„Siemacha” Kraków (M)
Klub: „Siemacha” Kraków
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta
ul. Tadeusza Ptaszyckiego 6
31-979 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Damian Głąb (tel. 662 870 880)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CNOTA Jakub 2002 M 2017/2018 1920
2 CZERNUKHIN Jewhen 2000 M 2017/2018 2382
3 GALA Bartłomiej 2003 M 2017/2018 1672
4 GALA Dawid 2005 M 2017/2018 1692
5 GŁĄB Damian 1989 M 2017/2018 633
6 GRATKOWSKI Jacek 1971 M 2017/2018 1784
7 KUĆ Grzegorz 2004 M 2017/2018 1671
8 MARKIEWICZ Michał 2008 M 2017/2018 2152
9 MATYASIK Mikołaj 2009 M brak 2136
10 OSIKA Janusz 1988 M 2017/2018 809
11 PIEGZA Adrian 2000 M 2017/2018 877
12 PIOTROWSKI Wiktor 2003 M 2017/2018 1921
13 PIRÓG Paweł 2008 M 2017/2018 2178
14 RESZKA Jakub 2002 M 2017/2018 1311
15 WIERZBIŃSKI Marcin 2000 M 2017/2018 894
16 WOJAS Bartłomiej 2004 M 2017/2018 1006
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/2 2017-09-29 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice - „Siemacha” Kraków 4:10 (S) ⇑
2 4Z 1/1 2017-10-05 18:00 „Siemacha” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków IV 9:5 (S) ⇑
3 4Z 1/3 2017-10-14 18:00 „Siemacha” Kraków - KS „Górnik” Wieliczka 10:4 (S) ⇑
4 4Z 1/4 2017-10-28 16:00 LKS „Olmex” Piotrowice I - „Siemacha” Kraków 5:9 (S) ⇑
5 4Z 1/5 2017-11-03 18:00 „Siemacha” Kraków - UKS „Polfin” Oświęcim 10:4 (S) ⇑
6 4Z 1/6 2017-11-18 13:00 ULKS „Lachowice” II - „Siemacha” Kraków 3:11 (S) ⇑
7 4Z 1/7 2017-11-24 18:00 „Siemacha” Kraków - MKS KSOS Kraków II 10:4 (S) ⇑
8 4Z 1/10 2017-12-12 18:00 „Siemacha” Kraków - LKS „Olmex” Piotrowice II 11:3 (S) ⇑
9 4Z 1/8 2017-12-15 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - „Siemacha” Kraków 5:9 (S) ⇑
10 4Z 1/9 2018-01-05 18:00 „Siemacha” Kraków - KS „Gorce” Nowy Targ III 10:4 (S) ⇑
11 4Z 1/11 2018-01-13 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - „Siemacha” Kraków 1:13 (S) ⇑
12 4Z 1/12 2018-01-19 18:00 „Siemacha” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków IV 12:2 (S) ⇑
13 4Z 1/13 2018-01-30 18:00 UKS „Jola” Kraków - „Siemacha” Kraków 0:14 (S) ⇑
14 4Z 2/14 2018-02-28 18:00 MKS KSOS Kraków II - „Siemacha” Kraków 5:9 (S) ⇑
15 4Z 2/15 2018-03-04 12:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - „Siemacha” Kraków 3:11 (S) ⇑
16 4Z 2/17 2018-04-13 18:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - „Siemacha” Kraków 2:12 (S) ⇑
17 4Z 2/18 2018-04-16 18:00 „Siemacha” Kraków - LKS „Olmex” Piotrowice I 8:6 (S) ⇑
18 4Z 2/19 2018-04-20 18:00 „Siemacha” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice II 9:5 (S) ⇑
19 4Z 2/20 2018-05-10 18:00 „Siemacha” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia 7:7 (S) ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CJ
2
CJ
3
GB
4
GD
5
GJ
6
MM
7
OJ
8
PA
9
PW
10
RJ
11
WM
12
WB
1 (W) KTS „Victoria” Spytkowice         3,0     3,0   2,5 1,5   10
2 (D) KS „Podwawelski” Kraków IV       0,5 3,5     2,5   1,0 1,5   9
3 (D) KS „Górnik” Wieliczka 0,0     2,5 2,5     3,5   1,5     10
4 (W) LKS „Olmex” Piotrowice I       0,0 3,0     3,0   2,0 1,0   9
5 (D) UKS „Polfin” Oświęcim       2,5       2,5 0,0 2,5 2,5   10
6 (W) ULKS „Lachowice” II       1,5 2,0     2,5   3,0 2,0   11
7 (D) MKS KSOS Kraków II   0,0   0,5 2,0     2,5   3,0 2,0   10
8 (D) LKS „Olmex” Piotrowice II   1,5 2,5         3,5     3,5   11
9 (W) TKS „Opoka” Trzebinia       3,5 2,5     2,5   0,0 0,5   9
10 (D) KS „Gorce” Nowy Targ III         3,5     3,5   2,0 1,0   10
11 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II       3,5 1,0   2,0 3,5   1,5 1,5   13
12 (D) KS „Bronowianka” Kraków IV       3,5 3,5     2,5     2,5   12
13 (W) UKS „Jola” Kraków         1,0     3,5   2,5 3,5 3,5 14
14 (W) MKS KSOS Kraków II       0,5       3,5   2,5 1,5 1,0 9
15 (W) KS „Podwawelski” Kraków IV       3,5       3,5   3,5 0,5   11
16 (W) KS „Bronowianka” Kraków IV         3,5     3,5   3,0 2,0   12
17 (D) LKS „Olmex” Piotrowice I             2,5 2,5 0,0 2,0 1,0   8
18 (D) UKS „Zarabie” Myślenice II         3,5     2,5   1,5 1,5   9
19 (D) TKS „Opoka” Trzebinia         2,0 0,0       3,5 1,5   7
Razem 0,0 1,5 2,5 22,0 36,5 0,0 4,5 54,0 0,0 37,5 31,0 4,5 194
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CNOTA Jakub 2002 M 2017/2018 1920
2 CZERNUKHIN Jewhen 2000 M 2017/2018 2382
3 GALA Bartłomiej 2003 M 2017/2018 1672
4 GŁĄB Damian 1989 M 2017/2018 633
5 GRATKOWSKI Jacek 1971 M 2017/2018 1784
6 MARKIEWICZ Michał 2008 M 2017/2018 2152
7 OSIKA Janusz 1988 M 2017/2018 809
8 PIEGZA Adrian 2000 M 2017/2018 877
9 PIOTROWSKI Wiktor 2003 M 2017/2018 1921
10 RESZKA Jakub 2002 M 2017/2018 1311
11 WIERZBIŃSKI Marcin 2000 M 2017/2018 894
12 WOJAS Bartłomiej 2004 M 2017/2018 1006