LKS „Binarowa” Binarowa (M)
Klub: LKS „Binarowa” Binarowa
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkolno-Przedszkolny i Gimnazjum w Binarowej
Binarowa 458
38-340 Biecz
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Kazimierz Michalec (tel. 506 914 030)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Grzegorz Michalec
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 KLĘBA Mirosław 1966 M 2017/2018 661
2 MICHALEC Aneta 2001 K brak 2338
3 MICHALEC Grzegorz 1993 M 2017/2018 405
4 MICHALEC Kazimierz 1960 M 2017/2018 404
5 RACŁAWSKI Jan 1961 M 2015/2016 1775
6 RUTANA Przemysław 1998 M 2017/2018 1419
7 TRZECIAK Piotr 1993 M 2017/2018 408
8 WANTUCH Kamil 1997 M 2017/2018 1205
9 WÓJCIKIEWICZ Patryk 1995 M 2017/2018 74
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2017-10-01 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa - MKS „Radość” Gorlice II 8:10 (S) ⇓
2 5NS 1/2 2017-10-15 11:00 KS „Talar Team” Szczawa II - LKS „Binarowa” Binarowa 11:7 (S) ⇓
3 5NS 1/3 2017-10-22 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa - TKKF „Poprad” Muszyna 18:0 WO^A ⇑
4 5NS 1/4 2017-11-05 11:00 LKS „Uran” Łukowica - LKS „Binarowa” Binarowa 11:7 (S) ⇓
5 5NS 1/5 2017-11-18 17:30 KS „Orzeł” Wojnarowa II - LKS „Binarowa” Binarowa 12:6 (S) ⇓
6 5NS 1/6 2017-11-26 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa - GSWAL „Bogdański” Grybów II 6:12 (S) ⇓
7 5NS 1/7 2017-12-10 16:00 KS „Start” Nowy Sącz II - LKS „Binarowa” Binarowa 12:6 (S) ⇓
8 5NS 2/8 2018-01-20 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów II - LKS „Binarowa” Binarowa 13:5 (S) ⇓
9 5NS 2/9 2018-01-28 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa - KS „Orzeł” Wojnarowa II 15:3 (S) ⇑
10 5NS 2/10 2018-02-18 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa - LKS „Uran” Łukowica 14:4 (S) ⇑
11 5NS 2/11 2018-02-25 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa - KS „Start” Nowy Sącz II 7:11 (S) ⇓
12 5NS 2/12 2018-03-11 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa - KS „Talar Team” Szczawa II 15:3 (S) ⇑
13 5NS 2/13 2018-03-18 11:00 MKS „Radość” Gorlice II - LKS „Binarowa” Binarowa 4:14 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
KM
2
MG
3
MK
4
RP
5
TP
6
WK
1 (D) MKS „Radość” Gorlice II 1,5 2,0 2,0   2,5   8
2 (W) KS „Talar Team” Szczawa II 3,5   2,0   1,5 0,0 7
3 (D) TKKF „Poprad” Muszyna             0
4 (W) LKS „Uran” Łukowica 2,5   2,0 1,0 1,5   7
5 (W) KS „Orzeł” Wojnarowa II 0,0 2,5 3,5   0,0   6
6 (D) GSWAL „Bogdański” Grybów II 2,0   2,0 0,0 2,0   6
7 (W) KS „Start” Nowy Sącz II 1,5   3,0   1,5 0,0 6
8 (W) GSWAL „Bogdański” Grybów II 1,0 3,0 1,0     0,0 5
9 (D) KS „Orzeł” Wojnarowa II 3,5 4,5 3,5   3,5   15
10 (D) LKS „Uran” Łukowica 3,0 4,5 3,5   3,0   14
11 (D) KS „Start” Nowy Sącz II 1,0 3,5 1,5   1,0   7
12 (D) KS „Talar Team” Szczawa II 3,5 3,5 4,5   3,5   15
13 (W) MKS „Radość” Gorlice II 4,5 4,5 2,5   2,5   14
Razem 27,5 28,0 31,0 1,0 22,5 0,0 110
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 KLĘBA Mirosław 1966 M 2017/2018 661
2 MICHALEC Grzegorz 1993 M 2017/2018 405
3 MICHALEC Kazimierz 1960 M 2017/2018 404
4 RUTANA Przemysław 1998 M 2017/2018 1419
5 TRZECIAK Piotr 1993 M 2017/2018 408
6 WANTUCH Kamil 1997 M 2017/2018 1205