„Kruszbud-Gryf” Gdów (M)
Klub: UKS „Gryf” Gdów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Gminna Hala Sportowa
32-420 Gdów 1206

rezerwa: Gimnazjum im. Księdza Karola Wojtyły
Niegowić 62
32-420 Gdów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jarosław Turecki (tel. 500 060 381)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CELARY Mateusz 1995 M 2017/2018 162
2 GUZIK Aleksandra 2006 K 2017/2018 1636
3 KOŁOS Arkadiusz 2001 M 2017/2018 163
4 KUCHARSKI Mateusz 2005 M 2017/2018 1324
5 KUTAJ Maksymilian 2002 M 2017/2018 178
6 MARCHEWKA Rafał 2009 M 2017/2018 1827
7 MIĘKINA Hubert 2005 M 2017/2018 1896
8 STROJEK Karol 2004 M 2017/2018 1898
9 TURECKI Jakub 2011 M 2017/2018 1839
10 TURECKI Jarosław 1979 M 2017/2018 1330
11 TURECKI Kacper 2006 M 2017/2018 1269
12 WCISŁO Konrad 2005 M 2017/2018 1329
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2017-09-23 11:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - TKS „Opoka” Trzebinia II 14:0 (S) ⇑
2 5K 1/2 2017-10-05 17:00 „Q Team” Kraków - „Kruszbud-Gryf” Gdów 0:14 (S) ⇑
3 5K 1/3 2017-10-14 11:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - UKS „Zarabie” Myślenice III 14:0 (S) ⇑
4 5K 1/4 2017-10-21 13:00 KS „Bronowianka” Kraków V - „Kruszbud-Gryf” Gdów  
5 5K 1/5 2017-11-04 11:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - PKS „Porta” Kraków I  
6 5K 1/6 2017-11-18 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki - „Kruszbud-Gryf” Gdów  
7 5K 1/7 2017-11-25 11:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - LKS „Polonia” Wilczkowice  
8 5K 1/8 2017-12-01 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - „Kruszbud-Gryf” Gdów  
9 5K 1/9 2017-12-09 11:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - PKS „Porta” Kraków II  
10 5K 1/10 2017-12-16 13:00 MKS KSOS Kraków III - „Kruszbud-Gryf” Gdów  
11 5K 1/11 2018-01-13 11:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - LKS „Wisła” Rząska  
12 5K 1/12 2018-01-20 18:00 „Siemacha” Kraków II - „Kruszbud-Gryf” Gdów  
13 5K 1/13 2018-01-27 11:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Górnik” Wieliczka II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CM
2
KA
3
KM
4
TK
1 (D) TKS „Opoka” Trzebinia II 3,5 3,5 3,5 3,5 14
2 (W) „Q Team” Kraków 3,5 3,5 3,5 3,5 14
3 (D) UKS „Zarabie” Myślenice III 3,5 3,5 3,5 3,5 14
Razem 10,5 10,5 10,5 10,5 42
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CELARY Mateusz 1995 M 2017/2018 162
2 KOŁOS Arkadiusz 2001 M 2017/2018 163
3 KUTAJ Maksymilian 2002 M 2017/2018 178
4 TURECKI Kacper 2006 M 2017/2018 1269