UKS „Sokół” Żabno (M)
Klub: UKS „Sokół” Żabno
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żabnie
im. ks. Janusza St. Pasierba
ul. Przybyszowskiego 1
33-240 Żabno
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Opioła (tel. 602 488 006)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BARSZCZ Dominik 2004 M 2017/2018 1851
2 CHOLEWA Dariusz 1998 M 2017/2018 189
3 CICH Adrian 2002 M 2017/2018 1686
4 KIJOWSKI Jan 2002 M 2017/2018 1919
5 LECH Sylwester 1998 M 2017/2018 190
6 MLECZKO Mateusz 2004 M 2017/2018 2364
7 PANEK Szymon 2002 M 2017/2018 1687
8 STAWARA Krystian 2005 M 2017/2018 1904
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2017-09-24 11:00 UKS „Sokół” Żabno - TG „Sokół” Brzesko II 5:13 (S) ⇓
2 5T 1/2 2017-10-01 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Sokół” Żabno 15:3 (S) ⇓
3 5T 1/4 2017-10-08 12:30 UKS „Sokół” Żabno - MOSiR Tuchów 7:11 (S) ⇓
4 5T 1/3 2017-10-12 18:00 UKS „Sokół” Żabno - UKS „Villa Verde” Olesno V 2:16 (S) ⇓
5 5T 1/5 2017-10-19 18:00 MOKSiR Czchów - UKS „Sokół” Żabno 4:14 (S) ⇑
6 5T 1/6 2017-11-09 18:00 UKS „Sokół” Żabno - TG „Sokół” Brzesko III 14:4 (S) ⇑
7 5T 1/9 2017-11-18 14:30 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Sokół” Żabno 13:5 (S) ⇓
8 5T 1/7 2017-11-26 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - UKS „Sokół” Żabno 14:4 (S) ⇓
9 5T 1/8 2017-12-03 11:00 UKS „Sokół” Żabno - MLUKS „Gulon” Zakliczyn II 14:4 (S) ⇑
10 5T 1/10 2017-12-17 11:00 UKS „Sokół” Żabno - UKS „Villa Verde” Olesno IV 14:4 (S) ⇑
11 5T 1/11 2018-01-11 19:00 UKS SP 1 Tarnów - UKS „Sokół” Żabno 13:5 (S) ⇓
12 5T 2/12 2018-02-23 18:00 MLUKS „Gulon” Zakliczyn II - UKS „Sokół” Żabno 3:15 (S) ⇑
13 5T 2/13 2018-03-09 17:30 TG „Sokół” Brzesko III - UKS „Sokół” Żabno 6:12 (S) ⇑
14 5T 2/14 2018-03-18 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Sokół” Żabno 9:9 (S) ⇔
15 5T 2/15 2018-04-12 18:30 UKS „Sokół” Żabno - MOKSiR Czchów 10:8 (S) ⇑
16 5T 2/16 2018-04-13 18:00 UKS „Sokół” Żabno - LUKS „Sobolik” Sobolów 9:9 (S) ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BD
2
CD
3
CA
4
KJ
5
LS
6
MM
7
PS
8
SK
1 (D) TG „Sokół” Brzesko II     0,0 0,0 4,0     1,0 5
2 (W) LKS „Vocovia” Wokowice 1,0   1,0 1,0       0,0 3
3 (D) MOSiR Tuchów 1,0   2,0 2,0       2,0 7
4 (D) UKS „Villa Verde” Olesno V     1,0 0,0   0,0   1,0 2
5 (W) MOKSiR Czchów     3,5 3,5     3,5 3,5 14
6 (D) TG „Sokół” Brzesko III     4,5 4,5   0,5   4,5 14
7 (W) LUKS „Sobolik” Sobolów     2,0 1,0     1,0 1,0 5
8 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów IV     1,0 1,0     1,0 1,0 4
9 (D) MLUKS „Gulon” Zakliczyn II     4,5 3,0 4,5     2,0 14
10 (D) UKS „Villa Verde” Olesno IV   4,0 4,5 0,5 2,5     2,5 14
11 (W) UKS SP 1 Tarnów   1,5 1,5 1,0       1,0 5
12 (W) MLUKS „Gulon” Zakliczyn II   4,5 3,5 3,5       3,5 15
13 (W) TG „Sokół” Brzesko III   3,5 3,5     2,0   3,0 12
14 (W) UKS „Villa Verde” Olesno IV   4,0 2,0 0,5       2,5 9
15 (D) MOKSiR Czchów   3,0 3,0 1,0       3,0 10
16 (D) LUKS „Sobolik” Sobolów   3,0 3,0 1,0       2,0 9
Razem 2,0 23,5 40,5 23,5 11,0 2,5 5,5 33,5 142
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BARSZCZ Dominik 2004 M 2017/2018 1851
2 CHOLEWA Dariusz 1998 M 2017/2018 189
3 CICH Adrian 2002 M 2017/2018 1686
4 KIJOWSKI Jan 2002 M 2017/2018 1919
5 LECH Sylwester 1998 M 2017/2018 190
6 MLECZKO Mateusz 2004 M 2017/2018 2364
7 PANEK Szymon 2002 M 2017/2018 1687
8 STAWARA Krystian 2005 M 2017/2018 1904