TKS „Opoka” Trzebinia (M)
Klub: TKS „Opoka” Trzebinia
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Hala Sportowa „Zbyszek”
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 125
32-540 Trzebinia
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Kazimierz Noworyta (tel. 660 410 217)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Anna Maria Noworyta (tel. 696 383 181)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BAŁUSZEK Kamil 1993 M 2017/2018 237
2 FRĄCZEK Artur 1971 M 2017/2018 923
3 FRĄCZEK Łukasz 1997 M 2017/2018 924
4 GLANOWSKI Bartosz 1984 M 2017/2018 1734
5 GRABANIA Zdzisław 1947 M 2017/2018 925
6 NOWORYTA Anna 1981 K 2017/2018 928
7 SITARZ Krzysztof 1985 M 2017/2018 561
8 TOMSIA Sławomir 1979 M brak 2447
9 WIELGOSZ Mirosław 1967 M 2017/2018 238
10 WÓJCIK Jan 1959 M 2017/2018 1283
11 ZAJĘCKI Paweł 1998 M 2017/2018 967
12 ZAJĘCKI Rafał 2002 M 2017/2018 1176
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2017-09-26 19:00 TKS „Opoka” Trzebinia - KTS „Victoria” Spytkowice 12:2 (S) ⇑
2 4Z 1/2 2017-09-28 19:00 KS „Górnik” Wieliczka - TKS „Opoka” Trzebinia 0:14 WO ⇑
3 4Z 1/3 2017-10-12 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Olmex” Piotrowice I 11:3 (S) ⇑
4 4Z 1/4 2017-10-26 18:30 TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Polfin” Oświęcim 11:3 (S) ⇑
5 4Z 1/5 2017-11-08 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - ULKS „Lachowice” II 14:0 (S) ⇑
6 4Z 1/7 2017-11-17 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Gorce” Nowy Targ III 11:3 (S) ⇑
7 4Z 1/6 2017-11-22 18:00 MKS KSOS Kraków II - TKS „Opoka” Trzebinia 4:10 (S) ⇑
8 4Z 1/9 2017-12-09 17:00 LKS „Olmex” Piotrowice II - TKS „Opoka” Trzebinia 2:12 (S) ⇑
9 4Z 1/8 2017-12-15 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - „Siemacha” Kraków 5:9 (S) ⇓
10 4Z 1/10 2017-12-20 19:00 TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Zarabie” Myślenice II 11:3 (S) ⇑
11 4Z 1/11 2018-01-16 18:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia 8:6 (S) ⇓
12 4Z 1/12 2018-01-20 13:00 TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Jola” Kraków 12:2 (S) ⇑
13 4Z 1/13 2018-01-26 20:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia 7:7 (S) ⇔
14 4Z 2/14 2018-02-24 13:00 TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Bronowianka” Kraków IV  
15 4Z 2/15 2018-03-03 13:00 TKS „Opoka” Trzebinia - MKS KSOS Kraków II  
16 4Z 2/16 2018-03-10 13:00 TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Podwawelski” Kraków IV  
17 4Z 2/18 2018-04-07 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - TKS „Opoka” Trzebinia  
18 4Z 2/19 2018-04-21 17:00 LKS „Olmex” Piotrowice I - TKS „Opoka” Trzebinia  
19 4Z 2/20 2018-05-05 18:00 „Siemacha” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BK
2
3
GB
4
GZ
5
NA
6
SK
7
TS
8
WM
9
ZP
10
ZR
1 (D) KTS „Victoria” Spytkowice   3,5 3,5         1,5   3,5 12
2 (W) KS „Górnik” Wieliczka                     0
3 (D) LKS „Olmex” Piotrowice I 1,5 3,5 3,5             2,5 11
4 (D) UKS „Polfin” Oświęcim   3,5 3,5           2,0 2,0 11
5 (D) ULKS „Lachowice” II 3,5 3,5 3,5             3,5 14
6 (D) KS „Gorce” Nowy Targ III 2,5 2,5 3,5             2,5 11
7 (W) MKS KSOS Kraków II 3,5 1,5 2,5             2,5 10
8 (W) LKS „Olmex” Piotrowice II   3,5 3,5 1,5           3,5 12
9 (D) „Siemacha” Kraków 1,0 1,0 1,0             2,0 5
10 (D) UKS „Zarabie” Myślenice II 2,0 3,5 2,5             3,0 11
11 (W) KS „Bronowianka” Kraków IV   3,0 3,0     0,0 0,0       6
12 (D) UKS „Jola” Kraków   3,5 3,5   2,0         3,0 12
13 (W) KS „Podwawelski” Kraków IV     1,5       1,0 1,0   3,5 7
Razem 14,0 32,5 35,0 1,5 2,0 0,0 1,0 2,5 2,0 31,5 122
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BAŁUSZEK Kamil 1993 M 2017/2018 237
2 FRĄCZEK Łukasz 1997 M 2017/2018 924
3 GLANOWSKI Bartosz 1984 M 2017/2018 1734
4 GRABANIA Zdzisław 1947 M 2017/2018 925
5 NOWORYTA Anna 1981 K 2017/2018 928
6 SITARZ Krzysztof 1985 M 2017/2018 561
7 TOMSIA Sławomir 1979 M brak 2447
8 WIELGOSZ Mirosław 1967 M 2017/2018 238
9 ZAJĘCKI Paweł 1998 M 2017/2018 967
10 ZAJĘCKI Rafał 2002 M 2017/2018 1176