KS „Start” Nowy Sącz II (M)
Klub: KS „Start” Nowy Sącz
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
ul. Grybowska 4
33-300 Nowy Sącz
(dawny budynek straży pożarnej)
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Marek Borkowski (tel. 602 119 006)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GAJDOSZ Jakub 1996 M 2016/2017 460
2 GARDOŃ Danuta 1974 K 2017/2018 314
3 GWIŻDŻ Jerzy 1962 M 2016/2017 1105
4 PASEK Adrian 2000 M 2017/2018 1772
5 PASEK Kamil 2003 M 2017/2018 1849
6 SAŁEK Piotr 1977 M 2016/2017 918
7 SZMYD Maciej 1976 M 2017/2018 302
8 TROJAN Marek 1981 M 2017/2018 2384
9 TROJANOWSKI Dawid 2004 M 2017/2018 1018
10 TROJANOWSKI Kamil 1994 M 2017/2018 323
11 ŻDŻARSKI Wojciech 1996 M 2016/2017 1100
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2017-10-07 16:00 KS „Start” Nowy Sącz II - LKS „Uran” Łukowica 13:5 (S) ⇑
2 5NS 1/2 2017-10-14 11:00 MKS „Radość” Gorlice II - KS „Start” Nowy Sącz II 1:17 (S) ⇑
3 5NS 1/3 2017-10-21 16:00 KS „Start” Nowy Sącz II - KS „Talar Team” Szczawa II 14:4 (S) ⇑
4 5NS 1/4 2017-11-05 11:00 TKKF „Poprad” Muszyna - KS „Start” Nowy Sącz II ^A  
5 5NS 1/5 2017-11-18 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów II - KS „Start” Nowy Sącz II 7:11 (S) ⇑
6 5NS 1/6 2017-11-26 16:00 KS „Start” Nowy Sącz II - KS „Orzeł” Wojnarowa II 10:8 (S) ⇑
7 5NS 1/7 2017-12-10 16:00 KS „Start” Nowy Sącz II - LKS „Binarowa” Binarowa 12:6 (S) ⇑
8 5NS 2/8 2018-01-21 11:00 KS „Start” Nowy Sącz II - MKS „Radość” Gorlice II 12:6 (S) ⇑
9 5NS 2/9 2018-01-28 11:00 KS „Talar Team” Szczawa II - KS „Start” Nowy Sącz II 1:17 (S) ⇑
10 5NS 2/11 2018-02-25 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa - KS „Start” Nowy Sącz II 7:11 (S) ⇑
11 5NS 2/12 2018-03-10 17:30 KS „Orzeł” Wojnarowa II - KS „Start” Nowy Sącz II 1:17 (S) ⇑
12 5NS 2/13 2018-03-23 18:00 LKS „Uran” Łukowica - KS „Start” Nowy Sącz II 9:9 (S) ⇔
13 5NS 2/14 2018-04-08 11:00 KS „Start” Nowy Sącz II - GSWAL „Bogdański” Grybów II 10:8 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GD
2
PA
3
PK
4
SM
5
TM
6
TD
1 (D) LKS „Uran” Łukowica   2,5 3,5   2,5 4,5 13
2 (W) MKS „Radość” Gorlice II   4,5 3,5   4,5 4,5 17
3 (D) KS „Talar Team” Szczawa II   3,5 3,5   2,5 4,5 14
5 (W) GSWAL „Bogdański” Grybów II   2,5 1,5 2,5 0,0 4,5 11
6 (D) KS „Orzeł” Wojnarowa II   2,5 0,5 2,5   4,5 10
7 (D) LKS „Binarowa” Binarowa 3,0 3,0 2,5   3,5   12
8 (D) MKS „Radość” Gorlice II   3,5 2,0   2,0 4,5 12
9 (W) KS „Talar Team” Szczawa II   4,5 3,5   4,5 4,5 17
10 (W) LKS „Binarowa” Binarowa 1,0 3,5 3,0     3,5 11
11 (W) KS „Orzeł” Wojnarowa II   3,5 4,5   4,5 4,5 17
12 (W) LKS „Uran” Łukowica   2,5 1,5   0,5 4,5 9
13 (D) GSWAL „Bogdański” Grybów II   3,0 3,0 1,0   3,0 10
Razem 4,0 39,0 32,5 6,0 24,5 47,0 153
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GARDOŃ Danuta 1974 K 2017/2018 314
2 PASEK Adrian 2000 M 2017/2018 1772
3 PASEK Kamil 2003 M 2017/2018 1849
4 SZMYD Maciej 1976 M 2017/2018 302
5 TROJAN Marek 1981 M 2017/2018 2384
6 TROJANOWSKI Dawid 2004 M 2017/2018 1018