice   0,0   2,0 2,0 1,0 5
11 (D) MKS „Skawa” Wadowice   2,5   2,0 2,0 2,5 9
12 (W) UKS „Zarabie” Myślenice   0,0   1,0 1,0 2,0 4
13 (W) „Semarch-Podwawelski” Kraków III   0,0   2,5 1,5 1,0 5
14 (D) MKS KSOS Kraków     2,0 3,0 2,5 2,5 10
15 (W) „Siemacha” Kraków   1,5 0,0 1,0 3,0 2,5 8
16 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II   0,5 0,0 0,5 3,5 2,5 7
Razem 0,0 13,5 6,5 31,0 38,5 28,5 118
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 KACHEL Jan 1970 M 2018/2019 130
2 KACHEL Mateusz 1996 M 2018/2019 100
3 KUŹNIK Grzegorz 1976 M 2018/2019 99
4 PIETRZAK Antoni 1998 M 2018/2019 148
5 RACZEK Marcin 1978 M 2018/2019 629
6 SURMA Krzysztof 1981 M 2018/2019 98