GSWAL „Bogdański” Grybów II (M)
Klub: GSWAL „Tarasek” Grybów
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego
ul. Szkolna 1
33-330 Grybów

Sala rezerwowa:
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ptaszkowej
33-333 Ptaszkowa 271
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Krzysztof Osmoła (tel. 694 842 512)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Jan Kantor (tel. 696 519 621)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2017-09-30 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów II - TKKF „Poprad” Muszyna 18:0 WO^A ⇑
2 5NS 1/2 2017-10-14 16:00 LKS „Uran” Łukowica - GSWAL „Bogdański” Grybów II 5:13 (S) ⇑
3 5NS 1/3 2017-10-21 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów II - MKS „Radość” Gorlice II 15:3 (S) ⇑
4 5NS 1/4 2017-11-11 16:00 KS „Talar Team” Szczawa II - GSWAL „Bogdański” Grybów II 3:15 (S) ⇑
5 5NS 1/5 2017-11-18 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów II - KS „Start” Nowy Sącz II 7:11 (S) ⇓
6 5NS 1/6 2017-11-26 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa - GSWAL „Bogdański” Grybów II 6:12 (S) ⇑
7 5NS 1/7 2017-12-09 17:30 KS „Orzeł” Wojnarowa II - GSWAL „Bogdański” Grybów II 8:10 (S) ⇑
8 5NS 2/8 2018-01-20 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów II - LKS „Binarowa” Binarowa 13:5 (S) ⇑
9 5NS 2/9 2018-01-27 11:00 MKS „Radość” Gorlice II - GSWAL „Bogdański” Grybów II 1:17 (S) ⇑
10 5NS 2/10 2018-03-03 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów II - KS „Talar Team” Szczawa II 18:0 (S) ⇑
11 5NS 2/12 2018-03-10 16:00 GSWAL „Bogdański” Grybów II - LKS „Uran” Łukowica 10:8 (S) ⇑
12 5NS 2/13 2018-03-20 18:00 GSWAL „Bogdański” Grybów II - KS „Orzeł” Wojnarowa II 13:5 (S) ⇑
13 5NS 2/14 2018-04-08 11:00 KS „Start” Nowy Sącz II - GSWAL „Bogdański” Grybów II 10:8 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GR
2
GM
3
KJ
4
KJ
5
KK
6
MG
7
NM
8
TA
9
WJ
1 (D) TKKF „Poprad” Muszyna                   0
2 (W) LKS „Uran” Łukowica   0,5 3,5   1,0 3,0 3,0   2,0 13
3 (D) MKS „Radość” Gorlice II 4,5   2,5     2,5 2,0 2,5 1,0 15
4 (W) KS „Talar Team” Szczawa II 3,0   3,0       4,5   4,5 15
5 (D) KS „Start” Nowy Sącz II   3,0 2,0   0,0   2,0     7
6 (W) LKS „Binarowa” Binarowa       1,5   2,5 3,5 4,5   12
7 (W) KS „Orzeł” Wojnarowa II 2,5 0,0 0,0 1,0   2,5   4,0   10
8 (D) LKS „Binarowa” Binarowa     4,5 3,5   2,5 2,5     13
9 (W) MKS „Radość” Gorlice II   4,5 1,0 2,5   4,5 4,5     17
10 (D) KS „Talar Team” Szczawa II 4,5         4,5 4,5   4,5 18
11 (D) LKS „Uran” Łukowica 2,5         3,0 2,0   2,5 10
12 (D) KS „Orzeł” Wojnarowa II     4,5 0,5   3,5 2,5   2,0 13
13 (W) KS „Start” Nowy Sącz II   0,0 1,5 3,5   2,5 0,5     8
Razem 17,0 8,0 22,5 12,5 1,0 31,0 31,5 11,0 16,5 151
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GAJ Rafał 1994 M 2018/2019 468
2 GRUCA Marek 1978 M 2018/2019 481
3 KANTOR Jan 1987 M 2018/2019 1008
4 KIEŁBASA Józef 1972 M 2018/2019 901
5 KOZUBEK Krystian 1998 M 2018/2019 2121
6 MOTYKA Grzegorz 1994 M 2018/2019 467
7 NIEPSUJ Mariusz 1965 M 2018/2019 492
8 TOKARZ Adam 1964 M 2018/2019 480
9 WAZ Józef 1955 M 2018/2019 493