LKS „Uran” Łukowica (M)
Klub: LKS „Uran” Łukowica
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Świetlica Wiejska w Przyszowej
Przyszowa 605
34-604 Łukowica
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Bogdan Łuczkowski (tel. 503 541 830)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BODZIONY Mateusz 1989 M 2017/2018 2125
2 GIERA Paweł 1983 M 2017/2018 1993
3 JANIKOWSKI Sławomir 1984 M 2017/2018 2404
4 KUZAR Wiktor 2005 M brak 2376
5 ŁUCZKOWSKI Bogdan 1988 M brak 2359
6 OPOKA Andrzej 1987 M 2016/2017 1991
7 OPOKA Krzysztof 1993 M 2016/2017 1990
8 PANCERZ Tomasz 1993 M 2017/2018 2126
9 SYWAŁA Dawid 2000 M 2017/2018 1995
10 SYWAŁA Sławomir 1976 M 2017/2018 1997
11 SZYMAŃSKI Jakub 2001 M 2017/2018 2148
12 TRELA Bartłomiej 2000 M 2016/2017 1994
13 URBANOWICZ Dawid 1992 M 2016/2017 2003
14 WADOWSKI Krzysztof 2002 M 2017/2018 2360
15 WOŹNIAK Agnieszka 1982 K 2016/2017 1992
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2017-10-07 16:00 KS „Start” Nowy Sącz II - LKS „Uran” Łukowica 13:5 (S) ⇓
2 5NS 1/2 2017-10-14 16:00 LKS „Uran” Łukowica - GSWAL „Bogdański” Grybów II 5:13 (S) ⇓
3 5NS 1/3 2017-10-21 17:30 KS „Orzeł” Wojnarowa II - LKS „Uran” Łukowica 11:7 (S) ⇓
4 5NS 1/4 2017-11-05 11:00 LKS „Uran” Łukowica - LKS „Binarowa” Binarowa 11:7 (S) ⇑
5 5NS 1/5 2017-11-12 11:00 MKS „Radość” Gorlice II - LKS „Uran” Łukowica 3:15 (S) ⇑
6 5NS 1/7 2017-12-10 11:00 TKKF „Poprad” Muszyna - LKS „Uran” Łukowica ^A  
7 5NS 1/6 2017-12-16 16:00 LKS „Uran” Łukowica - KS „Talar Team” Szczawa II 15:3 (S) ⇑
8 5NS 2/8 2018-02-04 11:00 KS „Talar Team” Szczawa II - LKS „Uran” Łukowica 7:11 (S) ⇑
9 5NS 2/10 2018-02-18 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa - LKS „Uran” Łukowica 14:4 (S) ⇓
10 5NS 2/12 2018-03-10 16:00 GSWAL „Bogdański” Grybów II - LKS „Uran” Łukowica 10:8 (S) ⇓
11 5NS 2/11 2018-03-17 12:30 LKS „Uran” Łukowica - MKS „Radość” Gorlice II 18:0 (S) ⇑
12 5NS 2/13 2018-03-23 18:00 LKS „Uran” Łukowica - KS „Start” Nowy Sącz II 9:9 (S) ⇔
13 5NS 2/14 2018-04-06 18:00 LKS „Uran” Łukowica - KS „Orzeł” Wojnarowa II 7:11 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BM
2
GP
3
JS
4
ŁB
5
PT
6
SD
7
SS
8
SJ
9
WK
1 (W) KS „Start” Nowy Sącz II 3,0 0,0       2,0   0,0   5
2 (D) GSWAL „Bogdański” Grybów II 1,5 0,5       3,0 0,0 0,0   5
3 (W) KS „Orzeł” Wojnarowa II 2,0 2,0     0,0 3,0     0,0 7
4 (D) LKS „Binarowa” Binarowa 4,0 0,0 2,5     4,5   0,0   11
5 (W) MKS „Radość” Gorlice II 3,5 3,5 3,5     4,5       15
7 (D) KS „Talar Team” Szczawa II 4,5 1,5 4,5     4,5   0,0   15
8 (W) KS „Talar Team” Szczawa II 4,5 2,5   0,0   2,5   1,5   11
9 (W) LKS „Binarowa” Binarowa 1,0 1,0 0,5     1,5       4
10 (W) GSWAL „Bogdański” Grybów II 4,0 1,0 1,5     1,5       8
11 (D) MKS „Radość” Gorlice II 2,0 2,0 2,0 1,5 3,5 2,0   2,5 2,5 18
12 (D) KS „Start” Nowy Sącz II 3,0 2,0 1,0     3,0       9
13 (D) KS „Orzeł” Wojnarowa II 1,0 0,0 3,0 0,0 1,0 2,0       7
Razem 34,0 16,0 18,5 1,5 4,5 34,0 0,0 4,0 2,5 115
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BODZIONY Mateusz 1989 M 2017/2018 2125
2 GIERA Paweł 1983 M 2017/2018 1993
3 JANIKOWSKI Sławomir 1984 M 2017/2018 2404
4 ŁUCZKOWSKI Bogdan 1988 M brak 2359
5 PANCERZ Tomasz 1993 M 2017/2018 2126
6 SYWAŁA Dawid 2000 M 2017/2018 1995
7 SYWAŁA Sławomir 1976 M 2017/2018 1997
8 SZYMAŃSKI Jakub 2001 M 2017/2018 2148
9 WADOWSKI Krzysztof 2002 M 2017/2018 2360