TKS „Opoka” Trzebinia (M)
Klub: TKS „Opoka” Trzebinia
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Hala Sportowa „Zbyszek”
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 125
32-540 Trzebinia
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Kazimierz Noworyta (tel. 660 410 217)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Anna Maria Noworyta (tel. 696 383 181)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BAŁUSZEK Kamil 1993 M 2017/2018 237
2 FRĄCZEK Artur 1971 M 2017/2018 923
3 FRĄCZEK Łukasz 1997 M 2017/2018 924
4 GLANOWSKI Bartosz 1984 M 2017/2018 1734
5 GRABANIA Zdzisław 1947 M 2017/2018 925
6 NOWORYTA Anna 1981 K 2017/2018 928
7 SITARZ Krzysztof 1985 M 2017/2018 561
8 TOMSIA Sławomir 1979 M 2017/2018 2447
9 WIELGOSZ Mirosław 1967 M 2017/2018 238
10 WÓJCIK Jan 1959 M 2017/2018 1283
11 ZAJĘCKI Paweł 1998 M 2017/2018 967
12 ZAJĘCKI Rafał 2002 M 2017/2018 1176
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2017-09-26 19:00 TKS „Opoka” Trzebinia - KTS „Victoria” Spytkowice 12:2 (S) ⇑
2 4Z 1/2 2017-09-28 19:00 KS „Górnik” Wieliczka - TKS „Opoka” Trzebinia 0:14 WO ⇑
3 4Z 1/3 2017-10-12 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Olmex” Piotrowice I 11:3 (S) ⇑
4 4Z 1/4 2017-10-26 18:30 TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Polfin” Oświęcim 11:3 (S) ⇑
5 4Z 1/5 2017-11-08 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - ULKS „Lachowice” II 14:0 (S) ⇑
6 4Z 1/7 2017-11-17 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Gorce” Nowy Targ III 11:3 (S) ⇑
7 4Z 1/6 2017-11-22 18:00 MKS KSOS Kraków II - TKS „Opoka” Trzebinia 4:10 (S) ⇑
8 4Z 1/9 2017-12-09 17:00 LKS „Olmex” Piotrowice II - TKS „Opoka” Trzebinia 2:12 (S) ⇑
9 4Z 1/8 2017-12-15 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - „Siemacha” Kraków 5:9 (S) ⇓
10 4Z 1/10 2017-12-20 19:00 TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Zarabie” Myślenice II 11:3 (S) ⇑
11 4Z 1/11 2018-01-16 18:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia 8:6 (S) ⇓
12 4Z 1/12 2018-01-20 13:00 TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Jola” Kraków 12:2 (S) ⇑
13 4Z 1/13 2018-01-26 20:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia 7:7 (S) ⇔
14 4Z 2/14 2018-02-26 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Bronowianka” Kraków IV 11:3 (S) ⇑
15 4Z 2/15 2018-03-03 13:00 TKS „Opoka” Trzebinia - MKS KSOS Kraków II 11:3 (S) ⇑
16 4Z 2/16 2018-03-10 16:00 TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Podwawelski” Kraków IV 10:4 (S) ⇑
17 4Z 2/18 2018-04-07 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - TKS „Opoka” Trzebinia 7:7 (S) ⇔
18 4Z 2/19 2018-04-23 19:00 LKS „Olmex” Piotrowice I - TKS „Opoka” Trzebinia 8:6 (S) ⇓
19 4Z 2/20 2018-05-05 18:00 „Siemacha” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BK
2
FA
3
4
GB
5
GZ
6
NA
7
SK
8
TS
9
WM
10
ZP
11
ZR
1 (D) KTS „Victoria” Spytkowice     3,5 3,5         1,5   3,5 12
2 (W) KS „Górnik” Wieliczka                       0
3 (D) LKS „Olmex” Piotrowice I 1,5   3,5 3,5             2,5 11
4 (D) UKS „Polfin” Oświęcim     3,5 3,5           2,0 2,0 11
5 (D) ULKS „Lachowice” II 3,5   3,5 3,5             3,5 14
6 (D) KS „Gorce” Nowy Targ III 2,5   2,5 3,5             2,5 11
7 (W) MKS KSOS Kraków II 3,5   1,5 2,5             2,5 10
8 (W) LKS „Olmex” Piotrowice II     3,5 3,5 1,5           3,5 12
9 (D) „Siemacha” Kraków 1,0   1,0 1,0             2,0 5
10 (D) UKS „Zarabie” Myślenice II 2,0   3,5 2,5             3,0 11
11 (W) KS „Bronowianka” Kraków IV     3,0 3,0     0,0 0,0       6
12 (D) UKS „Jola” Kraków     3,5 3,5   2,0         3,0 12
13 (W) KS „Podwawelski” Kraków IV       1,5       1,0 1,0   3,5 7
14 (D) KS „Bronowianka” Kraków IV 2,5   3,5 3,5             1,5 11
15 (D) MKS KSOS Kraków II 2,5   3,5 3,5             1,5 11
16 (D) KS „Podwawelski” Kraków IV 2,0   3,5 3,5             1,0 10
17 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II 2,0   2,5 1,5             1,0 7
18 (W) LKS „Olmex” Piotrowice I 1,0 1,5   2,5             1,0 6
Razem 24,0 1,5 45,5 49,5 1,5 2,0 0,0 1,0 2,5 2,0 37,5 167
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BAŁUSZEK Kamil 1993 M 2017/2018 237
2 FRĄCZEK Artur 1971 M 2017/2018 923
3 FRĄCZEK Łukasz 1997 M 2017/2018 924
4 GLANOWSKI Bartosz 1984 M 2017/2018 1734
5 GRABANIA Zdzisław 1947 M 2017/2018 925
6 NOWORYTA Anna 1981 K 2017/2018 928
7 SITARZ Krzysztof 1985 M 2017/2018 561
8 TOMSIA Sławomir 1979 M 2017/2018 2447
9 WIELGOSZ Mirosław 1967 M 2017/2018 238
10 ZAJĘCKI Paweł 1998 M 2017/2018 967
11 ZAJĘCKI Rafał 2002 M 2017/2018 1176