LUKS „Galux” Skrzyszów IV (M)
Klub: LUKS „Skrzyszów”
Numer drużyny: IV
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkoły Podstawowej Nr 1 i Gimnazjum w Skrzyszowie
33-156 Skrzyszów 629A
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Zygmunt Szmyd (tel. 786 847 025)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Eligiusz Para (tel. 694 223 883)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2017-09-24 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - MLUKS „Gulon” Zakliczyn II 11:7 (S) ⇑
2 5T 1/2 2017-10-01 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - LUKS „Galux” Skrzyszów IV 9:9 (S) ⇔
3 5T 1/3 2017-10-15 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - UKS „Villa Verde” Olesno IV 16:2 (S) ⇑
4 5T 1/4 2017-10-19 20:00 UKS SP 1 Tarnów - LUKS „Galux” Skrzyszów IV 9:9 (S) ⇔
5 5T 1/5 2017-11-05 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - TG „Sokół” Brzesko II 6:12 (S) ⇓
6 5T 1/6 2017-11-19 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - LUKS „Galux” Skrzyszów IV 11:7 (S) ⇓
7 5T 1/7 2017-11-26 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - UKS „Sokół” Żabno 14:4 (S) ⇑
8 5T 1/8 2017-12-02 11:00 MOSiR Tuchów - LUKS „Galux” Skrzyszów IV 11:7 (S) ⇓
9 5T 1/9 2017-12-08 18:00 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - MOKSiR Czchów 12:6 (S) ⇑
10 5T 1/10 2017-12-15 17:30 TG „Sokół” Brzesko III - LUKS „Galux” Skrzyszów IV 0:18 (S) ⇑
11 5T 1/11 2018-01-14 17:00 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - UKS „Villa Verde” Olesno V 6:12 (S) ⇓
12 5T 2/12 2018-02-25 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno V - LUKS „Galux” Skrzyszów IV 13:5 (S) ⇓
13 5T 2/14 2018-03-03 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - MOSiR Tuchów 3:15 (S) ⇓
14 5T 2/13 2018-03-10 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - LKS „Vocovia” Wokowice 8:10 (S) ⇓
15 5T 2/15 2018-04-08 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - UKS SP 1 Tarnów 13:5 (S) ⇑
16 5T 2/16 2018-04-18 18:00 TG „Sokół” Brzesko II - LUKS „Galux” Skrzyszów IV 14:4 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
KJ
2
KG
3
KP
4
PE
5
PJ
6
SZ
1 (D) MLUKS „Gulon” Zakliczyn II 4,5 0,0 3,5   3,0   11
2 (W) LUKS „Sobolik” Sobolów 3,0   1,0   2,5 2,5 9
3 (D) UKS „Villa Verde” Olesno IV 4,5 3,0 4,0   4,5   16
4 (W) UKS SP 1 Tarnów 1,0   1,0 2,0 2,5 2,5 9
5 (D) TG „Sokół” Brzesko II 1,5     2,5 1,5 0,5 6
6 (W) LKS „Vocovia” Wokowice 3,0     1,0 1,0 2,0 7
7 (D) UKS „Sokół” Żabno 4,5 0,0 3,5   3,5 2,5 14
8 (W) MOSiR Tuchów 2,5   2,0 2,5 0,0   7
9 (D) MOKSiR Czchów 3,5 2,0 3,5   3,0 0,0 12
10 (W) TG „Sokół” Brzesko III 4,5   4,5   4,5 4,5 18
11 (D) UKS „Villa Verde” Olesno V 2,5   1,0 1,5 1,0 0,0 6
12 (W) UKS „Villa Verde” Olesno V 2,0 0,5 0,0   2,5   5
13 (D) MOSiR Tuchów 2,0 1,0 0,0   0,0   3
14 (D) LKS „Vocovia” Wokowice 1,0 0,5 2,0 2,0 2,5   8
15 (D) UKS SP 1 Tarnów   1,0 3,5 4,5 2,5 1,5 13
16 (W) TG „Sokół” Brzesko II 1,0   1,0   1,0 1,0 4
Razem 41,0 8,0 30,5 16,0 35,5 17,0 148
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 KANIA Jan 1952 M 2018/2019 1135
2 KĄDZIOŁKA Gabriela 2002 K 2018/2019 1933
3 KORUS Paweł 2002 M 2018/2019 1932
4 PARA Eligiusz 1954 M 2018/2019 946
5 PODGÓRSKI Jan 1959 M 2018/2019 945
6 SZMYD Zygmunt 1954 M 2018/2019 947