UKS „Zarabie” Myślenice III (M)
Klub: UKS „Zarabie” Myślenice
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
ul. Zdrojowa 16
32-400 Myślenice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Bogdan Czyżycki (tel. 606 976 994)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BEŁZA Janusz 1964 M 2017/2018 1335
2 CZYŻYCKI Bogdan 1968 M 2017/2018 667
3 DŹWIG Andrzej 1986 M 2017/2018 1790
4 KNAPCZYK Józef Andrzej 1962 M 2017/2018 959
5 PORADZISZ Michał 1994 M 2017/2018 784
6 STALMACH Zbigniew 2000 M 2017/2018 1313
7 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991 M 2017/2018 668
8 ŚWIĘCH Jarosław 1962 M 2017/2018 718
9 TALAGA Samuel 1999 M 2017/2018 670
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2017-09-24 11:00 LKS „Wisła” Rząska - UKS „Zarabie” Myślenice III 8:6 (S) ⇓
2 5K 1/2 2017-10-07 15:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - „Siemacha” Kraków II 8:6 (S) ⇑
3 5K 1/3 2017-10-14 11:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - UKS „Zarabie” Myślenice III 14:0 (S) ⇓
4 5K 1/4 2017-10-22 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - TKS „Opoka” Trzebinia II  
5 5K 1/5 2017-11-05 09:00 „Q Team” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice III  
6 5K 1/6 2017-11-19 11:00 KS „Górnik” Wieliczka II - UKS „Zarabie” Myślenice III  
7 5K 1/7 2017-11-26 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - KS „Bronowianka” Kraków V  
8 5K 1/8 2017-12-02 11:00 PKS „Porta” Kraków I - UKS „Zarabie” Myślenice III  
9 5K 1/9 2017-12-10 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - UKS „Rokicie” Szczytniki  
10 5K 1/10 2017-12-17 17:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - UKS „Zarabie” Myślenice III  
11 5K 1/11 2018-01-14 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II  
12 5K 1/12 2018-01-20 11:00 PKS „Porta” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice III  
13 5K 1/13 2018-01-28 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - MKS KSOS Kraków III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BJ
2
CB
3
PM
4
SZ
5
ŚS
6
ŚJ
7
TS
1 (W) LKS „Wisła” Rząska     2,0 1,0 1,5 0,5 1,0 6
2 (D) „Siemacha” Kraków II   3,5   2,0   0,5 2,0 8
3 (W) „Kruszbud-Gryf” Gdów 0,0     0,0   0,0 0,0 0
Razem 0,0 3,5 2,0 3,0 1,5 1,0 3,0 14
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BEŁZA Janusz 1964 M 2017/2018 1335
2 CZYŻYCKI Bogdan 1968 M 2017/2018 667
3 PORADZISZ Michał 1994 M 2017/2018 784
4 STALMACH Zbigniew 2000 M 2017/2018 1313
5 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991 M 2017/2018 668
6 ŚWIĘCH Jarosław 1962 M 2017/2018 718
7 TALAGA Samuel 1999 M 2017/2018 670