KS „Bronowianka” Kraków V (M)
Klub: KS „Bronowianka” Kraków
Numer drużyny: V
Adres sali rozgrywek:
ul. Zarzecze 124A
30-134 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Maciej Karmoliński (tel. 509 012 877)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2017-09-23 13:00 MKS KSOS Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków V 1:13 (S) ⇑
2 5K 1/2 2017-10-01 11:00 KS „Bronowianka” Kraków V - LKS „Wisła” Rząska 3:11 (S) ⇓
3 5K 1/3 2017-10-14 18:00 „Siemacha” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków V 7:7 (S) ⇔
4 5K 1/4 2017-10-21 13:00 KS „Bronowianka” Kraków V - „Kruszbud-Gryf” Gdów 4:10 (S) ⇓
5 5K 1/5 2017-11-12 11:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - KS „Bronowianka” Kraków V 6:8 (S) ⇑
6 5K 1/6 2017-11-15 18:00 KS „Bronowianka” Kraków V - „Q Team” Kraków 4:10 (S) ⇓
7 5K 1/7 2017-11-26 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - KS „Bronowianka” Kraków V 9:5 (S) ⇓
8 5K 1/8 2017-12-03 11:00 KS „Górnik” Wieliczka II - KS „Bronowianka” Kraków V 5:9 (S) ⇑
9 5K 1/9 2017-12-10 15:30 KS „Bronowianka” Kraków V - PKS „Porta” Kraków I 9:5 (S) ⇑
10 5K 1/10 2017-12-16 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki - KS „Bronowianka” Kraków V 6:8 (S) ⇑
11 5K 1/11 2018-01-14 13:30 KS „Bronowianka” Kraków V - LKS „Polonia” Wilczkowice 7:7 (S) ⇔
12 5K 1/12 2018-01-19 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - KS „Bronowianka” Kraków V 8:6 (S) ⇓
13 5K 1/13 2018-01-27 12:00 KS „Bronowianka” Kraków V - PKS „Porta” Kraków II 13:1 (S) ⇑
14 5K 2/16 2018-03-03 11:00 PKS „Porta” Kraków I - KS „Bronowianka” Kraków V 10:4 (S) ⇓
15 5K 2/14 2018-03-10 11:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Bronowianka” Kraków V 9:5 (S) ⇓
16 5K 2/15 2018-03-17 11:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - KS „Bronowianka” Kraków V 9:5 (S) ⇓
17 5K 2/17 2018-03-18 14:00 LKS „Wisła” Rząska - KS „Bronowianka” Kraków V 6:8 (S) ⇑
18 5K 2/19 2018-04-14 10:00 „Q Team” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków V 3:11 (S) ⇑
19 5K 2/20 2018-04-21 13:00 KS „Bronowianka” Kraków V - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 6:8 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
AK
2
CJ
3
GD
4
KA
5
KP
6
KS
7
KF
8
ŁS
9
SE
10
WP
11
ZA
1 (W) MKS KSOS Kraków III         3,0   3,5 1,5   1,5 3,5 13
2 (D) LKS „Wisła” Rząska     1,0   1,0         1,0 0,0 3
3 (W) „Siemacha” Kraków II   0,0     3,0   1,0     3,0   7
4 (D) „Kruszbud-Gryf” Gdów         1,5   1,5 0,0   1,0   4
5 (W) TKS „Opoka” Trzebinia II       0,5 2,0   2,0     3,5   8
6 (D) „Q Team” Kraków   1,0         0,5   1,0 1,5   4
7 (W) UKS „Zarabie” Myślenice III 0,0       2,0   1,5     1,5   5
8 (W) KS „Górnik” Wieliczka II     2,0   3,5   1,0     2,5   9
9 (D) PKS „Porta” Kraków I     1,5   3,5   2,5     1,5   9
10 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki     2,5   2,5   2,0     1,0   8
11 (D) LKS „Polonia” Wilczkowice     1,5   2,5   1,0     2,0   7
12 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II     1,0   2,0   2,0     1,0   6
13 (D) PKS „Porta” Kraków II     3,5   3,5   2,5     3,5   13
14 (W) PKS „Porta” Kraków I     1,0   1,0   2,0     0,0   4
15 (W) „Kruszbud-Gryf” Gdów         1,0 1,5 1,0     1,5   5
16 (W) LKS „Polonia” Wilczkowice     1,0   2,0   1,0     1,0   5
17 (W) LKS „Wisła” Rząska         3,5   3,5 0,0   1,0   8
18 (W) „Q Team” Kraków     1,5   3,5   2,5     3,5   11
19 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II     1,0   3,0   2,0     0,0   6
Razem 0,0 1,0 17,5 0,5 44,0 1,5 33,0 1,5 1,0 31,5 3,5 135
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 ANDRZEJAK Kacper 2005 M 2018/2019 1892
2 CHWOJKO Jagoda 2004 K 2018/2019 2259
3 GÓRECKA Dominika 2000 K 2017/2018 1902
4 KOPACKA Anna 2006 K 2018/2019 1544
5 KOPACKI Paweł 2004 M 2018/2019 1275
6 KURCAB Szymon 1977 M 2018/2019 2504
7 KUSIAK Franciszek 2002 M 2018/2019 1287
8 ŁUKASIK Sławomir 1966 M 2017/2018 1936
9 SKUBA Emilia 2005 K 2018/2019 1891
10 WOLAŃCZYK Paweł 1980 M 2017/2018 1938
11 ZAJĄC Anna 2002 K 2018/2019 1408