UKS SP 1 Tarnów (M)
Klub: UKS SP 1 Tarnów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Klementyny Hoffmanowej
ul. Władysława Reymonta 30
33-100 Tarnów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Artur Stoszko (tel. 605 038 353)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 KASPRZYK Adrian 2002 M 2017/2018 1900
2 KOCOŁ Bartłomiej 1988 M 2017/2018 1931
3 KOCOŁ Piotr 1957 M 2017/2018 2295
4 KRUPA Mateusz 2005 M 2017/2018 2294
5 KRZYWAK Stanisław 1947 M 2017/2018 2173
6 KWARCIŃSKI Damain 2005 M brak 2291
7 ŁESYK Piotr 2003 M 2017/2018 2293
8 ROZOWSKA Małgorzata 2004 K 2017/2018 1930
9 STOSZKO Artur 1969 M 2017/2018 1952
10 STOSZKO Marek 1974 M 2017/2018 1948
11 SZUMIŃSKI Nikolas 2003 M 2017/2018 2292
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2017-09-24 13:00 MOSiR Tuchów - UKS SP 1 Tarnów 10:8 (S) ⇓
2 5T 1/2 2017-09-28 19:00 UKS SP 1 Tarnów - MOKSiR Czchów 13:5 (S) ⇑
3 5T 1/3 2017-10-14 10:00 TG „Sokół” Brzesko III - UKS SP 1 Tarnów 1:17 (S) ⇑
4 5T 1/4 2017-10-19 20:00 UKS SP 1 Tarnów - LUKS „Galux” Skrzyszów IV 9:9 (S) ⇔
5 5T 1/5 2017-10-27 17:30 MLUKS „Gulon” Zakliczyn II - UKS SP 1 Tarnów 6:12 (S) ⇑
6 5T 1/7 2017-11-21 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS SP 1 Tarnów 5:13 (S) ⇑
7 5T 1/8 2017-11-21 20:30 UKS „Villa Verde” Olesno V - UKS SP 1 Tarnów 12:6 (S) ⇓
8 5T 1/6 2017-11-26 11:00 UKS SP 1 Tarnów - LUKS „Sobolik” Sobolów 12:6 (S) ⇑
9 5T 1/9 2017-12-06 17:30 UKS SP 1 Tarnów - TG „Sokół” Brzesko II 6:12 (S) ⇓
10 5T 1/10 2017-12-17 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - UKS SP 1 Tarnów 11:7 (S) ⇓
11 5T 1/11 2018-01-11 19:00 UKS SP 1 Tarnów - UKS „Sokół” Żabno 13:5 (S) ⇑
12 5T 2/12 2018-02-25 11:00 UKS SP 1 Tarnów - LKS „Vocovia” Wokowice  
13 5T 2/13 2018-03-11 11:00 UKS SP 1 Tarnów - MOSiR Tuchów  
14 5T 2/14 2018-03-18 16:00 TG „Sokół” Brzesko II - UKS SP 1 Tarnów  
15 5T 2/15 2018-04-08 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - UKS SP 1 Tarnów  
16 5T 2/16 2018-04-22 11:00 UKS SP 1 Tarnów - UKS „Villa Verde” Olesno V  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
KA
2
KB
3
KP
4
KS
5
SA
6
SM
1 (W) MOSiR Tuchów 2,0   0,0   3,0 3,0 8
2 (D) MOKSiR Czchów 3,5 0,0 1,0 1,0 4,5 3,0 13
3 (W) TG „Sokół” Brzesko III 4,5     3,5 4,5 4,5 17
4 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów IV 3,5 0,0 0,0 0,0 3,0 2,5 9
5 (W) MLUKS „Gulon” Zakliczyn II 3,5 1,0 0,0 0,5 3,5 3,5 12
6 (W) UKS „Villa Verde” Olesno IV 4,5 0,0 1,0 0,0 3,0 4,5 13
7 (W) UKS „Villa Verde” Olesno V 2,5 0,0 0,0 0,0 2,0 1,5 6
8 (D) LUKS „Sobolik” Sobolów 4,5 0,0 0,0 0,0 3,0 4,5 12
9 (D) TG „Sokół” Brzesko II 2,5 0,0 0,0   1,0 2,5 6
10 (W) LKS „Vocovia” Wokowice 2,5 0,0 0,5 0,5 1,0 2,5 7
11 (D) UKS „Sokół” Żabno 4,5 0,0 0,0 0,0 4,0 4,5 13
Razem 38,0 1,0 2,5 5,5 32,5 36,5 116
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 KASPRZYK Adrian 2002 M 2017/2018 1900
2 KOCOŁ Bartłomiej 1988 M 2017/2018 1931
3 KOCOŁ Piotr 1957 M 2017/2018 2295
4 KRZYWAK Stanisław 1947 M 2017/2018 2173
5 STOSZKO Artur 1969 M 2017/2018 1952
6 STOSZKO Marek 1974 M 2017/2018 1948