„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II (M)
Klub: UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa w Koźmicach Wielkich
Koźmice Wielkie 605
32-020 Wieliczka
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Dariusz Bochenek (tel. 668 274 995)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2017-09-23 10:00 UKS „Rokicie” Szczytniki - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 4:10 (S) ⇑
2 5K 1/2 2017-10-01 17:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 8:6 (S) ⇓
3 5K 1/3 2017-10-13 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - KS „Górnik” Wieliczka II 7:7 (S) ⇔
4 5K 1/4 2017-10-20 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - PKS „Porta” Kraków II 8:6 (S) ⇑
5 5K 1/5 2017-11-04 13:00 MKS KSOS Kraków III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 0:14 (S) ⇑
6 5K 1/6 2017-11-17 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - LKS „Wisła” Rząska 6:8 (S) ⇓
7 5K 1/7 2017-11-25 18:00 „Siemacha” Kraków II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 3:11 (S) ⇑
8 5K 1/8 2017-11-29 19:15 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 1:13 (S) ⇓
9 5K 1/9 2017-12-09 11:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 5:9 (S) ⇑
10 5K 1/10 2017-12-15 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - „Q Team” Kraków 8:6 (S) ⇑
11 5K 1/11 2018-01-14 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 7:7 (S) ⇔
12 5K 1/12 2018-01-19 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - KS „Bronowianka” Kraków V 8:6 (S) ⇑
13 5K 1/13 2018-01-27 11:00 PKS „Porta” Kraków I - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 10:4 (S) ⇓
14 5K 2/14 2018-02-25 11:00 LKS „Wisła” Rząska - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 9:5 (S) ⇓
15 5K 2/15 2018-03-03 11:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 14:0 (S) ⇓
16 5K 2/16 2018-03-14 19:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - LKS „Polonia” Wilczkowice 3:11 (S) ⇓
17 5K 2/17 2018-03-23 18:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - PKS „Porta” Kraków I 2:12 (S) ⇓
18 5K 2/18 2018-04-08 09:00 „Q Team” Kraków - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 10:4 (S) ⇓
19 5K 2/20 2018-04-21 13:00 KS „Bronowianka” Kraków V - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 6:8 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BD
2
GM
3
GA
4
KL
5
MA
6
ND
7
SK
1 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki 3,5   2,5 2,5     1,5 10
2 (W) LKS „Polonia” Wilczkowice 3,5   0,0 1,0     1,5 6
3 (D) KS „Górnik” Wieliczka II 3,5     0,0   1,0 2,5 7
4 (D) PKS „Porta” Kraków II 3,5   0,0     2,0 2,5 8
5 (W) MKS KSOS Kraków III 3,5     3,5   3,5 3,5 14
6 (D) LKS „Wisła” Rząska 0,5 2,0       2,0 1,5 6
7 (W) „Siemacha” Kraków II 3,5 3,5   1,5   1,0 1,5 11
8 (D) „Kruszbud-Gryf” Gdów     1,0 0,0 0,0   0,0 1
9 (W) TKS „Opoka” Trzebinia II 3,0     2,5   1,5 2,0 9
10 (D) „Q Team” Kraków 3,5 2,0 0,0     0,0 2,5 8
11 (W) UKS „Zarabie” Myślenice III 3,0   1,0 3,0 0,0     7
12 (D) KS „Bronowianka” Kraków V 3,5   0,5 2,5   1,5   8
13 (W) PKS „Porta” Kraków I 0,0 2,0       1,0 1,0 4
14 (W) LKS „Wisła” Rząska     0,0 1,0   0,5 3,5 5
15 (W) „Kruszbud-Gryf” Gdów 0,0       0,0 0,0 0,0 0
16 (D) LKS „Polonia” Wilczkowice     1,0 1,0   1,0 0,0 3
17 (D) PKS „Porta” Kraków I 1,0   0,0 1,0     0,0 2
18 (W) „Q Team” Kraków       1,0 0,0 1,0 2,0 4
19 (W) KS „Bronowianka” Kraków V 2,5     3,5   1,5 0,5 8
Razem 38,0 9,5 6,0 24,0 0,0 17,5 26,0 121
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BOCHENEK Dariusz 1967 M 2018/2019 1333
2 GIBAŁA Marcin 1976 M 2018/2019 1336
3 GŁOWACKI Arkadiusz 1998 M 2018/2019 2253
4 KUC Leszek 1970 M 2018/2019 2000
5 MAZUR Alfred 1991 M 2017/2018 2254
6 NAŁÓDKA Dariusz 1969 M 2018/2019 1969
7 STANISZEWSKI Krzysztof 1985 M 2018/2019 570