„Kruszbud-Gryf” Gdów (M)
Klub: UKS „Gryf” Gdów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Gminna Hala Sportowa
ul. Lekarska 1206
32-420 Gdów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jarosław Turecki (tel. 500 060 381)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2017-09-23 11:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - TKS „Opoka” Trzebinia II 14:0 (S) ⇑
2 5K 1/2 2017-10-05 17:00 „Q Team” Kraków - „Kruszbud-Gryf” Gdów 0:14 (S) ⇑
3 5K 1/3 2017-10-14 11:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - UKS „Zarabie” Myślenice III 14:0 (S) ⇑
4 5K 1/4 2017-10-21 13:00 KS „Bronowianka” Kraków V - „Kruszbud-Gryf” Gdów 4:10 (S) ⇑
5 5K 1/5 2017-11-06 18:00 PKS „Porta” Kraków I - „Kruszbud-Gryf” Gdów 4:10 (S) ⇑
6 5K 1/6 2017-11-18 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki - „Kruszbud-Gryf” Gdów 1:13 (S) ⇑
7 5K 1/7 2017-11-22 19:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - LKS „Polonia” Wilczkowice 13:1 (S) ⇑
8 5K 1/8 2017-11-29 19:15 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 1:13 (S) ⇑
9 5K 1/9 2017-12-09 13:30 „Kruszbud-Gryf” Gdów - PKS „Porta” Kraków II 10:4 (S) ⇑
10 5K 1/10 2017-12-16 13:00 MKS KSOS Kraków III - „Kruszbud-Gryf” Gdów 0:14 (S) ⇑
11 5K 1/11 2018-01-13 13:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - LKS „Wisła” Rząska 11:3 (S) ⇑
12 5K 1/12 2018-01-20 18:00 „Siemacha” Kraków II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 4:10 (S) ⇑
13 5K 1/13 2018-01-30 18:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Górnik” Wieliczka II 11:3 (S) ⇑
14 5K 2/15 2018-03-03 11:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 14:0 (S) ⇑
15 5K 2/14 2018-03-10 11:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Bronowianka” Kraków V 9:5 (S) ⇑
16 5K 2/17 2018-03-17 11:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - „Q Team” Kraków 11:3 (S) ⇑
17 5K 2/18 2018-04-06 17:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - PKS „Porta” Kraków I 12:2 (S) ⇑
18 5K 2/19 2018-04-26 18:00 LKS „Wisła” Rząska - „Kruszbud-Gryf” Gdów 2:12 (S) ⇑
19 5K 2/20 2018-04-27 18:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - „Kruszbud-Gryf” Gdów 2:12 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CM
2
GA
3
KA
4
KM
5
KM
6
KM
7
KJ
8
MR
9
SK
10
TJ
11
TJ
12
TK
13
WK
1 (D) TKS „Opoka” Trzebinia II 3,5   3,5     3,5           3,5   14
2 (W) „Q Team” Kraków 3,5   3,5     3,5           3,5   14
3 (D) UKS „Zarabie” Myślenice III 3,5   3,5     3,5           3,5   14
4 (W) KS „Bronowianka” Kraków V 3,0 1,0 3,5                 2,5   10
5 (W) PKS „Porta” Kraków I 3,5   3,5     2,5           0,5   10
6 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki 1,0 1,5 3,5     3,5           3,5   13
7 (D) LKS „Polonia” Wilczkowice 3,5   3,5     3,5           2,5   13
8 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 3,5   3,5     3,5           2,5   13
9 (D) PKS „Porta” Kraków II     3,5     3,5 0,0       0,0 3,0   10
10 (W) MKS KSOS Kraków III 3,5   3,5                 3,5 3,5 14
11 (D) LKS „Wisła” Rząska 3,5   3,5     2,5           1,5   11
12 (W) „Siemacha” Kraków II 3,5         3,5     1,0     2,0   10
13 (D) KS „Górnik” Wieliczka II 3,5   3,5     3,5       0,0 0,5     11
14 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 3,5   3,5     3,5           3,5   14
15 (D) KS „Bronowianka” Kraków V 3,5   3,5         0,0       2,0   9
16 (D) „Q Team” Kraków 3,5   2,5 0,0   1,5           3,5   11
17 (D) PKS „Porta” Kraków I 3,0   3,5     3,5           2,0   12
18 (W) LKS „Wisła” Rząska 3,5       2,5 3,5           2,5   12
19 (W) LKS „Polonia” Wilczkowice 3,5   3,0                 3,5 2,0 12
Razem 59,5 2,5 58,0 0,0 2,5 48,5 0,0 0,0 1,0 0,0 0,5 49,0 5,5 227
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CELARY Mateusz 1995 M 2018/2019 162
2 GUZIK Aleksandra 2006 K 2018/2019 1636
3 KOŁOS Arkadiusz 2001 M 2018/2019 163
4 KOWALSKI Mateusz 1991 M 2018/2019 2388
5 KUCHARSKI Mateusz 2005 M 2018/2019 1324
6 KUTAJ Maksymilian 2002 M 2018/2019 178
7 KWIECIŃSKI Jakub 2004 M 2018/2019 2268
8 MARCHEWKA Rafał 2009 M 2018/2019 1827
9 STROJEK Karol 2004 M 2018/2019 1898
10 TURECKI Jakub 2011 M 2018/2019 1839
11 TURECKI Jarosław 1979 M 2018/2019 1330
12 TURECKI Kacper 2006 M 2018/2019 1269
13 WCISŁO Konrad 2005 M 2018/2019 1329