„Q Team” Kraków (M)
Klub: Ognisko TKKF „Top Spin” Kraków
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Dom Kultury SM „Kurdwanów Nowy”
ul. Witosa 39
30-612 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Marek Biesaga (tel. 501 585 095)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Bogdan Palczyński (tel. 505 063 798)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2017-09-23 18:00 „Siemacha” Kraków II - „Q Team” Kraków 8:6 (S) ⇓
2 5K 1/2 2017-10-05 17:00 „Q Team” Kraków - „Kruszbud-Gryf” Gdów 0:14 (S) ⇓
3 5K 1/3 2017-10-15 11:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - „Q Team” Kraków 11:3 (S) ⇓
4 5K 1/4 2017-10-22 11:00 KS „Górnik” Wieliczka II - „Q Team” Kraków 4:10 (S) ⇑
5 5K 1/5 2017-11-05 09:00 „Q Team” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice III 9:5 (S) ⇑
6 5K 1/6 2017-11-15 18:00 KS „Bronowianka” Kraków V - „Q Team” Kraków 4:10 (S) ⇑
7 5K 1/7 2017-11-26 09:00 „Q Team” Kraków - PKS „Porta” Kraków I 4:10 (S) ⇓
8 5K 1/8 2017-12-05 18:00 UKS „Rokicie” Szczytniki - „Q Team” Kraków 5:9 (S) ⇑
9 5K 1/9 2017-12-07 17:00 „Q Team” Kraków - LKS „Polonia” Wilczkowice 5:9 (S) ⇓
10 5K 1/10 2017-12-15 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - „Q Team” Kraków 8:6 (S) ⇓
11 5K 1/11 2018-01-14 09:00 „Q Team” Kraków - PKS „Porta” Kraków II 11:3 (S) ⇑
12 5K 1/12 2018-01-27 13:00 MKS KSOS Kraków III - „Q Team” Kraków 0:14 (S) ⇑
13 5K 1/13 2018-01-28 09:00 „Q Team” Kraków - LKS „Wisła” Rząska 7:7 (S) ⇔
14 5K 2/14 2018-03-06 18:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - „Q Team” Kraków 11:3 (S) ⇓
15 5K 2/16 2018-03-10 11:00 LKS „Wisła” Rząska - „Q Team” Kraków 3:11 (S) ⇑
16 5K 2/17 2018-03-17 11:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - „Q Team” Kraków 11:3 (S) ⇓
17 5K 2/15 2018-03-21 18:00 PKS „Porta” Kraków I - „Q Team” Kraków 7:7 (S) ⇔
18 5K 2/18 2018-04-08 09:00 „Q Team” Kraków - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 10:4 (S) ⇑
19 5K 2/19 2018-04-14 10:00 „Q Team” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków V 3:11 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BM
2
PBM
3
SM
4
WT
5
WP
1 (W) „Siemacha” Kraków II 2,5 0,0   3,5 0,0 6
2 (D) „Kruszbud-Gryf” Gdów 0,0 0,0   0,0 0,0 0
3 (W) TKS „Opoka” Trzebinia II 0,0 1,0   1,5 0,5 3
4 (W) KS „Górnik” Wieliczka II   2,5 2,5 2,0 3,0 10
5 (D) UKS „Zarabie” Myślenice III 1,5 3,5   2,0 2,0 9
6 (W) KS „Bronowianka” Kraków V 0,5 2,0 3,5 1,0 3,0 10
7 (D) PKS „Porta” Kraków I 0,0 0,0 2,0 2,0 0,0 4
8 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki 0,5 3,0 1,5 2,5 1,5 9
9 (D) LKS „Polonia” Wilczkowice 1,0 0,5 1,0 2,5   5
10 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 1,0 1,0   1,5 2,5 6
11 (D) PKS „Porta” Kraków II 2,5 0,0 2,5 2,5 3,5 11
12 (W) MKS KSOS Kraków III 3,5   3,5 3,5 3,5 14
13 (D) LKS „Wisła” Rząska 0,0 0,0 2,0 1,5 3,5 7
14 (W) LKS „Polonia” Wilczkowice 0,0 1,0 1,0 1,0   3
15 (W) LKS „Wisła” Rząska 1,5 2,0 1,5 2,5 3,5 11
16 (W) „Kruszbud-Gryf” Gdów 1,0 0,0 0,0 2,0   3
17 (W) PKS „Porta” Kraków I 1,5 1,0 3,5 0,0 1,0 7
18 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 1,5 2,5   3,5 2,5 10
19 (D) KS „Bronowianka” Kraków V 0,0 0,0 2,0 0,0 1,0 3
Razem 18,5 20,0 26,5 35,0 31,0 131
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BIESAGA Marek 1964 M 2018/2019 218
2 PALCZYŃSKI Bogdan Marek 1964 M 2018/2019 412
3 STOLARCZYK Marcin 1989 M 2018/2019 1194
4 WALA Tomasz 1976 M 2018/2019 1005
5 WOJTOŃ Przemysław 1983 M 2017/2018 1778