KS „Jordan” Kraków (M)
Klub: KS „Jordan” Kraków
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
ul. Krupnicza 38
31-123 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Piotr Wiroński (tel. 602 475 817)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Bartłomiej Wielogórski (tel. 603 286 990)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 6K 1/1 2017-09-23 11:00 UKS „Gryf” Gdów II - KS „Jordan” Kraków 9:1 (S) ⇓
2 6K 1/2 2017-10-01 16:00 KS „Jordan” Kraków - LKS „Wisła” Rząska II 10:0 (S) ⇑
3 6K 1/3 2017-10-08 16:00 KS „Podwawelski” Kraków V - KS „Jordan” Kraków 6:4 (S) ⇓
4 6K 1/4 2017-10-21 18:30 KS „Jordan” Kraków - UKS „Rokicie” Szczytniki II 8:2 (S) ⇑
5 6K 1/5 2017-11-03 18:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - KS „Jordan” Kraków 0:10 (S) ⇑
6 6K 1/7 2017-11-26 12:00 TKKF Dobczyce - KS „Jordan” Kraków 5:5 (S) ⇔
7 6K 1/8 2017-12-03 16:00 KS „Jordan” Kraków - PKS „Jakub” Więcławice Stare ^A  
8 6K 1/9 2017-12-09 10:00 KS „Bronowianka” Kraków VI - KS „Jordan” Kraków 6:4 (S) ⇓
9 6K 1/10 2017-12-17 16:00 KS „Jordan” Kraków - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 5:5 (S) ⇔
10 6K 1/11 2018-01-13 10:00 GOK Charsznica - KS „Jordan” Kraków 8:2 (S) ⇓
11 6K 1/12 2018-01-19 18:00 MKS KSOS Kraków IV - KS „Jordan” Kraków 3:7 (S) ⇑
12 6K 1/13 2018-01-28 16:00 KS „Jordan” Kraków - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 2:8 (S) ⇓
13 6K 2/13 2018-03-11 16:00 KS „Jordan” Kraków - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 6:4 (S) ⇑
14 6K 2/14 2018-03-17 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - KS „Jordan” Kraków 4:6 (S) ⇑
15 6K 2/12 2018-03-25 16:00 KS „Jordan” Kraków - MKS KSOS Kraków IV 10:0 (S) ⇑
16 6K 2/15 2018-04-08 14:30 LKS „Wisła” Rząska II - KS „Jordan” Kraków 4:6 (S) ⇑
17 6K 2/16 2018-04-22 16:00 KS „Jordan” Kraków - TKKF Dobczyce 6:4 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
AP
2
BS
3
LJ
4
UP
5
WB
6
WP
1 (W) UKS „Gryf” Gdów II 1,0   0,0   0,0   1
2 (D) LKS „Wisła” Rząska II   3,0   3,5   3,5 10
3 (W) KS „Podwawelski” Kraków V 2,5 1,0 0,0 0,5     4
4 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki II 3,0 0,5   3,0 0,0 1,5 8
5 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 1,5 3,0 2,0     3,5 10
6 (W) TKKF Dobczyce 2,0 2,0   1,0 0,0   5
8 (W) KS „Bronowianka” Kraków VI 1,0 2,0 1,0       4
9 (D) LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 2,5 0,0   2,5   0,0 5
10 (W) GOK Charsznica     0,0 2,0   0,0 2
11 (W) MKS KSOS Kraków IV     2,0 1,5   3,5 7
12 (D) SSL „Wielmożanka” Wielmoża 2,0 0,0 0,0 0,0     2
13 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III     2,0   1,5 2,5 6
14 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki II   3,0 3,0   0,0   6
15 (D) MKS KSOS Kraków IV 3,5     3,0   3,5 10
16 (W) LKS „Wisła” Rząska II     3,5   0,0 2,5 6
17 (D) TKKF Dobczyce 3,5 0,0   1,5   1,0 6
Razem 22,5 14,5 13,5 18,5 1,5 21,5 92
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 APOSTOŁ Paweł 1973 M 2018/2019 2081
2 BOROŃ Sławomir 1962 M 2018/2019 1635
3 LODOWSKI Janusz 1962 M 2018/2019 1634
4 URBAN Piotr 1976 M 2018/2019 1196
5 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976 M 2018/2019 1193
6 WIROŃSKI Piotr 1977 M 2018/2019 1204