„Siemacha” Kraków II (M)
Klub: „Siemacha” Kraków
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta
ul. Tadeusza Ptaszyckiego 6
31-979 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Zbigniew Markiewicz (tel. 609 437 673)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2017-09-23 18:00 „Siemacha” Kraków II - „Q Team” Kraków 8:6 (S) ⇑
2 5K 1/2 2017-10-07 15:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - „Siemacha” Kraków II 8:6 (S) ⇓
3 5K 1/3 2017-10-14 18:00 „Siemacha” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków V 7:7 (S) ⇔
4 5K 1/4 2017-10-20 18:00 PKS „Porta” Kraków I - „Siemacha” Kraków II 14:0 (S) ⇓
5 5K 1/5 2017-10-25 18:00 „Siemacha” Kraków II - UKS „Rokicie” Szczytniki 11:3 (S) ⇑
6 5K 1/6 2017-11-19 17:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - „Siemacha” Kraków II 11:3 (S) ⇓
7 5K 1/7 2017-11-25 18:00 „Siemacha” Kraków II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 3:11 (S) ⇓
8 5K 1/8 2017-12-02 11:00 PKS „Porta” Kraków II - „Siemacha” Kraków II 6:8 (S) ⇑
9 5K 1/10 2018-01-07 11:00 LKS „Wisła” Rząska - „Siemacha” Kraków II 13:1 (S) ⇓
10 5K 1/11 2018-01-12 18:00 „Siemacha” Kraków II - KS „Górnik” Wieliczka II 7:7 (S) ⇔
11 5K 1/9 2018-01-20 13:00 „Siemacha” Kraków II - MKS KSOS Kraków III 10:4 (S) ⇑
12 5K 1/12 2018-01-20 18:00 „Siemacha” Kraków II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 4:10 (S) ⇓
13 5K 1/13 2018-01-27 11:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - „Siemacha” Kraków II 3:11 (S) ⇑
14 5K 2/15 2018-03-04 11:00 KS „Górnik” Wieliczka II - „Siemacha” Kraków II 6:8 (S) ⇑
15 5K 2/16 2018-03-10 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki - „Siemacha” Kraków II 3:11 (S) ⇑
16 5K 2/18 2018-04-07 18:00 „Siemacha” Kraków II - TKS „Opoka” Trzebinia II 10:4 (S) ⇑
17 5K 2/19 2018-04-14 10:00 „Siemacha” Kraków II - PKS „Porta” Kraków II 6:8 (S) ⇓
18 5K 2/20 2018-05-05 18:00 „Siemacha” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice III 6:8 (S) ⇓
19 5K 2/14 2018-05-12 13:00 MKS KSOS Kraków III - „Siemacha” Kraków II 1:13 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CJ
2
CJ
3
GB
4
GD
5
KG
6
PW
7
WB
1 (D) „Q Team” Kraków   0,0 2,5 2,0 1,0   2,5 8
2 (W) UKS „Zarabie” Myślenice III     1,5 1,0 1,0   2,5 6
3 (D) KS „Bronowianka” Kraków V     1,5 1,5 2,5   1,5 7
4 (W) PKS „Porta” Kraków I 0,0 0,0   0,0 0,0     0
5 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki 1,0 0,0 3,5 2,5 1,5   2,5 11
6 (W) LKS „Polonia” Wilczkowice     0,0 0,5 1,5   1,0 3
7 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II     0,0 0,0 2,0   1,0 3
8 (W) PKS „Porta” Kraków II     2,0 2,5 1,5   2,0 8
9 (W) LKS „Wisła” Rząska 0,0     0,0   0,0 1,0 1
10 (D) KS „Górnik” Wieliczka II 0,0   1,0 3,0   0,0 3,0 7
11 (D) MKS KSOS Kraków III       3,5 2,5 0,5 3,5 10
12 (D) „Kruszbud-Gryf” Gdów     0,5 1,0 1,5 0,0 1,0 4
13 (W) TKS „Opoka” Trzebinia II   2,5 1,5 2,5 3,5 1,0   11
14 (W) KS „Górnik” Wieliczka II 0,0   3,0 2,0 1,0   2,0 8
15 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki 0,0   3,5 1,5 2,5   3,5 11
16 (D) TKS „Opoka” Trzebinia II   1,0 2,5 1,0 3,5   2,0 10
17 (D) PKS „Porta” Kraków II     3,0 1,5 0,5 0,0 1,0 6
18 (D) UKS „Zarabie” Myślenice III 0,0 0,0 3,5 1,5 1,0     6
19 (W) MKS KSOS Kraków III   2,5 3,5 3,5 3,5     13
Razem 1,0 6,0 33,0 31,0 30,5 1,5 30,0 133
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CNOTA Jakub 2002 M 2018/2019 1920
2 CZERNUKHIN Jewhen 2000 M 2018/2019 2382
3 GALA Bartłomiej 2003 M 2018/2019 1672
4 GALA Dawid 2005 M 2018/2019 1692
5 KUĆ Grzegorz 2004 M 2018/2019 1671
6 PIOTROWSKI Wiktor 2003 M 2018/2019 1921
7 WOJAS Bartłomiej 2004 M 2018/2019 1006