MKS KSOS Kraków IV (M)
Klub: MKS KSOS Kraków
Numer drużyny: IV
Adres sali rozgrywek:
Międzyszkolny Basen Pływacki Kraków-Śródmieście
ul. Francesco Nullo 23
31-543 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Filip Utylski (tel. 502 937 491)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DIETRICH Aleksander 2004 M 2017/2018 2271
2 GARDOŃ Jakub 2006 M 2017/2018 2111
3 JAWORSKI Jeremi 2005 M 2017/2018 1503
4 KROKOS Bartłomiej 2005 M 2017/2018 2238
5 MAJDAK Jacek 1969 M 2016/2017 1986
6 MAJDAK Rafał 2006 M 2017/2018 1666
7 MARCHEWKA Kamil 2003 M 2017/2018 1416
8 POJASEK Wojciech 2005 M 2017/2018 2134
9 SIEDLECZKA Bartłomiej 1976 M 2016/2017 2057
10 SIEDLECZKA Szymon 2004 M 2017/2018 1848
11 STOCHEL Adam 2006 M 2017/2018 1641
12 STOCHEL Tomasz 1973 M 2017/2018 1962
13 SZEWCZYK Henryk 1975 M 2017/2018 1987
14 SZEWCZYK Hubert 2005 M 2017/2018 1505
15 UTYLSKI Kornel 2008 M 2017/2018 1873
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 6K 1/1 2017-09-24 11:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - MKS KSOS Kraków IV 10:0 (S) ⇓
2 6K 1/2 2017-10-13 18:00 MKS KSOS Kraków IV - TKKF Dobczyce 2:8 (S) ⇓
3 6K 1/3 2017-10-14 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - MKS KSOS Kraków IV 9:1 (S) ⇓
4 6K 1/4 2017-10-20 18:00 MKS KSOS Kraków IV - PKS „Jakub” Więcławice Stare ^A  
5 6K 1/5 2017-11-05 14:30 LKS „Wisła” Rząska II - MKS KSOS Kraków IV 5:5 (S) ⇔
6 6K 1/6 2017-11-17 18:00 MKS KSOS Kraków IV - KS „Bronowianka” Kraków VI 2:8 (S) ⇓
7 6K 1/7 2017-11-26 12:30 KS „Podwawelski” Kraków V - MKS KSOS Kraków IV 8:2 (S) ⇓
8 6K 1/8 2017-12-01 18:00 MKS KSOS Kraków IV - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 1:9 (S) ⇓
9 6K 1/9 2017-12-09 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - MKS KSOS Kraków IV 7:3 (S) ⇓
10 6K 1/10 2017-12-15 18:00 MKS KSOS Kraków IV - GOK Charsznica  
11 6K 1/11 2018-01-12 18:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - MKS KSOS Kraków IV  
12 6K 1/12 2018-01-19 18:00 MKS KSOS Kraków IV - KS „Jordan” Kraków  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DA
2
GJ
3
JJ
4
KB
5
MR
6
SA
7
SH
8
UK
1 (W) SSL „Wielmożanka” Wielmoża         0,0 0,0 0,0   0
2 (D) TKKF Dobczyce     1,0   0,0   1,0 0,0 2
3 (W) UKS „Gryf” Gdów II     0,0     0,0 1,0 0,0 1
5 (W) LKS „Wisła” Rząska II 1,5   3,5         0,0 5
6 (D) KS „Bronowianka” Kraków VI     0,0 0,0   2,0 0,0   2
7 (W) KS „Podwawelski” Kraków V   0,0       2,0 0,0   2
8 (D) LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 0,0   0,0       1,0 0,0 1
9 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki II     0,0       3,0 0,0 3
Razem 1,5 0,0 4,5 0,0 0,0 4,0 6,0 0,0 16
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DIETRICH Aleksander 2004 M 2017/2018 2271
2 GARDOŃ Jakub 2006 M 2017/2018 2111
3 JAWORSKI Jeremi 2005 M 2017/2018 1503
4 KROKOS Bartłomiej 2005 M 2017/2018 2238
5 MAJDAK Rafał 2006 M 2017/2018 1666
6 STOCHEL Adam 2006 M 2017/2018 1641
7 SZEWCZYK Hubert 2005 M 2017/2018 1505
8 UTYLSKI Kornel 2008 M 2017/2018 1873