TKKF Dobczyce (M)
Klub: TKKF Dobczyce
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
ul. Podgórska 2
32-410 Dobczyce
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Rafał Zlezarczyk (tel. 665 592 269)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 6K 1/2 2017-10-13 18:00 MKS KSOS Kraków IV - TKKF Dobczyce 2:8 (S) ⇑
2 6K 1/3 2017-10-15 11:00 TKKF Dobczyce - PKS „Jakub” Więcławice Stare ^A  
3 6K 1/4 2017-10-21 10:00 KS „Bronowianka” Kraków VI - TKKF Dobczyce 9:1 (S) ⇓
4 6K 1/5 2017-11-11 14:00 TKKF Dobczyce - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 6:4 (S) ⇑
5 6K 1/6 2017-11-18 16:00 GOK Charsznica - TKKF Dobczyce 9:1 (S) ⇓
6 6K 1/7 2017-11-26 12:00 TKKF Dobczyce - KS „Jordan” Kraków 5:5 (S) ⇔
7 6K 1/8 2017-12-03 11:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - TKKF Dobczyce 9:1 (S) ⇓
8 6K 1/9 2017-12-09 11:00 TKKF Dobczyce - UKS „Gryf” Gdów II 2:8 (S) ⇓
9 6K 1/10 2017-12-17 14:30 LKS „Wisła” Rząska II - TKKF Dobczyce 4:6 (S) ⇑
10 6K 1/11 2018-01-14 11:00 TKKF Dobczyce - KS „Podwawelski” Kraków V 4:6 (S) ⇓
11 6K 1/12 2018-01-20 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - TKKF Dobczyce 3:7 (S) ⇑
12 6K 1/13 2018-01-31 18:00 TKKF Dobczyce - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 10:0 (S) ⇑
13 6K 2/12 2018-02-28 18:00 TKKF Dobczyce - LKS „Wisła” Rząska II 10:0 (S) ⇑
14 6K 2/14 2018-03-16 18:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - TKKF Dobczyce 1:9 (S) ⇑
15 6K 2/13 2018-03-26 18:30 TKKF Dobczyce - MKS KSOS Kraków IV 8:2 (S) ⇑
16 6K 2/16 2018-04-22 16:00 KS „Jordan” Kraków - TKKF Dobczyce 6:4 (S) ⇓
17 6K 2/15 2018-05-12 14:00 TKKF Dobczyce - UKS „Rokicie” Szczytniki II 8:2 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BE
2
BG
3
KP
4
NJ
5
ZK
6
ZR
1 (W) MKS KSOS Kraków IV 0,0 3,5   3,5 1,0   8
3 (W) KS „Bronowianka” Kraków VI 0,0 0,0   1,0 0,0   1
4 (D) LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 0,0 2,0   2,5   1,5 6
5 (W) GOK Charsznica 0,0 1,0     0,0 0,0 1
6 (D) KS „Jordan” Kraków 0,0 2,5     0,0 2,5 5
7 (W) SSL „Wielmożanka” Wielmoża 0,0 1,0   0,0 0,0   1
8 (D) UKS „Gryf” Gdów II 0,0 0,0   2,0 0,0   2
9 (W) LKS „Wisła” Rząska II 1,0 2,5   2,5     6
10 (D) KS „Podwawelski” Kraków V 0,0 1,0   0,5   2,5 4
11 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki II 0,0 3,5     0,0 3,5 7
12 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 3,5     3,5   3,0 10
13 (D) LKS „Wisła” Rząska II 2,0 3,5 1,0 2,5   1,0 10
14 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 2,0 3,5   3,5     9
15 (D) MKS KSOS Kraków IV 2,0 2,5   3,5     8
16 (W) KS „Jordan” Kraków 0,0 2,0   2,0     4
17 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki II 1,0 3,5   3,5     8
Razem 11,5 32,0 1,0 30,5 1,0 14,0 90
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BAJER Emilia 2005 K 2018/2019 2098
2 BAJER Grzegorz 2007 M 2018/2019 1879
3 KOLIŃSKI Paweł 2001 M brak 2537
4 NOWAK Jakub 2007 M 2018/2019 1824
5 ZAJĄC Kacper 2004 M 2017/2018 2027
6 ZLEZARCZYK Rafał 1994 M 2018/2019 521