TG „Sokół” Brzesko III (M)
Klub: TG „Sokół” Brzesko
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2
im. Bohaterów Westerplatte
ul. Piastowska 2
32-800 Brzesko
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Wacław Piękosz (tel. 505 930 462)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 LIPKA Jakub 2005 M 2017/2018 2352
2 NOWAK Dawid 2004 M 2017/2018 2353
3 PIĘKOSZ Jakub 2004 M 2017/2018 2336
4 PIĘKOSZ Natalia 2005 K 2017/2018 2335
5 PIĘKOSZ Wacław 1964 M 2017/2018 2337
6 WĄSIK Dawid 2003 M 2017/2018 2354
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/3 2017-10-14 10:00 TG „Sokół” Brzesko III - UKS SP 1 Tarnów 1:17 (S) ⇓
2 5T 1/1 2017-10-15 11:00 TG „Sokół” Brzesko III - LUKS „Sobolik” Sobolów 0:18 (S) ⇓
3 5T 1/4 2017-10-20 17:30 TG „Sokół” Brzesko II - TG „Sokół” Brzesko III 18:0 (S) ⇓
4 5T 1/5 2017-11-03 17:30 TG „Sokół” Brzesko III - LKS „Vocovia” Wokowice 6:12 (S) ⇓
5 5T 1/6 2017-11-09 18:00 UKS „Sokół” Żabno - TG „Sokół” Brzesko III 14:4 (S) ⇓
6 5T 1/7 2017-11-25 11:00 TG „Sokół” Brzesko III - MOSiR Tuchów 4:14 (S) ⇓
7 5T 1/2 2017-12-05 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - TG „Sokół” Brzesko III 13:5 (S) ⇓
8 5T 1/9 2017-12-09 14:00 TG „Sokół” Brzesko III - UKS „Villa Verde” Olesno V 0:18 (S) ⇓
9 5T 1/10 2017-12-15 17:30 TG „Sokół” Brzesko III - LUKS „Galux” Skrzyszów IV 0:18 (S) ⇓
10 5T 1/8 2017-12-21 18:00 MOKSiR Czchów - TG „Sokół” Brzesko III 14:4 (S) ⇓
11 5T 1/11 2017-12-22 18:00 MLUKS „Gulon” Zakliczyn II - TG „Sokół” Brzesko III 17:1 (S) ⇓
12 5T 2/12 2018-03-03 11:00 TG „Sokół” Brzesko III - UKS „Villa Verde” Olesno IV 3:15 (S) ⇓
13 5T 2/13 2018-03-09 17:30 TG „Sokół” Brzesko III - UKS „Sokół” Żabno 6:12 (S) ⇓
14 5T 2/15 2018-04-03 17:30 TG „Sokół” Brzesko III - MLUKS „Gulon” Zakliczyn II 1:17 (S) ⇓
15 5T 2/16 2018-04-17 18:00 TG „Sokół” Brzesko III - MOKSiR Czchów 2:16 (S) ⇓
16 5T 2/14 2018-04-28 10:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - TG „Sokół” Brzesko III 14:4 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
LJ
2
ND
3
PJ
4
PN
5
PW
6
WD
1 (D) UKS SP 1 Tarnów   0,0 1,0 0,0   0,0 1
2 (D) LUKS „Sobolik” Sobolów 0,0 0,0 0,0 0,0   0,0 0
3 (W) TG „Sokół” Brzesko II 0,0 0,0 0,0 0,0   0,0 0
4 (D) LKS „Vocovia” Wokowice 1,5 0,5 1,5 1,0   1,5 6
5 (W) UKS „Sokół” Żabno   1,0 1,0 1,0   1,0 4
6 (D) MOSiR Tuchów 0,5   0,0   3,5 0,0 4
7 (W) UKS „Villa Verde” Olesno IV   0,0 0,5 0,0 4,5   5
8 (D) UKS „Villa Verde” Olesno V   0,0 0,0 0,0   0,0 0
9 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów IV   0,0 0,0 0,0   0,0 0
10 (W) MOKSiR Czchów   1,0 1,0 0,0   2,0 4
11 (W) MLUKS „Gulon” Zakliczyn II   1,0 0,0 0,0   0,0 1
12 (D) UKS „Villa Verde” Olesno IV   0,0 0,0 0,0 3,0   3
13 (D) UKS „Sokół” Żabno   0,0 1,0 0,5 4,5   6
14 (D) MLUKS „Gulon” Zakliczyn II   0,0 1,0 0,0   0,0 1
15 (D) MOKSiR Czchów 0,0 0,0 2,0 0,0   0,0 2
16 (W) LUKS „Sobolik” Sobolów   1,0 0,5 1,5   1,0 4
Razem 2,0 4,5 9,5 4,0 15,5 5,5 41
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 LIPKA Jakub 2005 M 2017/2018 2352
2 NOWAK Dawid 2004 M 2017/2018 2353
3 PIĘKOSZ Jakub 2004 M 2017/2018 2336
4 PIĘKOSZ Natalia 2005 K 2017/2018 2335
5 PIĘKOSZ Wacław 1964 M 2017/2018 2337
6 WĄSIK Dawid 2003 M 2017/2018 2354