PKS „Porta” Kraków I (M)
Klub: PKS „Porta” Kraków
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Parafia Matki Bożej Ostrobramskiej Księży Pijarów
ul. Janusza Meissnera 20
31-457 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Janusz Małota (tel. 608 086 898)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Bartosz Zapalski
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2017-09-23 11:00 PKS „Porta” Kraków II - PKS „Porta” Kraków I 3:11 (S) ⇑
2 5K 1/2 2017-09-29 18:00 PKS „Porta” Kraków I - MKS KSOS Kraków III 14:0 (S) ⇑
3 5K 1/3 2017-10-15 11:00 LKS „Wisła” Rząska - PKS „Porta” Kraków I 5:9 (S) ⇑
4 5K 1/4 2017-10-20 18:00 PKS „Porta” Kraków I - „Siemacha” Kraków II 14:0 (S) ⇑
5 5K 1/5 2017-11-06 18:00 PKS „Porta” Kraków I - „Kruszbud-Gryf” Gdów 4:10 (S) ⇓
6 5K 1/6 2017-11-17 18:00 PKS „Porta” Kraków I - TKS „Opoka” Trzebinia II 13:1 (S) ⇑
7 5K 1/7 2017-11-26 09:00 „Q Team” Kraków - PKS „Porta” Kraków I 4:10 (S) ⇑
8 5K 1/8 2017-12-02 10:00 PKS „Porta” Kraków I - UKS „Zarabie” Myślenice III 11:3 (S) ⇑
9 5K 1/9 2017-12-10 15:30 KS „Bronowianka” Kraków V - PKS „Porta” Kraków I 9:5 (S) ⇓
10 5K 1/10 2017-12-17 11:00 KS „Górnik” Wieliczka II - PKS „Porta” Kraków I 3:11 (S) ⇑
11 5K 1/11 2018-01-13 11:00 PKS „Porta” Kraków I - UKS „Rokicie” Szczytniki 9:5 (S) ⇑
12 5K 1/12 2018-01-21 10:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - PKS „Porta” Kraków I 7:7 (S) ⇔
13 5K 1/13 2018-01-27 11:00 PKS „Porta” Kraków I - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 10:4 (S) ⇑
14 5K 2/16 2018-03-03 11:00 PKS „Porta” Kraków I - KS „Bronowianka” Kraków V 10:4 (S) ⇑
15 5K 2/15 2018-03-21 18:00 PKS „Porta” Kraków I - „Q Team” Kraków 7:7 (S) ⇔
16 5K 2/17 2018-03-23 18:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - PKS „Porta” Kraków I 2:12 (S) ⇑
17 5K 2/18 2018-04-06 17:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - PKS „Porta” Kraków I 12:2 (S) ⇓
18 5K 2/20 2018-04-11 18:00 PKS „Porta” Kraków I - LKS „Wisła” Rząska 10:4 (S) ⇑
19 5K 2/19 2018-04-25 18:00 PKS „Porta” Kraków I - LKS „Polonia” Wilczkowice 7:7 (S) ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
KD
2
MM
3
NM
4
PR
5
TM
1 (W) PKS „Porta” Kraków II 2,5 2,5 3,5 2,5   11
2 (D) MKS KSOS Kraków III 3,5 3,5 3,5 3,5   14
3 (W) LKS „Wisła” Rząska 2,0 2,0 3,0 2,0   9
4 (D) „Siemacha” Kraków II 3,5 3,5 3,5 3,5   14
5 (D) „Kruszbud-Gryf” Gdów 1,0 1,0 2,0 0,0   4
6 (D) TKS „Opoka” Trzebinia II 3,5 3,5 3,5 2,5   13
7 (W) „Q Team” Kraków 1,5 2,5 3,5 2,5   10
8 (D) UKS „Zarabie” Myślenice III 2,5 2,5 3,5 2,5   11
9 (W) KS „Bronowianka” Kraków V 1,0 0,0 3,0 1,0   5
10 (W) KS „Górnik” Wieliczka II 1,5 2,5 3,5 3,5   11
11 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki 2,0 2,5 2,5 2,0   9
12 (W) LKS „Polonia” Wilczkowice 1,0 2,5 3,5 0,0   7
13 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 2,5 3,5 2,5 1,5   10
14 (D) KS „Bronowianka” Kraków V 3,5 1,5 3,5   1,5 10
15 (D) „Q Team” Kraków 1,0 1,5 3,5 1,0   7
16 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 3,5 3,5 3,5 1,5   12
17 (W) „Kruszbud-Gryf” Gdów 0,0 0,5 1,5 0,0   2
18 (D) LKS „Wisła” Rząska   2,5 3,5 3,5 0,5 10
19 (D) LKS „Polonia” Wilczkowice 2,0 0,5 3,5 1,0   7
Razem 38,0 42,0 60,0 34,0 2,0 176
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 KUTYŁA Dawid 1991 M 2018/2019 153
2 MAŚLONG Mirosław 1971 M 2018/2019 1265
3 NOWICKI Marek 1975 M 2018/2019 1832
4 PARTYKA Ryszard 1976 M 2018/2019 1709
5 TKACZYK Marcin 1988 M 2018/2019 2496