„Siemacha” Kraków II (M)
Klub: „Siemacha” Kraków
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta
ul. Tadeusza Ptaszyckiego 6
31-979 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Damian Głąb (tel. 662 870 880)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CNOTA Jakub 2002 M 2017/2018 1920
2 CZERNUKHIN Jewhen 2000 M 2017/2018 2382
3 GALA Bartłomiej 2003 M 2017/2018 1672
4 GALA Dawid 2005 M 2017/2018 1692
5 GŁĄB Damian 1989 M 2017/2018 633
6 GRATKOWSKI Jacek 1971 M 2017/2018 1784
7 KUĆ Grzegorz 2004 M 2017/2018 1671
8 OSIKA Janusz 1988 M 2017/2018 809
9 PIEGZA Adrian 2000 M 2017/2018 877
10 PIOTROWSKI Wiktor 2003 M 2017/2018 1921
11 RESZKA Jakub 2002 M 2017/2018 1311
12 WIERZBIŃSKI Marcin 2000 M 2017/2018 894
13 WOJAS Bartłomiej 2004 M 2017/2018 1006
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2017-09-23 18:00 „Siemacha” Kraków II - „Q Team” Kraków 8:6 (S) ⇑
2 5K 1/2 2017-10-07 15:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - „Siemacha” Kraków II 8:6 (S) ⇓
3 5K 1/3 2017-10-14 18:00 „Siemacha” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków V 7:7 (S) ⇔
4 5K 1/4 2017-10-20 18:00 PKS „Porta” Kraków I - „Siemacha” Kraków II 14:0 (S) ⇓
5 5K 1/5 2017-10-25 18:00 „Siemacha” Kraków II - UKS „Rokicie” Szczytniki 11:3 (S) ⇑
6 5K 1/6 2017-11-19 17:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - „Siemacha” Kraków II 11:3 (S) ⇓
7 5K 1/7 2017-11-25 18:00 „Siemacha” Kraków II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 3:11 (S) ⇓
8 5K 1/8 2017-12-02 11:00 PKS „Porta” Kraków II - „Siemacha” Kraków II 6:8 (S) ⇑
9 5K 1/10 2018-01-07 11:00 LKS „Wisła” Rząska - „Siemacha” Kraków II 13:1 (S) ⇓
10 5K 1/11 2018-01-12 18:00 „Siemacha” Kraków II - KS „Górnik” Wieliczka II 7:7 (S) ⇔
11 5K 1/9 2018-01-20 13:00 „Siemacha” Kraków II - MKS KSOS Kraków III 10:4 (S) ⇑
12 5K 1/12 2018-01-20 18:00 „Siemacha” Kraków II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 4:10 (S) ⇓
13 5K 1/13 2018-01-27 11:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - „Siemacha” Kraków II 3:11 (S) ⇑
14 5K 2/15 2018-03-04 11:00 KS „Górnik” Wieliczka II - „Siemacha” Kraków II 6:8 (S) ⇑
15 5K 2/16 2018-03-10 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki - „Siemacha” Kraków II 3:11 (S) ⇑
16 5K 2/18 2018-04-07 18:00 „Siemacha” Kraków II - TKS „Opoka” Trzebinia II 10:4 (S) ⇑
17 5K 2/19 2018-04-14 10:00 „Siemacha” Kraków II - PKS „Porta” Kraków II 6:8 (S) ⇓
18 5K 2/20 2018-05-05 18:00 „Siemacha” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice III  
19 5K 2/14 do ustalenia MKS KSOS Kraków III - „Siemacha” Kraków II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CJ
2
CJ
3
GB
4
GD
5
KG
6
PW
7
WB
1 (D) „Q Team” Kraków   0,0 2,5 2,0 1,0   2,5 8
2 (W) UKS „Zarabie” Myślenice III     1,5 1,0 1,0   2,5 6
3 (D) KS „Bronowianka” Kraków V     1,5 1,5 2,5   1,5 7
4 (W) PKS „Porta” Kraków I 0,0 0,0   0,0 0,0     0
5 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki 1,0 0,0 3,5 2,5 1,5   2,5 11
6 (W) LKS „Polonia” Wilczkowice     0,0 0,5 1,5   1,0 3
7 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II     0,0 0,0 2,0   1,0 3
8 (W) PKS „Porta” Kraków II     2,0 2,5 1,5   2,0 8
9 (W) LKS „Wisła” Rząska 0,0     0,0   0,0 1,0 1
10 (D) KS „Górnik” Wieliczka II 0,0   1,0 3,0   0,0 3,0 7
11 (D) MKS KSOS Kraków III       3,5 2,5 0,5 3,5 10
12 (D) „Kruszbud-Gryf” Gdów     0,5 1,0 1,5 0,0 1,0 4
13 (W) TKS „Opoka” Trzebinia II   2,5 1,5 2,5 3,5 1,0   11
14 (W) KS „Górnik” Wieliczka II 0,0   3,0 2,0 1,0   2,0 8
15 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki 0,0   3,5 1,5 2,5   3,5 11
16 (D) TKS „Opoka” Trzebinia II   1,0 2,5 1,0 3,5   2,0 10
17 (D) PKS „Porta” Kraków II     3,0 1,5 0,5 0,0 1,0 6
Razem 1,0 3,5 26,0 26,0 26,0 1,5 30,0 114
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CNOTA Jakub 2002 M 2017/2018 1920
2 CZERNUKHIN Jewhen 2000 M 2017/2018 2382
3 GALA Bartłomiej 2003 M 2017/2018 1672
4 GALA Dawid 2005 M 2017/2018 1692
5 KUĆ Grzegorz 2004 M 2017/2018 1671
6 PIOTROWSKI Wiktor 2003 M 2017/2018 1921
7 WOJAS Bartłomiej 2004 M 2017/2018 1006