LUKS „Sobolik” Sobolów (M)
Klub: LUKS „Sobolik” Sobolów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Dom Wiejski w Chrostowej
Chrostowa 52
32-742 Sobolów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Krzysztof Kluba (tel. 603 594 626)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/2 2017-10-01 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - LUKS „Galux” Skrzyszów IV 9:9 (S) ⇔
2 5T 1/3 2017-10-13 18:00 MLUKS „Gulon” Zakliczyn II - LUKS „Sobolik” Sobolów 5:13 (S) ⇑
3 5T 1/1 2017-10-15 11:00 TG „Sokół” Brzesko III - LUKS „Sobolik” Sobolów 0:18 (S) ⇑
4 5T 1/4 2017-10-21 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno V - LUKS „Sobolik” Sobolów 14:4 (S) ⇓
5 5T 1/5 2017-11-05 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Villa Verde” Olesno IV 16:2 (S) ⇑
6 5T 1/7 2017-11-18 10:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - TG „Sokół” Brzesko II 4:14 (S) ⇓
7 5T 1/9 2017-11-18 14:30 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Sokół” Żabno 13:5 (S) ⇑
8 5T 1/6 2017-11-26 11:00 UKS SP 1 Tarnów - LUKS „Sobolik” Sobolów 12:6 (S) ⇓
9 5T 1/8 2017-12-03 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - LUKS „Sobolik” Sobolów 11:7 (S) ⇓
10 5T 1/10 2017-12-16 13:00 MOSiR Tuchów - LUKS „Sobolik” Sobolów 11:7 (S) ⇓
11 5T 1/11 2018-01-14 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - MOKSiR Czchów 13:5 (S) ⇑
12 5T 2/15 2018-04-07 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS „Sobolik” Sobolów 13:5 (S) ⇓
13 5T 2/16 2018-04-13 18:00 UKS „Sokół” Żabno - LUKS „Sobolik” Sobolów 9:9 (S) ⇔
14 5T 2/13 2018-04-27 18:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - MLUKS „Gulon” Zakliczyn II 18:0 (S) ⇑
15 5T 2/14 2018-04-28 10:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - TG „Sokół” Brzesko III 14:4 (S) ⇑
16 5T 2/12 2018-05-04 16:00 MOKSiR Czchów - LUKS „Sobolik” Sobolów 4:14 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BS
2
BJ
3
BS
4
KS
5
KM
6
KP
7
KK
8
KD
9
RK
10
TS
1 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów IV   3,5   2,5 2,0       1,0   9
2 (W) MLUKS „Gulon” Zakliczyn II       3,5 3,5       3,5 2,5 13
3 (W) TG „Sokół” Brzesko III     4,5   4,5       4,5 4,5 18
4 (W) UKS „Villa Verde” Olesno V       1,5 1,0       1,5 0,0 4
5 (D) UKS „Villa Verde” Olesno IV     4,5 4,5 4,5         2,5 16
6 (D) TG „Sokół” Brzesko II     2,0 2,0 0,0     0,0 0,0 0,0 4
7 (D) UKS „Sokół” Żabno     4,5 3,5 0,5     1,0 3,5   13
8 (W) UKS SP 1 Tarnów     1,0 2,0 1,5         1,5 6
9 (W) LKS „Vocovia” Wokowice     2,5 2,5 1,0       1,0   7
10 (W) MOSiR Tuchów 0,0     2,0 1,0   0,0   4,0   7
11 (D) MOKSiR Czchów       3,5 3,5       3,5 2,5 13
12 (W) UKS „Villa Verde” Olesno IV   1,0   2,0         1,0 1,0 5
13 (W) UKS „Sokół” Żabno 0,0 2,5   2,5     1,5   2,5   9
14 (D) MLUKS „Gulon” Zakliczyn II   4,5   4,5 4,5       4,5   18
15 (D) TG „Sokół” Brzesko III 0,0 4,0   1,5 3,0 1,0       4,5 14
16 (W) MOKSiR Czchów   4,5   3,5 3,0       3,0   14
Razem 0,0 20,0 19,0 41,5 33,5 1,0 1,5 1,0 33,5 19,0 170
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BABRAL Stanisław 2005 M 2018/2019 2328
2 BRATOWNIK Julia 2005 K 2018/2019 999
3 BRATOWNIK Sebastian 2001 M 2018/2019 425
4 KASIŃSKI Stanisław 1997 M 2018/2019 426
5 KĄCKI Mateusz 2002 M 2018/2019 1352
6 KĄCKI Patryk 2006 M brak 2330
7 KLUBA Krzysztof 1962 M 2018/2019 422
8 KUCHARCZYK Dominik 2003 M 2018/2019 2329
9 RAJZER Krzysztof 2003 M 2018/2019 995
10 TROJAŃSKI Sebastian 2003 M 2018/2019 2325