UKS „Villa Verde” Olesno IV (M)
Klub: UKS Olesno
Numer drużyny: IV
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego
ul. Szkolna 5
33-210 Olesno
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Prochazka (tel. 515 164 983)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CHMIELEWSKI Tomasz 1964 M 2017/2018 230
2 DAWIDOWSKI Aleksander 1997 M 2017/2018 643
3 KIEROŃSKI Adam 1969 M 2017/2018 19
4 KONIECZNY Bartłomiej 2003 M 2017/2018 1926
5 LIS Daniel 1999 M 2017/2018 646
6 ŁABĘDŹ Tomasz 1975 M 2017/2018 231
7 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987 M 2017/2018 232
8 MRKVICKA Radek 1974 M 2017/2018 1935
9 NADOLSKI Łukasz 1993 M 2017/2018 2287
10 PROCHAZKA Piotr 2004 M 2017/2018 1923
11 PROCHAZKA Tomasz 1974 M 2017/2018 1922
12 PUSHKAROV Kostyantyn 1968 M 2017/2018 866
13 TATARCZUCH Rafał 1998 M 2017/2018 650
14 TOBIASZ Szymon 2006 M 2017/2018 1519
15 WAJDA Kamil 2003 M 2017/2018 1927
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2017-09-21 18:00 MOKSiR Czchów - UKS „Villa Verde” Olesno IV 6:12 (S) ⇑
2 5T 1/3 2017-10-15 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - UKS „Villa Verde” Olesno IV 16:2 (S) ⇓
3 5T 1/4 2017-10-22 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - MLUKS „Gulon” Zakliczyn II 10:8 (S) ⇑
4 5T 1/5 2017-11-05 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Villa Verde” Olesno IV 16:2 (S) ⇓
5 5T 1/6 2017-11-07 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno V - UKS „Villa Verde” Olesno IV 16:2 (S) ⇓
6 5T 1/7 2017-11-21 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS SP 1 Tarnów 5:13 (S) ⇓
7 5T 1/8 2017-12-02 10:00 TG „Sokół” Brzesko II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 18:0 (S) ⇓
8 5T 1/2 2017-12-05 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - TG „Sokół” Brzesko III 13:5 (S) ⇑
9 5T 1/9 2017-12-10 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LKS „Vocovia” Wokowice 6:12 (S) ⇓
10 5T 1/10 2017-12-17 11:00 UKS „Sokół” Żabno - UKS „Villa Verde” Olesno IV 14:4 (S) ⇓
11 5T 1/11 2018-01-13 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - MOSiR Tuchów 1:17 (S) ⇓
12 5T 2/12 2018-03-03 11:00 TG „Sokół” Brzesko III - UKS „Villa Verde” Olesno IV 3:15 (S) ⇑
13 5T 2/14 2018-03-18 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Sokół” Żabno 9:9 (S) ⇔
14 5T 2/15 2018-04-07 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS „Sobolik” Sobolów 13:5 (S) ⇑
15 5T 2/13 2018-04-19 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - MOKSiR Czchów 12:6 (S) ⇑
16 5T 2/16 2018-04-20 18:00 MLUKS „Gulon” Zakliczyn II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 7:11 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
KB
2
PP
3
PT
4
TS
5
WK
1 (W) MOKSiR Czchów 3,5 3,0   2,0 3,5 12
2 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów IV 1,0 0,5   0,5 0,0 2
3 (D) MLUKS „Gulon” Zakliczyn II 3,0 3,0   1,0 3,0 10
4 (W) LUKS „Sobolik” Sobolów 1,0 0,0   1,0 0,0 2
5 (W) UKS „Villa Verde” Olesno V 0,0 1,0   0,0 1,0 2
6 (D) UKS SP 1 Tarnów 2,0 0,5   1,5 1,0 5
7 (W) TG „Sokół” Brzesko II 0,0 0,0   0,0 0,0 0
8 (D) TG „Sokół” Brzesko III 3,5 3,0   3,0 3,5 13
9 (D) LKS „Vocovia” Wokowice 1,0 2,5   0,5 2,0 6
10 (W) UKS „Sokół” Żabno 1,0 1,0   1,0 1,0 4
11 (D) MOSiR Tuchów 0,0 0,0   0,0 1,0 1
12 (W) TG „Sokół” Brzesko III   3,5 4,5 3,5 3,5 15
13 (D) UKS „Sokół” Żabno   2,5 3,5 1,0 2,0 9
14 (D) LUKS „Sobolik” Sobolów   2,5 4,5 1,5 4,5 13
15 (D) MOKSiR Czchów   2,0 4,0 2,5 3,5 12
16 (W) MLUKS „Gulon” Zakliczyn II   3,5 4,5 1,5 1,5 11
Razem 16,0 28,5 21,0 20,5 31,0 117
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 KONIECZNY Bartłomiej 2003 M 2017/2018 1926
2 PROCHAZKA Piotr 2004 M 2017/2018 1923
3 PROCHAZKA Tomasz 1974 M 2017/2018 1922
4 TOBIASZ Szymon 2006 M 2017/2018 1519
5 WAJDA Kamil 2003 M 2017/2018 1927