LKS „Wisła” Rząska (M)
Klub: LKS „Wisła” Rząska
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Świetlica Wiejska
ul. Klubowa 2
30-199 Rząska
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Łukasz Korczek (tel. 784 750 862)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Dominik Buła (tel. 790 790 601)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2017-09-24 11:00 LKS „Wisła” Rząska - UKS „Zarabie” Myślenice III 8:6 (S) ⇑
2 5K 1/2 2017-10-01 11:00 KS „Bronowianka” Kraków V - LKS „Wisła” Rząska 3:11 (S) ⇑
3 5K 1/3 2017-10-15 11:00 LKS „Wisła” Rząska - PKS „Porta” Kraków I 5:9 (S) ⇓
4 5K 1/4 2017-10-21 14:00 UKS „Rokicie” Szczytniki - LKS „Wisła” Rząska 6:8 (S) ⇑
5 5K 1/5 2017-11-05 10:00 LKS „Wisła” Rząska - LKS „Polonia” Wilczkowice 7:7 (S) ⇔
6 5K 1/6 2017-11-17 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - LKS „Wisła” Rząska 6:8 (S) ⇑
7 5K 1/7 2017-11-26 13:00 LKS „Wisła” Rząska - PKS „Porta” Kraków II 8:6 (S) ⇑
8 5K 1/8 2017-12-02 13:00 MKS KSOS Kraków III - LKS „Wisła” Rząska 0:14 (S) ⇑
9 5K 1/9 2017-12-10 11:00 LKS „Wisła” Rząska - KS „Górnik” Wieliczka II 10:4 (S) ⇑
10 5K 1/10 2018-01-07 11:00 LKS „Wisła” Rząska - „Siemacha” Kraków II 13:1 (S) ⇑
11 5K 1/11 2018-01-13 13:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - LKS „Wisła” Rząska 11:3 (S) ⇓
12 5K 1/12 2018-01-21 11:00 LKS „Wisła” Rząska - TKS „Opoka” Trzebinia II 13:1 (S) ⇑
13 5K 1/13 2018-01-28 09:00 „Q Team” Kraków - LKS „Wisła” Rząska 7:7 (S) ⇔
14 5K 2/14 2018-02-25 11:00 LKS „Wisła” Rząska - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 9:5 (S) ⇑
15 5K 2/16 2018-03-10 11:00 LKS „Wisła” Rząska - „Q Team” Kraków 3:11 (S) ⇓
16 5K 2/17 2018-03-18 14:00 LKS „Wisła” Rząska - KS „Bronowianka” Kraków V 6:8 (S) ⇓
17 5K 2/18 2018-04-05 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - LKS „Wisła” Rząska 9:5 (S) ⇓
18 5K 2/20 2018-04-11 18:00 PKS „Porta” Kraków I - LKS „Wisła” Rząska 10:4 (S) ⇓
19 5K 2/19 2018-04-26 18:00 LKS „Wisła” Rząska - „Kruszbud-Gryf” Gdów 2:12 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BD
2
DW
3
4
MW
5
NA
6
PS
7
RC
1 (D) UKS „Zarabie” Myślenice III 0,0 2,5 2,0 3,5     0,0 8
2 (W) KS „Bronowianka” Kraków V 0,5 3,5 2,5 3,5     1,0 11
3 (D) PKS „Porta” Kraków I   2,5 1,5 0,5     0,5 5
4 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki 2,5   2,5 2,0     1,0 8
5 (D) LKS „Polonia” Wilczkowice 0,0 3,5 3,0 0,5     0,0 7
6 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 0,0 3,5 3,0 1,5     0,0 8
7 (D) PKS „Porta” Kraków II   3,5 2,0 1,5     1,0 8
8 (W) MKS KSOS Kraków III     3,5 3,5 3,5   3,5 14
9 (D) KS „Górnik” Wieliczka II 2,5   2,5 2,5     2,5 10
10 (D) „Siemacha” Kraków II 3,5 2,5 3,5 2,5     1,0 13
11 (W) „Kruszbud-Gryf” Gdów 0,0 2,0 0,0 1,0       3
12 (D) TKS „Opoka” Trzebinia II 3,5   3,5 3,0     3,0 13
13 (W) „Q Team” Kraków 1,0   3,5 1,5     1,0 7
14 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 1,5   3,5 2,0     2,0 9
15 (D) „Q Team” Kraków 1,0   2,0 0,0     0,0 3
16 (D) KS „Bronowianka” Kraków V 0,0   2,0 2,5     1,5 6
17 (W) LKS „Polonia” Wilczkowice 1,0   2,0     1,0 1,0 5
18 (W) PKS „Porta” Kraków I 2,0   0,0 1,0     1,0 4
19 (D) „Kruszbud-Gryf” Gdów 0,0   1,0 0,0   0,0 1,0 2
Razem 19,0 23,5 43,5 32,5 3,5 1,0 21,0 144
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BUŁA Dominik 1981 M 2018/2019 2078
2 DZIURA Wojciech 1987 M 2018/2019 2080
3 KORCZEK Łukasz 1984 M 2018/2019 2079
4 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955 M 2018/2019 664
5 NOWAK Artur 1987 M 2018/2019 2083
6 PIERZCHAŁA Sebastian 1982 M 2018/2019 2261
7 ROMANOWSKI Cezary 1961 M 2018/2019 532