TG „Sokół” Brzesko II (M)
Klub: TG „Sokół” Brzesko
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2
im. Bohaterów Westerplatte
ul. Piastowska 2
32-800 Brzesko
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jakub Hazik (tel. 602 423 496)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BŁĄKAŁA Leszek 1971 M 2017/2018 755
2 DRZAZGA Jerzy 1972 M 2017/2018 1907
3 HAZIK Jakub 1971 M 2017/2018 1342
4 MARTYKA Kamil 1991 M 2017/2018 750
5 PASZKOWSKI Bogdan 1968 M 2017/2018 360
6 SKRZYPEK Adrian 2003 M 2017/2018 1780
7 SZCZEPKA Jakub 2001 M 2017/2018 1901
8 SZYMAŃSKI Bartosz 1992 M 2017/2018 751
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2017-09-24 11:00 UKS „Sokół” Żabno - TG „Sokół” Brzesko II 5:13 (S) ⇑
2 5T 1/2 2017-10-01 15:00 TG „Sokół” Brzesko II - MOSiR Tuchów 14:4 (S) ⇑
3 5T 1/3 2017-10-12 18:00 MOKSiR Czchów - TG „Sokół” Brzesko II 3:15 (S) ⇑
4 5T 1/4 2017-10-20 17:30 TG „Sokół” Brzesko II - TG „Sokół” Brzesko III 18:0 (S) ⇑
5 5T 1/5 2017-11-05 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - TG „Sokół” Brzesko II 6:12 (S) ⇑
6 5T 1/7 2017-11-18 10:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - TG „Sokół” Brzesko II 4:14 (S) ⇑
7 5T 1/6 2017-11-19 16:30 TG „Sokół” Brzesko II - MLUKS „Gulon” Zakliczyn II 17:1 (S) ⇑
8 5T 1/8 2017-12-02 10:00 TG „Sokół” Brzesko II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 18:0 (S) ⇑
9 5T 1/9 2017-12-06 17:30 UKS SP 1 Tarnów - TG „Sokół” Brzesko II 6:12 (S) ⇑
10 5T 1/10 2017-12-14 18:30 UKS „Villa Verde” Olesno V - TG „Sokół” Brzesko II 10:8 (S) ⇓
11 5T 1/11 2018-01-14 16:00 TG „Sokół” Brzesko II - LKS „Vocovia” Wokowice 7:11 (S) ⇓
12 5T 2/12 2018-02-25 13:00 MOSiR Tuchów - TG „Sokół” Brzesko II 10:8 (S) ⇓
13 5T 2/13 2018-03-11 16:00 TG „Sokół” Brzesko II - UKS „Villa Verde” Olesno V 9:9 (S) ⇔
14 5T 2/14 2018-03-22 20:00 TG „Sokół” Brzesko II - UKS SP 1 Tarnów 12:6 (S) ⇑
15 5T 2/15 2018-04-08 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - TG „Sokół” Brzesko II 12:6 (S) ⇓
16 5T 2/16 2018-04-18 18:00 TG „Sokół” Brzesko II - LUKS „Galux” Skrzyszów IV 14:4 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BL
2
DJ
3
HJ
4
MK
5
PB
6
SJ
7
SB
1 (W) UKS „Sokół” Żabno 3,5 3,5 3,5     2,5   13
2 (D) MOSiR Tuchów 1,5   1,5   4,5 2,0 4,5 14
3 (W) MOKSiR Czchów 4,5 4,0 3,0     3,5   15
4 (D) TG „Sokół” Brzesko III 4,5 4,5 4,5     4,5   18
5 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów IV 4,0 3,0 0,0   2,0 3,0   12
6 (W) LUKS „Sobolik” Sobolów 3,5 3,5 2,5   4,0 0,5   14
7 (D) MLUKS „Gulon” Zakliczyn II 4,5 4,0 4,0     4,5   17
8 (D) UKS „Villa Verde” Olesno IV 4,5 4,5 4,5     4,5   18
9 (W) UKS SP 1 Tarnów 2,0 2,5 0,5   4,0 3,0   12
10 (W) UKS „Villa Verde” Olesno V 3,0 2,0 0,0   3,0 0,0   8
11 (D) LKS „Vocovia” Wokowice 1,0 2,0 1,0 3,0   0,0   7
12 (W) MOSiR Tuchów 3,0 2,5     2,5 0,0   8
13 (D) UKS „Villa Verde” Olesno V 3,0 3,0 2,0     1,0   9
14 (D) UKS SP 1 Tarnów 2,0 3,0 2,5 0,5 4,0     12
15 (W) LKS „Vocovia” Wokowice 1,0 1,0 3,0     1,0   6
16 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów IV 4,5 2,5 2,5   4,5     14
Razem 50,0 45,5 35,0 3,5 28,5 30,0 4,5 197
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BŁĄKAŁA Leszek 1971 M 2017/2018 755
2 DRZAZGA Jerzy 1972 M 2017/2018 1907
3 HAZIK Jakub 1971 M 2017/2018 1342
4 MARTYKA Kamil 1991 M 2017/2018 750
5 PASZKOWSKI Bogdan 1968 M 2017/2018 360
6 SZCZEPKA Jakub 2001 M 2017/2018 1901
7 SZYMAŃSKI Bartosz 1992 M 2017/2018 751