LKS „Polonia” Wilczkowice (M)
Klub: LKS „Polonia” Wilczkowice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła podstawowa im. Jana Długosza
Jana Długosza 36
32-091 Raciborowice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Andrzej Zieliński (tel. 600 351 211)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Damian Jedynak (tel. 731 053 688)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DROZD Paweł 1979 M 2017/2018 625
2 DUDA Patryk 1978 M 2017/2018 2246
3 JEDYNAK Damian 1989 M 2017/2018 975
4 KOŁODZIEJSKI Michał 1972 M 2017/2018 2402
5 PIASKOWSKI Piotr 1984 M 2017/2018 435
6 RAŚ Tomasz 1979 M 2016/2017 659
7 SZELEST Jacek 1981 M 2016/2017 1241
8 ŚLAZYK Paweł 1971 M 2017/2018 156
9 ZAJĄC Damian 1986 M 2017/2018 155
10 ZIELIŃSKI Andrzej 1971 M 2017/2018 2247
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/2 2017-10-01 17:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 8:6 (S) ⇑
2 5K 1/1 2017-10-19 19:30 LKS „Polonia” Wilczkowice - KS „Górnik” Wieliczka II 9:5 (S) ⇑
3 5K 1/4 2017-10-22 17:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - MKS KSOS Kraków III 10:4 (S) ⇑
4 5K 1/3 2017-11-03 18:00 PKS „Porta” Kraków II - LKS „Polonia” Wilczkowice 5:9 (S) ⇑
5 5K 1/5 2017-11-05 10:00 LKS „Wisła” Rząska - LKS „Polonia” Wilczkowice 7:7 (S) ⇔
6 5K 1/6 2017-11-19 17:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - „Siemacha” Kraków II 11:3 (S) ⇑
7 5K 1/7 2017-11-22 19:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - LKS „Polonia” Wilczkowice 13:1 (S) ⇓
8 5K 1/8 2017-12-03 17:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - TKS „Opoka” Trzebinia II 10:4 (S) ⇑
9 5K 1/9 2017-12-07 17:00 „Q Team” Kraków - LKS „Polonia” Wilczkowice 5:9 (S) ⇑
10 5K 1/10 2017-12-17 17:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - UKS „Zarabie” Myślenice III  
11 5K 1/11 2018-01-13 11:00 KS „Bronowianka” Kraków V - LKS „Polonia” Wilczkowice  
12 5K 1/12 2018-01-21 17:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - PKS „Porta” Kraków I  
13 5K 1/13 2018-01-27 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki - LKS „Polonia” Wilczkowice  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DP
2
DP
3
JD
4
PP
5
ŚP
6
ZA
1 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 3,5 0,0 2,5   2,0 0,0 8
2 (D) KS „Górnik” Wieliczka II 3,5 0,0 3,5   2,0 0,0 9
3 (D) MKS KSOS Kraków III 3,5 1,0 3,5   2,0 0,0 10
4 (W) PKS „Porta” Kraków II 1,5 1,0 1,0 3,5 2,0 0,0 9
5 (W) LKS „Wisła” Rząska 2,5   1,5 2,0 1,0   7
6 (D) „Siemacha” Kraków II 3,5 0,0 3,5 2,0 2,0 0,0 11
7 (W) „Kruszbud-Gryf” Gdów 1,0   0,0 0,0 0,0 0,0 1
8 (D) TKS „Opoka” Trzebinia II 3,0 0,0 3,0 2,0 2,0 0,0 10
9 (W) „Q Team” Kraków 2,0   1,0 3,5 2,5 0,0 9
Razem 24,0 2,0 19,5 13,0 15,5 0,0 74
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DROZD Paweł 1979 M 2017/2018 625
2 DUDA Patryk 1978 M 2017/2018 2246
3 JEDYNAK Damian 1989 M 2017/2018 975
4 PIASKOWSKI Piotr 1984 M 2017/2018 435
5 ŚLAZYK Paweł 1971 M 2017/2018 156
6 ZIELIŃSKI Andrzej 1971 M 2017/2018 2247