UKS „Villa Verde” Olesno IV (M)
Klub: UKS Olesno
Numer drużyny: IV
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego
ul. Szkolna 5
33-210 Olesno
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Prochazka (tel. 515 164 983)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CHMIELEWSKI Tomasz 1964 M 2017/2018 230
2 DAWIDOWSKI Aleksander 1997 M 2017/2018 643
3 KIEROŃSKI Adam 1969 M 2017/2018 19
4 KONIECZNY Bartłomiej 2003 M 2017/2018 1926
5 LIS Daniel 1999 M 2017/2018 646
6 ŁABĘDŹ Tomasz 1975 M 2017/2018 231
7 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987 M 2017/2018 232
8 MRKVICKA Radek 1974 M 2017/2018 1935
9 NADOLSKI Łukasz 1993 M 2017/2018 2287
10 PROCHAZKA Piotr 2004 M 2017/2018 1923
11 PROCHAZKA Tomasz 1974 M 2017/2018 1922
12 PUSHKAROV Kostyantyn 1968 M 2017/2018 866
13 TATARCZUCH Rafał 1998 M 2017/2018 650
14 TOBIASZ Szymon 2006 M 2017/2018 1519
15 WAJDA Kamil 2003 M 2017/2018 1927
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2017-09-21 18:00 MOKSiR Czchów - UKS „Villa Verde” Olesno IV 6:12 (S) ⇑
2 5T 1/3 2017-10-15 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - UKS „Villa Verde” Olesno IV 16:2 (S) ⇓
3 5T 1/4 2017-10-22 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - MLUKS „Gulon” Zakliczyn II 10:8 (S) ⇑
4 5T 1/5 2017-11-05 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Villa Verde” Olesno IV 16:2 (S) ⇓
5 5T 1/6 2017-11-07 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno V - UKS „Villa Verde” Olesno IV 16:2 (S) ⇓
6 5T 1/7 2017-11-21 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS SP 1 Tarnów 5:13 (S) ⇓
7 5T 1/8 2017-12-02 10:00 TG „Sokół” Brzesko II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 18:0 (S) ⇓
8 5T 1/2 2017-12-05 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - TG „Sokół” Brzesko III 13:5 (S) ⇑
9 5T 1/9 2017-12-10 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LKS „Vocovia” Wokowice 6:12 (S) ⇓
10 5T 1/10 2017-12-17 11:00 UKS „Sokół” Żabno - UKS „Villa Verde” Olesno IV  
11 5T 1/11 2018-01-14 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - MOSiR Tuchów  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
KB
2
PP
3
TS
4
WK
1 (W) MOKSiR Czchów 3,5 3,0 2,0 3,5 12
2 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów IV 1,0 0,5 0,5 0,0 2
3 (D) MLUKS „Gulon” Zakliczyn II 3,0 3,0 1,0 3,0 10
4 (W) LUKS „Sobolik” Sobolów 1,0 0,0 1,0 0,0 2
5 (W) UKS „Villa Verde” Olesno V 0,0 1,0 0,0 1,0 2
6 (D) UKS SP 1 Tarnów 2,0 0,5 1,5 1,0 5
7 (W) TG „Sokół” Brzesko II 0,0 0,0 0,0 0,0 0
8 (D) TG „Sokół” Brzesko III 3,5 3,0 3,0 3,5 13
9 (D) LKS „Vocovia” Wokowice 1,0 2,5 0,5 2,0 6
Razem 15,0 13,5 9,5 14,0 52
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 KONIECZNY Bartłomiej 2003 M 2017/2018 1926
2 PROCHAZKA Piotr 2004 M 2017/2018 1923
3 TOBIASZ Szymon 2006 M 2017/2018 1519
4 WAJDA Kamil 2003 M 2017/2018 1927