LKS „Wisła” Rząska II (M)
Klub: LKS „Wisła” Rząska
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół w Rząsce
ul. Krakowska 122
30-199 Rząska
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Mieczysław Kowal (tel. 698 974 513)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 KOWAL Mieczysław 1963 M 2017/2018 2084
2 MLAK Michał 1983 M 2017/2018 2262
3 NOWAK Artur 1987 M 2017/2018 2083
4 OSTROMĘCKI Rafał 1976 M 2017/2018 2260
5 PIERZCHAŁA Sebastian 1982 M 2017/2018 2261
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 6K 1/1 2017-09-24 14:30 LKS „Wisła” Rząska II - GOK Charsznica 0:10 (S) ⇓
2 6K 1/2 2017-10-01 16:00 KS „Jordan” Kraków - LKS „Wisła” Rząska II 10:0 (S) ⇓
3 6K 1/3 2017-10-15 14:30 LKS „Wisła” Rząska II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 0:10 (S) ⇓
4 6K 1/4 2017-10-21 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Wisła” Rząska II 9:1 (S) ⇓
5 6K 1/5 2017-11-05 14:30 LKS „Wisła” Rząska II - MKS KSOS Kraków IV 5:5 (S) ⇔
6 6K 1/6 2017-11-19 14:30 LKS „Wisła” Rząska II - KS „Podwawelski” Kraków V 3:7 (S) ⇓
7 6K 1/7 2017-11-25 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - LKS „Wisła” Rząska II 9:1 (S) ⇓
8 6K 1/8 2017-12-03 14:30 LKS „Wisła” Rząska II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 9:1 (S) ⇑
9 6K 1/10 2017-12-17 14:30 LKS „Wisła” Rząska II - TKKF Dobczyce 4:6 (S) ⇓
10 6K 1/11 2018-01-14 11:00 PKS „Jakub” Więcławice Stare - LKS „Wisła” Rząska II ^A  
11 6K 1/12 2018-01-21 14:30 LKS „Wisła” Rząska II - KS „Bronowianka” Kraków VI 6:4 (S) ⇑
12 6K 1/13 2018-01-28 11:00 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - LKS „Wisła” Rząska II 9:1 (S) ⇓
13 6K 2/12 2018-02-28 18:00 TKKF Dobczyce - LKS „Wisła” Rząska II 10:0 (S) ⇓
14 6K 2/13 2018-03-11 14:30 LKS „Wisła” Rząska II - UKS „Rokicie” Szczytniki II 4:6 (S) ⇓
15 6K 2/14 2018-03-16 18:00 MKS KSOS Kraków IV - LKS „Wisła” Rząska II 9:1 (S) ⇓
16 6K 2/15 2018-04-08 14:30 LKS „Wisła” Rząska II - KS „Jordan” Kraków 4:6 (S) ⇓
17 6K 2/16 2018-04-20 18:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - LKS „Wisła” Rząska II 3:7 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
KM
2
MM
3
NA
4
OR
5
PS
1 (D) GOK Charsznica 0,0 0,0   0,0 0,0 0
2 (W) KS „Jordan” Kraków 0,0 0,0   0,0   0
3 (D) SSL „Wielmożanka” Wielmoża   0,0   0,0 0,0 0
4 (W) UKS „Gryf” Gdów II 0,0 0,0   1,0   1
5 (D) MKS KSOS Kraków IV 2,0 2,0   1,0 0,0 5
6 (D) KS „Podwawelski” Kraków V 0,5 0,0 2,5 0,0   3
7 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki II 1,0     0,0 0,0 1
8 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 3,5 3,0   2,5   9
9 (D) TKKF Dobczyce 1,0 0,0 3,0 0,0   4
11 (D) KS „Bronowianka” Kraków VI 2,0   2,0 2,0   6
12 (W) LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 1,0     0,0 0,0 1
13 (W) TKKF Dobczyce 0,0 0,0   0,0   0
14 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki II 1,0 1,0   2,0   4
15 (W) MKS KSOS Kraków IV 1,0 0,0     0,0 1
16 (D) KS „Jordan” Kraków 1,0 1,0   2,0   4
17 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 2,5 1,0   3,5   7
Razem 16,5 8,0 7,5 14,0 0,0 46
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 KOWAL Mieczysław 1963 M 2017/2018 2084
2 MLAK Michał 1983 M 2017/2018 2262
3 NOWAK Artur 1987 M 2017/2018 2083
4 OSTROMĘCKI Rafał 1976 M 2017/2018 2260
5 PIERZCHAŁA Sebastian 1982 M 2017/2018 2261