SSL „Wielmożanka” Wielmoża (M)
Klub: SSL „Wielmożanka” Wielmoża
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Powstańców Styczniowych
Wielmoża, ul. Szkolna 55
32-045 Sułoszowa
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Włodzimierz Pieszczek (tel. 508 660 792)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Marcin Gumula (tel. 694 224 343)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 6K 1/1 2017-09-24 11:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - MKS KSOS Kraków IV 10:0 (S) ⇑
2 6K 1/2 2017-10-01 14:30 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - UKS „Gryf” Gdów II 5:5 (S) ⇔
3 6K 1/3 2017-10-15 14:30 LKS „Wisła” Rząska II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 0:10 (S) ⇑
4 6K 1/4 2017-10-22 11:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - KS „Podwawelski” Kraków V 7:3 (S) ⇑
5 6K 1/5 2017-11-12 14:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 1:9 (S) ⇑
6 6K 1/6 2017-11-19 11:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 10:0 (S) ⇑
7 6K 1/8 2017-12-03 11:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - TKKF Dobczyce 9:1 (S) ⇑
8 6K 1/9 2017-12-10 11:00 PKS „Jakub” Więcławice Stare - SSL „Wielmożanka” Wielmoża ^A  
9 6K 1/10 2017-12-17 11:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - KS „Bronowianka” Kraków VI 9:1 (S) ⇑
10 6K 1/11 2018-01-14 11:00 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 5:5 (S) ⇔
11 6K 1/12 2018-01-21 11:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - GOK Charsznica 8:2 (S) ⇑
12 6K 1/13 2018-01-28 16:00 KS „Jordan” Kraków - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 2:8 (S) ⇑
13 6K 2/12 2018-02-25 11:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 5:5 (S) ⇔
14 6K 2/13 2018-03-10 10:00 KS „Bronowianka” Kraków VI - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 1:9 (S) ⇑
15 6K 2/14 2018-03-17 10:00 GOK Charsznica - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 6:4 (S) ⇓
16 6K 2/15 2018-04-08 12:30 KS „Podwawelski” Kraków V - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 2:8 (S) ⇑
17 6K 2/16 2018-04-11 18:30 UKS „Gryf” Gdów II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 7:3 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
FM
2
GD
3
GGK
4
GM
5
PW
6
ZP
1 (D) MKS KSOS Kraków IV   1,0   2,0 3,5 3,5 10
2 (D) UKS „Gryf” Gdów II     1,0 1,5 0,0 2,5 5
3 (W) LKS „Wisła” Rząska II     1,0 3,0 2,5 3,5 10
4 (D) KS „Podwawelski” Kraków V   0,0 1,0 1,0 1,5 3,5 7
5 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki II 3,0 1,0     1,5 3,5 9
6 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III   3,5 2,5   1,0 3,0 10
7 (D) TKKF Dobczyce 3,0 1,0 2,5 2,5 0,0   9
9 (D) KS „Bronowianka” Kraków VI 3,0     3,5 2,5   9
10 (W) LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 1,0       1,5 2,5 5
11 (D) GOK Charsznica 1,0     2,0 1,5 3,5 8
12 (W) KS „Jordan” Kraków 2,0       2,5 3,5 8
13 (D) LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko       1,0 1,5 2,5 5
14 (W) KS „Bronowianka” Kraków VI       2,0 3,5 3,5 9
15 (W) GOK Charsznica 0,0     0,0 1,0 3,0 4
16 (W) KS „Podwawelski” Kraków V 2,0   0,0 1,0 1,5 3,5 8
17 (W) UKS „Gryf” Gdów II 0,0       0,5 2,5 3
Razem 15,0 6,5 8,0 19,5 26,0 44,0 119
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 FERDEK Marek 1968 M 2018/2019 1774
2 GŁOWACKI Dawid 2002 M 2017/2018 2023
3 GRZEBINOGA Gabriel Karol 1996 M 2018/2019 1198
4 GUMULA Marcin 1975 M 2018/2019 2024
5 PIESZCZEK Włodzimierz 1975 M 2018/2019 1771
6 ZĘBALA Paweł 1998 M 2018/2019 875