MLUKS „Gulon” Zakliczyn II (M)
Klub: MLUKS „Gulon” Zakliczyn
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum
ul. Malczewskiego 56
32-840 Zakliczyn
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Ryszard Okoński (tel. 695 341 116)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BARDON Piotr 2000 M 2017/2018 1137
2 CHRYK Kornel 2007 M 2017/2018 2182
3 CZERMAK Aleksandra 2004 K 2017/2018 2356
4 HEŁMECKI Szymon 2001 M 2017/2018 1025
5 JASNOS Filip 2004 M 2017/2018 1813
6 KOBYLARCZYK Kacper 2006 M brak 2180
7 KORNAŚ Bartłomiej 2003 M 2017/2018 1407
8 KRAKOWSKI Sebastian 2008 M 2017/2018 2149
9 MANIAK Paweł 2003 M 2017/2018 2357
10 MARTYKA Bartłomiej 2005 M 2017/2018 1465
11 MIGDAŁ Piotr 2003 M 2017/2018 1815
12 MRÓZ Jakub 2003 M 2017/2018 1406
13 NAGEL Kacper 2006 M 2017/2018 2145
14 OLSZAŃSKA Patrycja 2004 K 2017/2018 1591
15 OLSZAŃSKI Kacper 2003 M 2017/2018 1592
16 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001 M 2017/2018 1141
17 ŚWIDER Julia 2003 K 2017/2018 2355
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2017-09-24 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - MLUKS „Gulon” Zakliczyn II 11:7 (S) ⇓
2 5T 1/2 2017-10-01 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno V - MLUKS „Gulon” Zakliczyn II 15:3 (S) ⇓
3 5T 1/3 2017-10-13 18:00 MLUKS „Gulon” Zakliczyn II - LUKS „Sobolik” Sobolów 5:13 (S) ⇓
4 5T 1/4 2017-10-22 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - MLUKS „Gulon” Zakliczyn II  
5 5T 1/5 2017-11-03 18:00 MLUKS „Gulon” Zakliczyn II - UKS SP 1 Tarnów  
6 5T 1/6 2017-11-19 16:00 TG „Sokół” Brzesko II - MLUKS „Gulon” Zakliczyn II  
7 5T 1/7 2017-11-24 18:00 MLUKS „Gulon” Zakliczyn II - LKS „Vocovia” Wokowice  
8 5T 1/8 2017-12-03 11:00 UKS „Sokół” Żabno - MLUKS „Gulon” Zakliczyn II  
9 5T 1/9 2017-12-08 18:00 MLUKS „Gulon” Zakliczyn II - MOSiR Tuchów  
10 5T 1/10 2017-12-14 18:00 MOKSiR Czchów - MLUKS „Gulon” Zakliczyn II  
11 5T 1/11 2018-01-12 18:00 MLUKS „Gulon” Zakliczyn II - TG „Sokół” Brzesko III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
JF
2
MP
3
MB
4
MP
5
MJ
6
OP
7
OK
1 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów IV     1,0   3,5 1,5 1,0 7
2 (W) UKS „Villa Verde” Olesno V 0,0       3,0 0,0 0,0 3
3 (D) LUKS „Sobolik” Sobolów   1,0   0,0 4,0 0,0 0,0 5
Razem 0,0 1,0 1,0 0,0 10,5 1,5 1,0 15
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 JASNOS Filip 2004 M 2017/2018 1813
2 MANIAK Paweł 2003 M 2017/2018 2357
3 MARTYKA Bartłomiej 2005 M 2017/2018 1465
4 MIGDAŁ Piotr 2003 M 2017/2018 1815
5 MRÓZ Jakub 2003 M 2017/2018 1406
6 OLSZAŃSKA Patrycja 2004 K 2017/2018 1591
7 OLSZAŃSKI Kacper 2003 M 2017/2018 1592