UKS „Villa Verde” Olesno V (M)
Klub: UKS Olesno
Numer drużyny: V
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego
ul. Szkolna 5
33-210 Olesno
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Tadeusz Łabędź (tel. 509 997 329)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Jakub Olechny (tel. 881 777 016)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BALIGA Cezary 1998 M 2017/2018 1477
2 BŁOCHO Przemysław 2001 M 2017/2018 1217
3 BŁOCHO Zdzisław 1974 M 2017/2018 1216
4 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998 K 2017/2018 762
5 FLOREK Sławomir 1977 M 2017/2018 25
6 JANISZEWSKI Kamil 1997 M 2017/2018 644
7 JANISZEWSKI Tomasz 1991 M 2017/2018 647
8 KOWAL Damian 1999 M 2017/2018 1925
9 KUDŁA Paweł 1985 M 2017/2018 1802
10 ŁABĘDŹ Tadeusz 1946 M 2017/2018 267
11 MAZUR Bartłomiej 1987 M 2017/2018 1365
12 MISIASZEK Wojciech 1994 M 2017/2018 648
13 MOTYKA Tadeusz 1961 M 2017/2018 229
14 OLECHNY Jakub 1993 M 2017/2018 28
15 SZPILSKA Roksana 1998 K 2017/2018 699
16 TATARCZUCH Marek 1974 M 2017/2018 265
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2017-09-24 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Villa Verde” Olesno V 10:8 (S) ⇓
2 5T 1/2 2017-10-01 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno V - MLUKS „Gulon” Zakliczyn II 15:3 (S) ⇑
3 5T 1/3 2017-10-12 18:00 UKS „Sokół” Żabno - UKS „Villa Verde” Olesno V 2:16 (S) ⇑
4 5T 1/4 2017-10-22 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno V - LUKS „Sobolik” Sobolów  
5 5T 1/5 2017-11-05 13:00 MOSiR Tuchów - UKS „Villa Verde” Olesno V  
6 5T 1/6 2017-11-19 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno V - UKS „Villa Verde” Olesno IV  
7 5T 1/7 2017-11-23 18:00 MOKSiR Czchów - UKS „Villa Verde” Olesno V  
8 5T 1/8 2017-12-03 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno V - UKS SP 1 Tarnów  
9 5T 1/9 2017-12-09 11:00 TG „Sokół” Brzesko III - UKS „Villa Verde” Olesno V  
10 5T 1/10 2017-12-17 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno V - TG „Sokół” Brzesko II  
11 5T 1/11 2018-01-14 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - UKS „Villa Verde” Olesno V  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BZ
2
KD
3
KP
4
MW
5
OJ
6
SR
1 (W) LKS „Vocovia” Wokowice 1,5 0,0   2,5 1,0 3,0 8
2 (D) MLUKS „Gulon” Zakliczyn II 3,5   0,0 3,5 3,5 4,5 15
3 (W) UKS „Sokół” Żabno   4,5   4,5 3,5 3,5 16
Razem 5,0 4,5 0,0 10,5 8,0 11,0 39
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BŁOCHO Zdzisław 1974 M 2017/2018 1216
2 KOWAL Damian 1999 M 2017/2018 1925
3 KUDŁA Paweł 1985 M 2017/2018 1802
4 MISIASZEK Wojciech 1994 M 2017/2018 648
5 OLECHNY Jakub 1993 M 2017/2018 28
6 SZPILSKA Roksana 1998 K 2017/2018 699