UKS „Villa Verde” Olesno V (M)
Klub: UKS Olesno
Numer drużyny: V
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego
ul. Szkolna 5
33-210 Olesno
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Tadeusz Łabędź (tel. 509 997 329)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Jakub Olechny (tel. 881 777 016)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2017-09-24 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Villa Verde” Olesno V 10:8 (S) ⇓
2 5T 1/2 2017-10-01 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno V - MLUKS „Gulon” Zakliczyn II 15:3 (S) ⇑
3 5T 1/3 2017-10-12 18:00 UKS „Sokół” Żabno - UKS „Villa Verde” Olesno V 2:16 (S) ⇑
4 5T 1/4 2017-10-21 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno V - LUKS „Sobolik” Sobolów 14:4 (S) ⇑
5 5T 1/5 2017-11-05 13:00 MOSiR Tuchów - UKS „Villa Verde” Olesno V 10:8 (S) ⇓
6 5T 1/6 2017-11-07 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno V - UKS „Villa Verde” Olesno IV 16:2 (S) ⇑
7 5T 1/8 2017-11-21 20:30 UKS „Villa Verde” Olesno V - UKS SP 1 Tarnów 12:6 (S) ⇑
8 5T 1/7 2017-11-23 18:00 MOKSiR Czchów - UKS „Villa Verde” Olesno V 2:16 (S) ⇑
9 5T 1/9 2017-12-09 14:00 TG „Sokół” Brzesko III - UKS „Villa Verde” Olesno V 0:18 (S) ⇑
10 5T 1/10 2017-12-14 18:30 UKS „Villa Verde” Olesno V - TG „Sokół” Brzesko II 10:8 (S) ⇑
11 5T 1/11 2018-01-14 17:00 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - UKS „Villa Verde” Olesno V 6:12 (S) ⇑
12 5T 2/12 2018-02-25 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno V - LUKS „Galux” Skrzyszów IV 13:5 (S) ⇑
13 5T 2/13 2018-03-11 16:00 TG „Sokół” Brzesko II - UKS „Villa Verde” Olesno V 9:9 (S) ⇔
14 5T 2/14 2018-03-18 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno V - LKS „Vocovia” Wokowice 7:11 (S) ⇓
15 5T 2/15 2018-04-08 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno V - MOSiR Tuchów 7:11 (S) ⇓
16 5T 2/16 2018-04-14 16:00 UKS SP 1 Tarnów - UKS „Villa Verde” Olesno V 8:10 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BZ
2
KD
3
KP
4
MW
5
OJ
6
SR
1 (W) LKS „Vocovia” Wokowice 1,5 0,0   2,5 1,0 3,0 8
2 (D) MLUKS „Gulon” Zakliczyn II 3,5   0,0 3,5 3,5 4,5 15
3 (W) UKS „Sokół” Żabno   4,5   4,5 3,5 3,5 16
4 (D) LUKS „Sobolik” Sobolów 3,5   4,5   2,0 4,0 14
5 (W) MOSiR Tuchów 2,0   2,0 3,0 1,0   8
6 (D) UKS „Villa Verde” Olesno IV 4,5   4,5 4,5 2,5   16
7 (D) UKS SP 1 Tarnów   3,5 3,5 4,0 1,0   12
8 (W) MOKSiR Czchów   3,5 4,5 4,5 3,5   16
9 (W) TG „Sokół” Brzesko III 4,5   4,5 4,5 4,5   18
10 (D) TG „Sokół” Brzesko II 2,5 0,5 1,5 4,5 1,0   10
11 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów IV 4,5 1,0 4,5 1,0 1,0   12
12 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów IV 4,5 3,0 2,5 2,0 1,0   13
13 (W) TG „Sokół” Brzesko II 1,5 0,5 2,5 4,5     9
14 (D) LKS „Vocovia” Wokowice 1,5 0,0 2,5 3,0 0,0   7
15 (D) MOSiR Tuchów 1,5 1,0 1,5 3,0     7
16 (W) UKS SP 1 Tarnów 3,0 2,5 3,0   1,5   10
Razem 38,5 20,0 41,5 49,0 27,0 15,0 191
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BŁOCHO Zdzisław 1974 M 2018/2019 1216
2 KOWAL Damian 1999 M 2018/2019 1925
3 KUDŁA Paweł 1985 M 2018/2019 1802
4 MISIASZEK Wojciech 1994 M 2018/2019 648
5 OLECHNY Jakub 1993 M 2018/2019 28
6 SZPILSKA Roksana 1998 K 2018/2019 699