LKS „Polonia” Wilczkowice (M)
Klub: LKS „Polonia” Wilczkowice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła podstawowa im. Jana Długosza
Jana Długosza 36
32-091 Raciborowice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Andrzej Zieliński (tel. 600 351 211)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Damian Jedynak (tel. 731 053 688)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DROZD Paweł 1979 M 2017/2018 625
2 DUDA Patryk 1978 M 2017/2018 2246
3 JEDYNAK Damian 1989 M 2017/2018 975
4 KOŁODZIEJSKI Michał 1972 M 2017/2018 2402
5 KOZIOŁEK Fabian 2000 M 2017/2018 977
6 LUHA Peter 1989 M 2017/2018 2002
7 NOSEK Robert 1970 M 2017/2018 978
8 PIASKOWSKI Piotr 1984 M 2017/2018 435
9 RAŚ Tomasz 1979 M 2017/2018 659
10 SZELEST Jacek 1981 M 2017/2018 1241
11 ŚLAZYK Paweł 1971 M 2017/2018 156
12 ZIELIŃSKI Andrzej 1971 M 2017/2018 2247
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/2 2017-10-01 17:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 8:6 (S) ⇑
2 5K 1/1 2017-10-19 19:30 LKS „Polonia” Wilczkowice - KS „Górnik” Wieliczka II 9:5 (S) ⇑
3 5K 1/4 2017-10-22 17:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - MKS KSOS Kraków III 10:4 (S) ⇑
4 5K 1/3 2017-11-03 18:00 PKS „Porta” Kraków II - LKS „Polonia” Wilczkowice 5:9 (S) ⇑
5 5K 1/5 2017-11-05 10:00 LKS „Wisła” Rząska - LKS „Polonia” Wilczkowice 7:7 (S) ⇔
6 5K 1/6 2017-11-19 17:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - „Siemacha” Kraków II 11:3 (S) ⇑
7 5K 1/7 2017-11-22 19:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - LKS „Polonia” Wilczkowice 13:1 (S) ⇓
8 5K 1/8 2017-12-03 17:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - TKS „Opoka” Trzebinia II 10:4 (S) ⇑
9 5K 1/9 2017-12-07 17:00 „Q Team” Kraków - LKS „Polonia” Wilczkowice 5:9 (S) ⇑
10 5K 1/10 2017-12-17 17:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - UKS „Zarabie” Myślenice III 8:6 (S) ⇑
11 5K 1/11 2018-01-14 13:30 KS „Bronowianka” Kraków V - LKS „Polonia” Wilczkowice 7:7 (S) ⇔
12 5K 1/12 2018-01-21 10:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - PKS „Porta” Kraków I 7:7 (S) ⇔
13 5K 1/13 2018-01-27 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki - LKS „Polonia” Wilczkowice 1:13 (S) ⇑
14 5K 2/14 2018-03-06 18:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - „Q Team” Kraków 11:3 (S) ⇑
15 5K 2/16 2018-03-14 19:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - LKS „Polonia” Wilczkowice 3:11 (S) ⇑
16 5K 2/15 2018-03-17 11:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - KS „Bronowianka” Kraków V 9:5 (S) ⇑
17 5K 2/18 2018-04-05 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - LKS „Wisła” Rząska 9:5 (S) ⇑
18 5K 2/19 2018-04-25 18:00 PKS „Porta” Kraków I - LKS „Polonia” Wilczkowice 7:7 (S) ⇔
19 5K 2/20 2018-05-08 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - „Kruszbud-Gryf” Gdów  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DP
2
DP
3
JD
4
KF
5
LP
6
NR
7
PP
8
SJ
9
ŚP
10
ZA
1 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 3,5 0,0 2,5           2,0 0,0 8
2 (D) KS „Górnik” Wieliczka II 3,5 0,0 3,5           2,0 0,0 9
3 (D) MKS KSOS Kraków III 3,5 1,0 3,5           2,0 0,0 10
4 (W) PKS „Porta” Kraków II 1,5 1,0 1,0       3,5   2,0 0,0 9
5 (W) LKS „Wisła” Rząska 2,5   1,5       2,0   1,0   7
6 (D) „Siemacha” Kraków II 3,5 0,0 3,5       2,0   2,0 0,0 11
7 (W) „Kruszbud-Gryf” Gdów 1,0   0,0       0,0   0,0 0,0 1
8 (D) TKS „Opoka” Trzebinia II 3,0 0,0 3,0       2,0   2,0 0,0 10
9 (W) „Q Team” Kraków 2,0   1,0       3,5   2,5 0,0 9
10 (D) UKS „Zarabie” Myślenice III 3,0   2,0           3,0 0,0 8
11 (W) KS „Bronowianka” Kraków V 2,5   2,5           2,0 0,0 7
12 (D) PKS „Porta” Kraków I 3,0   0,0   2,5     0,5 1,0   7
13 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki     3,5 0,5 3,5 2,0   3,5     13
14 (D) „Q Team” Kraków 2,5 0,0     3,5     1,5 3,5 0,0 11
15 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 2,5       3,5     2,5 2,5 0,0 11
16 (D) KS „Bronowianka” Kraków V 1,5 0,0     2,5 0,0 3,5 1,5     9
17 (D) LKS „Wisła” Rząska 1,5 0,0 1,5   3,0 0,5     2,5 0,0 9
18 (W) PKS „Porta” Kraków I 1,5   0,0   2,0     2,0 1,5   7
Razem 42,0 2,0 29,0 0,5 20,5 2,5 16,5 11,5 31,5 0,0 156
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DROZD Paweł 1979 M 2017/2018 625
2 DUDA Patryk 1978 M 2017/2018 2246
3 JEDYNAK Damian 1989 M 2017/2018 975
4 KOZIOŁEK Fabian 2000 M 2017/2018 977
5 LUHA Peter 1989 M 2017/2018 2002
6 NOSEK Robert 1970 M 2017/2018 978
7 PIASKOWSKI Piotr 1984 M 2017/2018 435
8 SZELEST Jacek 1981 M 2017/2018 1241
9 ŚLAZYK Paweł 1971 M 2017/2018 156
10 ZIELIŃSKI Andrzej 1971 M 2017/2018 2247