KS „Talar Team” Szczawa II (M)
Klub: KS „Szczawa”
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szczawie
34-607 Szczawa 167
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Mirosław Kaliciński (tel. 510 335 562)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DUDZIK Grzegorz 1994 M 2017/2018 58
2 FARON Antoni 2002 M 2017/2018 2022
3 KALICIŃSKI Mirosław 1973 M 2017/2018 1998
4 KALICIŃSKI Radosław 2003 M 2017/2018 1999
5 KUZIEL Adam 2003 M 2017/2018 2020
6 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998 M 2017/2018 1608
7 MATUSIEWICZ Zuzanna 2004 K 2017/2018 2021
8 MIKOŁAJCZYK Patrycja 1995 K 2017/2018 90
9 NIEĆ Andrzej 1984 M 2017/2018 14
10 SAJDAK Łukasz 2000 M 2017/2018 2409
11 SOPATA Jan 1999 M 2017/2018 1221
12 ŚLĄSKI Kamil 1994 M 2017/2018 57
13 TALAR Paweł 1971 M 2017/2018 29
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2017-09-30 17:30 KS „Orzeł” Wojnarowa II - KS „Talar Team” Szczawa II 15:3 (S) ⇓
2 5NS 1/2 2017-10-15 11:00 KS „Talar Team” Szczawa II - LKS „Binarowa” Binarowa 11:7 (S) ⇑
3 5NS 1/3 2017-10-21 16:00 KS „Start” Nowy Sącz II - KS „Talar Team” Szczawa II 14:4 (S) ⇓
4 5NS 1/4 2017-11-11 16:00 KS „Talar Team” Szczawa II - GSWAL „Bogdański” Grybów II 3:15 (S) ⇓
5 5NS 1/5 2017-11-19 11:00 KS „Talar Team” Szczawa II - TKKF „Poprad” Muszyna ^A  
6 5NS 1/7 2017-12-15 18:00 MKS „Radość” Gorlice II - KS „Talar Team” Szczawa II 7:11 (S) ⇑
7 5NS 1/6 2017-12-16 16:00 LKS „Uran” Łukowica - KS „Talar Team” Szczawa II 15:3 (S) ⇓
8 5NS 2/9 2018-01-28 11:00 KS „Talar Team” Szczawa II - KS „Start” Nowy Sącz II 1:17 (S) ⇓
9 5NS 2/8 2018-02-04 11:00 KS „Talar Team” Szczawa II - LKS „Uran” Łukowica 7:11 (S) ⇓
10 5NS 2/11 2018-02-25 11:00 KS „Talar Team” Szczawa II - KS „Orzeł” Wojnarowa II  
11 5NS 2/10 2018-03-03 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów II - KS „Talar Team” Szczawa II  
12 5NS 2/12 2018-03-11 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa - KS „Talar Team” Szczawa II  
13 5NS 2/14 2018-04-08 11:00 KS „Talar Team” Szczawa II - MKS „Radość” Gorlice II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DG
2
FA
3
KM
4
KR
5
KA
6
MD
7
MZ
8
MP
9
NA
10
ŚK
11
TP
1 (W) KS „Orzeł” Wojnarowa II     0,0 1,0 1,0 1,0           3
2 (D) LKS „Binarowa” Binarowa 3,5   0,0     1,0     4,5   2,0 11
3 (W) KS „Start” Nowy Sącz II 3,0   0,0     0,0         1,0 4
4 (D) GSWAL „Bogdański” Grybów II   1,0 0,0 0,0   0,5         1,5 3
6 (W) MKS „Radość” Gorlice II   3,0 2,0     3,5   2,5       11
7 (W) LKS „Uran” Łukowica   1,0 0,0 0,0   1,0       1,0   3
8 (D) KS „Start” Nowy Sącz II   0,0 1,0 0,0   0,0 0,0         1
9 (D) LKS „Uran” Łukowica   3,0 0,0     3,0   1,0       7
Razem 6,5 8,0 3,0 1,0 1,0 10,0 0,0 3,5 4,5 1,0 4,5 43
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DUDZIK Grzegorz 1994 M 2017/2018 58
2 FARON Antoni 2002 M 2017/2018 2022
3 KALICIŃSKI Mirosław 1973 M 2017/2018 1998
4 KALICIŃSKI Radosław 2003 M 2017/2018 1999
5 KUZIEL Adam 2003 M 2017/2018 2020
6 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998 M 2017/2018 1608
7 MATUSIEWICZ Zuzanna 2004 K 2017/2018 2021
8 MIKOŁAJCZYK Patrycja 1995 K 2017/2018 90
9 NIEĆ Andrzej 1984 M 2017/2018 14
10 ŚLĄSKI Kamil 1994 M 2017/2018 57
11 TALAR Paweł 1971 M 2017/2018 29