ULKS „Lachowice” (M)
Klub: ULKS „Lachowice”
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Gimnazjum nr 2
34-232 Lachowice 232B
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Piotr Grajny (tel. 504 252 532)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GRAJNY Piotr 1968 M 2018/2019 125
2 KACHEL Jan 1970 M 2018/2019 130
3 KACHEL Mateusz 1996 M 2018/2019 100
4 KUŹNIK Grzegorz 1976 M 2018/2019 99
5 PIETRZAK Antoni 1998 M 2018/2019 148
6 RACZEK Marcin 1978 M 2018/2019 629
7 SKOWRON Daniel 1995 M 2018/2019 129
8 SURMA Krzysztof 1981 M 2018/2019 98
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2018-09-22 16:00 GSWAL „Mikulec” Grybów - ULKS „Lachowice” 8:6 (S) ⇓
2 3M 1/2 2018-10-06 12:00 ULKS „Lachowice” - „Siemacha” Kraków 8:6 (S) ⇑
3 3M 1/3 2018-10-20 12:00 KS „Bronowianka” Kraków III - ULKS „Lachowice” 8:6 (S) ⇓
4 3M 1/4 2018-10-27 16:00 ULKS „Lachowice” - KS „Podwawelski” Kraków II 9:5 (S) ⇑
5 3M 1/5 2018-11-17 16:00 MKS KSOS Kraków - ULKS „Lachowice” 6:8 (S) ⇑
6 3M 1/6 2018-12-01 12:00 ULKS „Lachowice” - UKS „Płomień” Limanowa II 14:0 (S) ⇑
7 3M 1/7 2018-12-01 18:00 KS „Bronowianka” Kraków II - ULKS „Lachowice” 3:11 (S) ⇑
8 3M 1/10 2019-01-12 16:00 ULKS „Lachowice” - MKS „Skawa” Wadowice  
9 3M 1/11 2019-01-19 16:00 ULKS „Lachowice” - UKS „Zarabie” Myślenice  
10 3M 1/8 do ustalenia ULKS „Lachowice” - „Semarch-Podwawelski” Kraków III  
11 3M 1/9 do ustalenia KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - ULKS „Lachowice”  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
KM
2
KG
3
PA
4
RM
5
SK
1 (W) GSWAL „Mikulec” Grybów 0,0 1,0 2,5 2,5   6
2 (D) „Siemacha” Kraków 1,5 1,5 2,0 3,0   8
3 (W) KS „Bronowianka” Kraków III 1,5 0,0 2,0 0,0 2,5 6
4 (D) KS „Podwawelski” Kraków II 0,5 0,0 2,5 3,5 2,5 9
5 (W) MKS KSOS Kraków 0,5   2,5 2,5 2,5 8
6 (D) UKS „Płomień” Limanowa II 1,5 2,0 3,5 3,5 3,5 14
7 (W) KS „Bronowianka” Kraków II 2,5   2,5 3,5 2,5 11
Razem 8,0 4,5 17,5 18,5 13,5 62
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 KACHEL Mateusz 1996 M 2018/2019 100
2 KUŹNIK Grzegorz 1976 M 2018/2019 99
3 PIETRZAK Antoni 1998 M 2018/2019 148
4 RACZEK Marcin 1978 M 2018/2019 629
5 SURMA Krzysztof 1981 M 2018/2019 98