UKS „Zarabie” Myślenice II (M)
Klub: UKS „Zarabie” Myślenice
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jadwigi Królowej w Myślenicach
ul. Zdrojowa 16A
32-400 Myślenice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Bogdan Czyżycki (tel. 606 976 994)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2017-09-23 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - KS „Bronowianka” Kraków IV 0:14 WO ⇓
2 4Z 1/2 2017-10-01 11:00 UKS „Jola” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice II 14:0 WO ⇓
3 4Z 1/3 2017-10-14 14:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - KS „Podwawelski” Kraków IV 7:7 (S) ⇔
4 4Z 1/4 2017-10-20 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice - UKS „Zarabie” Myślenice II 4:10 (S) ⇑
5 4Z 1/5 2017-11-09 20:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - KS „Górnik” Wieliczka 13:1 (S) ⇑
6 4Z 1/6 2017-11-17 19:00 LKS „Olmex” Piotrowice I - UKS „Zarabie” Myślenice II 4:10 (S) ⇑
7 4Z 1/7 2017-11-25 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - UKS „Polfin” Oświęcim 13:1 (S) ⇑
8 4Z 1/8 2017-12-02 13:00 ULKS „Lachowice” II - UKS „Zarabie” Myślenice II 0:14 (S) ⇑
9 4Z 1/9 2017-12-09 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - MKS KSOS Kraków II 10:4 (S) ⇑
10 4Z 1/10 2017-12-20 19:00 TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Zarabie” Myślenice II 11:3 (S) ⇓
11 4Z 1/11 2018-01-13 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - „Siemacha” Kraków 1:13 (S) ⇓
12 4Z 1/12 2018-01-19 20:00 LKS „Olmex” Piotrowice II - UKS „Zarabie” Myślenice II 3:11 (S) ⇑
13 4Z 1/13 2018-01-27 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - KS „Gorce” Nowy Targ III 13:1 (S) ⇑
14 4Z 2/14 2018-02-25 12:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - UKS „Zarabie” Myślenice II 3:11 (S) ⇑
15 4Z 2/16 2018-03-10 13:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - UKS „Zarabie” Myślenice II 5:9 (S) ⇑
16 4Z 2/17 2018-03-17 14:30 MKS KSOS Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice II 6:8 (S) ⇑
17 4Z 2/18 2018-04-07 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - TKS „Opoka” Trzebinia 7:7 (S) ⇔
18 4Z 2/19 2018-04-20 18:00 „Siemacha” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice II 9:5 (S) ⇓
19 4Z 2/20 2018-05-12 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - LKS „Olmex” Piotrowice I 10:4 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CB
2
DA
3
GA
4
KA
5
KM
6
KW
7
SZ
8
SJ
1 (D) KS „Bronowianka” Kraków IV                 0
2 (W) UKS „Jola” Kraków                 0
3 (D) KS „Podwawelski” Kraków IV   0,5 3,0   0,0 2,5   1,0 7
4 (W) KTS „Victoria” Spytkowice     3,5   1,5 2,5   2,5 10
5 (D) KS „Górnik” Wieliczka 3,5 2,5 3,5     3,5     13
6 (W) LKS „Olmex” Piotrowice I 2,5 2,5 2,5     2,5     10
7 (D) UKS „Polfin” Oświęcim 3,5 3,5 3,0     3,0     13
8 (W) ULKS „Lachowice” II   3,5 3,5     3,5   3,5 14
9 (D) MKS KSOS Kraków II   2,0 3,5   2,0 0,5   2,0 10
10 (W) TKS „Opoka” Trzebinia   1,0 0,5     1,5   0,0 3
11 (D) „Siemacha” Kraków   0,0 0,0   0,0 0,0   1,0 1
12 (W) LKS „Olmex” Piotrowice II   3,5 3,5 0,5   3,5     11
13 (D) KS „Gorce” Nowy Targ III   3,0 3,5   3,5 3,0     13
14 (W) KS „Podwawelski” Kraków IV 3,5 1,5 3,5       2,5   11
15 (W) KS „Bronowianka” Kraków IV 1,5 2,5     1,0 3,5 0,5   9
16 (W) MKS KSOS Kraków II 3,5     0,0 1,0 3,5     8
17 (D) TKS „Opoka” Trzebinia 3,5 2,5     0,0   1,0   7
18 (W) „Siemacha” Kraków   2,0   0,0 0,0 3,0     5
19 (D) LKS „Olmex” Piotrowice I 2,5 2,5   1,0 1,5 2,5     10
Razem 24,0 33,0 33,5 1,5 10,5 38,5 4,0 10,0 155
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CZYŻYCKI Bogdan 1968 M 2018/2019 667
2 DŹWIG Andrzej 1986 M 2018/2019 1790
3 GDULA Adam 1977 M 2018/2019 2140
4 KUZIO Aleksandra 2007 K 2018/2019 1694
5 KUZIO Maciej 2005 M 2018/2019 1504
6 KUZIO Waldemar 1977 M 2018/2019 523
7 STALMACH Zbigniew 2000 M 2018/2019 1313
8 SZLACHETKA Jakub 1993 M 2017/2018 524