LKS „Vocovia” Wokowice (M)
Klub: LKS „Vocovia” Wokowice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Wokowice ul. Centralna 44
32-823 Biadoliny Szlacheckie
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Marek Przybyło (tel. 603 853 158)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2017-09-24 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Villa Verde” Olesno V 10:8 (S) ⇑
2 5T 1/2 2017-10-01 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Sokół” Żabno 15:3 (S) ⇑
3 5T 1/3 2017-10-15 13:00 MOSiR Tuchów - LKS „Vocovia” Wokowice 10:8 (S) ⇓
4 5T 1/4 2017-10-22 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - MOKSiR Czchów 16:2 (S) ⇑
5 5T 1/5 2017-11-03 17:30 TG „Sokół” Brzesko III - LKS „Vocovia” Wokowice 6:12 (S) ⇑
6 5T 1/6 2017-11-19 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - LUKS „Galux” Skrzyszów IV 11:7 (S) ⇑
7 5T 1/7 2017-11-25 17:00 MLUKS „Gulon” Zakliczyn II - LKS „Vocovia” Wokowice 5:13 (S) ⇑
8 5T 1/8 2017-12-03 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - LUKS „Sobolik” Sobolów 11:7 (S) ⇑
9 5T 1/9 2017-12-10 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LKS „Vocovia” Wokowice 6:12 (S) ⇑
10 5T 1/10 2017-12-17 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - UKS SP 1 Tarnów 11:7 (S) ⇑
11 5T 1/11 2018-01-14 16:00 TG „Sokół” Brzesko II - LKS „Vocovia” Wokowice 7:11 (S) ⇑
12 5T 2/12 2018-02-25 11:00 UKS SP 1 Tarnów - LKS „Vocovia” Wokowice 8:10 (S) ⇑
13 5T 2/13 2018-03-10 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - LKS „Vocovia” Wokowice 8:10 (S) ⇑
14 5T 2/14 2018-03-18 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno V - LKS „Vocovia” Wokowice 7:11 (S) ⇑
15 5T 2/15 2018-04-08 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - TG „Sokół” Brzesko II 12:6 (S) ⇑
16 5T 2/16 2018-04-22 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - MOSiR Tuchów 8:10 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
FP
2
GA
3
KK
4
MT
5
PM
6
RW
7
SJ
8
SS
9
ZS
1 (D) UKS „Villa Verde” Olesno V   2,5       4,5 3,0 0,0   10
2 (D) UKS „Sokół” Żabno   4,5       2,5 3,5 4,5   15
3 (W) MOSiR Tuchów   3,5 0,0   1,0 3,5     0,0 8
4 (D) MOKSiR Czchów   4,5 0,0     2,5 4,5 4,5   16
5 (W) TG „Sokół” Brzesko III     4,0   2,0 2,0   4,0 0,0 12
6 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów IV   4,5 0,0     3,5 1,5 1,5 0,0 11
7 (W) MLUKS „Gulon” Zakliczyn II   2,5 0,0 4,5     1,5 4,5 0,0 13
8 (D) LUKS „Sobolik” Sobolów   4,5 0,0     1,0 3,0 2,5 0,0 11
9 (W) UKS „Villa Verde” Olesno IV   4,5 0,0   1,0   3,5 3,0 0,0 12
10 (D) UKS SP 1 Tarnów 4,0 4,0         2,0 1,0   11
11 (W) TG „Sokół” Brzesko II   2,5       4,5 3,5 0,5   11
12 (W) UKS SP 1 Tarnów   3,0 1,0   0,0 2,5 3,5     10
13 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów IV   4,5   0,0   4,5   1,0   10
14 (W) UKS „Villa Verde” Olesno V 2,5 3,5       4,0 1,0     11
15 (D) TG „Sokół” Brzesko II   4,5 0,0     3,5 3,5 0,5   12
16 (D) MOSiR Tuchów 2,0 2,0       3,0 1,0     8
Razem 8,5 55,0 5,0 4,5 4,0 41,5 35,0 27,5 0,0 181
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 FLĄDRO Piotr 1982 M 2018/2019 742
2 GAWLIK Adam 1989 M 2018/2019 362
3 KAJFASZ Krystian 2002 M 2018/2019 2390
4 MADEJ Tomasz 1979 M 2018/2019 2391
5 PRZYBYŁO Marek 1955 M 2018/2019 745
6 RĘBACZ Wojciech 1985 M 2018/2019 1232
7 SKRZYŃSKI Janusz 1970 M 2018/2019 1147
8 STYRNA Stanisław 1943 M 2018/2019 740
9 ZNAMIROWSKI Sebastian 2002 M 2018/2019 2389