UKS „Gryf” Gdów II (M)
Klub: UKS „Gryf” Gdów
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Gminna Hala Sportowa
32-420 Gdów 1206

rezerwa: Gimnazjum im. Księdza Karola Wojtyły
Niegowić 62
32-420 Gdów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jarosław Turecki (tel. 500 060 381)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CELARY Mateusz 1995 M 2017/2018 162
2 GUZIK Aleksandra 2006 K 2017/2018 1636
3 KOŁOS Arkadiusz 2001 M 2017/2018 163
4 KOPERA Borys 2008 M 2017/2018 2270
5 KOWALSKI Mateusz 1991 M 2017/2018 2388
6 KUCHARSKI Mateusz 2005 M 2017/2018 1324
7 KUTAJ Maksymilian 2002 M 2017/2018 178
8 KWIECIŃSKI Jakub 2004 M 2017/2018 2268
9 MARCHEWKA Rafał 2009 M 2017/2018 1827
10 MIĘKINA Hubert 2005 M 2017/2018 1896
11 STROJEK Aleksandra 2009 K 2017/2018 2269
12 STROJEK Karol 2004 M 2017/2018 1898
13 TURECKI Jakub 2011 M 2017/2018 1839
14 TURECKI Jarosław 1979 M 2017/2018 1330
15 TURECKI Kacper 2006 M 2017/2018 1269
16 WCISŁO Konrad 2005 M 2017/2018 1329
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 6K 1/1 2017-09-23 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - KS „Jordan” Kraków 9:1 (S) ⇑
2 6K 1/2 2017-10-01 14:30 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - UKS „Gryf” Gdów II 5:5 (S) ⇔
3 6K 1/3 2017-10-14 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - MKS KSOS Kraków IV 9:1 (S) ⇑
4 6K 1/4 2017-10-21 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Wisła” Rząska II 9:1 (S) ⇑
5 6K 1/5 2017-11-05 12:30 KS „Podwawelski” Kraków V - UKS „Gryf” Gdów II 3:7 (S) ⇑
6 6K 1/6 2017-11-18 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - UKS „Rokicie” Szczytniki II 9:1 (S) ⇑
7 6K 1/7 2017-11-24 18:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - UKS „Gryf” Gdów II 0:10 (S) ⇑
8 6K 1/9 2017-12-09 11:00 TKKF Dobczyce - UKS „Gryf” Gdów II 2:8 (S) ⇑
9 6K 1/10 2017-12-16 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - PKS „Jakub” Więcławice Stare ^A  
10 6K 1/11 2018-01-14 14:00 KS „Bronowianka” Kraków VI - UKS „Gryf” Gdów II 0:10 (S) ⇑
11 6K 1/12 2018-01-20 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 7:3 (S) ⇑
12 6K 1/13 2018-01-27 10:00 GOK Charsznica - UKS „Gryf” Gdów II 0:10 (S) ⇑
13 6K 2/13 2018-03-10 17:00 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - UKS „Gryf” Gdów II 6:4 (S) ⇓
14 6K 2/14 2018-03-17 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - KS „Bronowianka” Kraków VI 8:2 (S) ⇑
15 6K 2/15 2018-04-07 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - GOK Charsznica 8:2 (S) ⇑
16 6K 2/16 2018-04-11 18:30 UKS „Gryf” Gdów II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 7:3 (S) ⇑
17 6K 2/12 2018-05-11 17:00 UKS „Gryf” Gdów II - KS „Podwawelski” Kraków V 5:5 (S) ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GA
2
KM
3
KM
4
MH
5
TJ
6
TJ
7
WK
1 (D) KS „Jordan” Kraków 2,5   2,0     1,0 3,5 9
2 (W) SSL „Wielmożanka” Wielmoża     3,0 0,0     2,0 5
3 (D) MKS KSOS Kraków IV 3,0 0,0 2,5 0,5     3,0 9
4 (D) LKS „Wisła” Rząska II     3,5   0,0 2,0 3,5 9
5 (W) KS „Podwawelski” Kraków V     3,5     0,0 3,5 7
6 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki II   2,0 3,5   0,0 1,0 2,5 9
7 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III     3,5 3,5     3,0 10
8 (W) TKKF Dobczyce   2,5 3,5       2,0 8
10 (W) KS „Bronowianka” Kraków VI 3,0   3,5       3,5 10
11 (D) LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 2,5 2,0         2,5 7
12 (W) GOK Charsznica 3,0   3,5       3,5 10
13 (W) LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko     2,0 0,0     2,0 4
14 (D) KS „Bronowianka” Kraków VI 2,5   3,0       2,5 8
15 (D) GOK Charsznica 2,5 2,0 2,5   0,0   1,0 8
16 (D) SSL „Wielmożanka” Wielmoża 2,0   3,0       2,0 7
17 (D) KS „Podwawelski” Kraków V 3,5 1,0       0,5   5
Razem 24,5 9,5 42,5 4,0 0,0 4,5 40,0 125
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GUZIK Aleksandra 2006 K 2017/2018 1636
2 KOWALSKI Mateusz 1991 M 2017/2018 2388
3 KUCHARSKI Mateusz 2005 M 2017/2018 1324
4 MIĘKINA Hubert 2005 M 2017/2018 1896
5 TURECKI Jakub 2011 M 2017/2018 1839
6 TURECKI Jarosław 1979 M 2017/2018 1330
7 WCISŁO Konrad 2005 M 2017/2018 1329