„Siemacha” Kraków II (M)
Klub: „Siemacha” Kraków
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta
ul. Tadeusza Ptaszyckiego 6
31-979 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Damian Głąb (tel. 662 870 880)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CNOTA Jakub 2002 M 2017/2018 1920
2 CZERNUKHIN Jewhen 2000 M 2017/2018 2382
3 GALA Bartłomiej 2003 M 2017/2018 1672
4 GALA Dawid 2005 M 2017/2018 1692
5 GŁĄB Damian 1989 M 2017/2018 633
6 GRATKOWSKI Jacek 1971 M 2017/2018 1784
7 KUĆ Grzegorz 2004 M 2017/2018 1671
8 OSIKA Janusz 1988 M 2017/2018 809
9 PIEGZA Adrian 2000 M 2017/2018 877
10 PIOTROWSKI Wiktor 2003 M 2017/2018 1921
11 RESZKA Jakub 2002 M 2017/2018 1311
12 WIERZBIŃSKI Marcin 2000 M 2017/2018 894
13 WOJAS Bartłomiej 2004 M 2017/2018 1006
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2017-09-23 18:00 „Siemacha” Kraków II - „Q Team” Kraków 8:6 (S) ⇑
2 5K 1/2 2017-10-07 15:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - „Siemacha” Kraków II 8:6 (S) ⇓
3 5K 1/3 2017-10-14 18:00 „Siemacha” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków V 7:7 (S) ⇔
4 5K 1/4 2017-10-21 11:00 PKS „Porta” Kraków I - „Siemacha” Kraków II  
5 5K 1/5 2017-11-04 18:00 „Siemacha” Kraków II - UKS „Rokicie” Szczytniki  
6 5K 1/6 2017-11-19 17:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - „Siemacha” Kraków II  
7 5K 1/7 2017-11-25 18:00 „Siemacha” Kraków II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II  
8 5K 1/8 2017-12-02 11:00 PKS „Porta” Kraków II - „Siemacha” Kraków II  
9 5K 1/9 2017-12-09 18:00 „Siemacha” Kraków II - MKS KSOS Kraków III  
10 5K 1/10 2017-12-17 11:00 LKS „Wisła” Rząska - „Siemacha” Kraków II  
11 5K 1/11 2018-01-13 18:00 „Siemacha” Kraków II - KS „Górnik” Wieliczka II  
12 5K 1/12 2018-01-20 18:00 „Siemacha” Kraków II - „Kruszbud-Gryf” Gdów  
13 5K 1/13 2018-01-28 11:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - „Siemacha” Kraków II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CJ
2
GB
3
GD
4
KG
5
WB
1 (D) „Q Team” Kraków 0,0 2,5 2,0 1,0 2,5 8
2 (W) UKS „Zarabie” Myślenice III   1,5 1,0 1,0 2,5 6
3 (D) KS „Bronowianka” Kraków V   1,5 1,5 2,5 1,5 7
Razem 0,0 5,5 4,5 4,5 6,5 21
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CZERNUKHIN Jewhen 2000 M 2017/2018 2382
2 GALA Bartłomiej 2003 M 2017/2018 1672
3 GALA Dawid 2005 M 2017/2018 1692
4 KUĆ Grzegorz 2004 M 2017/2018 1671
5 WOJAS Bartłomiej 2004 M 2017/2018 1006