TKS „Opoka” Trzebinia (M)
Klub: TKS „Opoka” Trzebinia
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Hala Sportowa „Zbyszek”
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 125
32-540 Trzebinia
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Kazimierz Noworyta (tel. 660 410 217)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Anna Maria Noworyta (tel. 696 383 181)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2017-09-26 19:00 TKS „Opoka” Trzebinia - KTS „Victoria” Spytkowice 12:2 (S) ⇑
2 4Z 1/2 2017-09-28 19:00 KS „Górnik” Wieliczka - TKS „Opoka” Trzebinia 0:14 WO ⇑
3 4Z 1/3 2017-10-12 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Olmex” Piotrowice I 11:3 (S) ⇑
4 4Z 1/4 2017-10-26 18:30 TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Polfin” Oświęcim 11:3 (S) ⇑
5 4Z 1/5 2017-11-08 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - ULKS „Lachowice” II 14:0 (S) ⇑
6 4Z 1/7 2017-11-17 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Gorce” Nowy Targ III 11:3 (S) ⇑
7 4Z 1/6 2017-11-22 18:00 MKS KSOS Kraków II - TKS „Opoka” Trzebinia 4:10 (S) ⇑
8 4Z 1/9 2017-12-09 17:00 LKS „Olmex” Piotrowice II - TKS „Opoka” Trzebinia 2:12 (S) ⇑
9 4Z 1/8 2017-12-15 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - „Siemacha” Kraków 5:9 (S) ⇓
10 4Z 1/10 2017-12-20 19:00 TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Zarabie” Myślenice II 11:3 (S) ⇑
11 4Z 1/11 2018-01-16 18:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia 8:6 (S) ⇓
12 4Z 1/12 2018-01-20 13:00 TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Jola” Kraków 12:2 (S) ⇑
13 4Z 1/13 2018-01-26 20:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia 7:7 (S) ⇔
14 4Z 2/14 2018-02-26 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Bronowianka” Kraków IV 11:3 (S) ⇑
15 4Z 2/15 2018-03-03 13:00 TKS „Opoka” Trzebinia - MKS KSOS Kraków II 11:3 (S) ⇑
16 4Z 2/16 2018-03-10 16:00 TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Podwawelski” Kraków IV 10:4 (S) ⇑
17 4Z 2/18 2018-04-07 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - TKS „Opoka” Trzebinia 7:7 (S) ⇔
18 4Z 2/19 2018-04-23 19:00 LKS „Olmex” Piotrowice I - TKS „Opoka” Trzebinia 8:6 (S) ⇓
19 4Z 2/20 2018-05-10 18:00 „Siemacha” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia 7:7 (S) ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BK
2
BM
3
FA
4
5
GB
6
GZ
7
NA
8
SK
9
TS
10
WM
11
ZP
12
ZR
1 (D) KTS „Victoria” Spytkowice       3,5 3,5         1,5   3,5 12
2 (W) KS „Górnik” Wieliczka                         0
3 (D) LKS „Olmex” Piotrowice I 1,5     3,5 3,5             2,5 11
4 (D) UKS „Polfin” Oświęcim       3,5 3,5           2,0 2,0 11
5 (D) ULKS „Lachowice” II 3,5     3,5 3,5             3,5 14
6 (D) KS „Gorce” Nowy Targ III 2,5     2,5 3,5             2,5 11
7 (W) MKS KSOS Kraków II 3,5     1,5 2,5             2,5 10
8 (W) LKS „Olmex” Piotrowice II       3,5 3,5 1,5           3,5 12
9 (D) „Siemacha” Kraków 1,0     1,0 1,0             2,0 5
10 (D) UKS „Zarabie” Myślenice II 2,0     3,5 2,5             3,0 11
11 (W) KS „Bronowianka” Kraków IV       3,0 3,0     0,0 0,0       6
12 (D) UKS „Jola” Kraków       3,5 3,5   2,0         3,0 12
13 (W) KS „Podwawelski” Kraków IV         1,5       1,0 1,0   3,5 7
14 (D) KS „Bronowianka” Kraków IV 2,5     3,5 3,5             1,5 11
15 (D) MKS KSOS Kraków II 2,5     3,5 3,5             1,5 11
16 (D) KS „Podwawelski” Kraków IV 2,0     3,5 3,5             1,0 10
17 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II 2,0     2,5 1,5             1,0 7
18 (W) LKS „Olmex” Piotrowice I 1,0   1,5   2,5             1,0 6
19 (W) „Siemacha” Kraków   1,5   1,0 2,0             2,5 7
Razem 24,0 1,5 1,5 46,5 51,5 1,5 2,0 0,0 1,0 2,5 2,0 40,0 174
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BAŁUSZEK Kamil 1993 M 2018/2019 237
2 BAŁUSZEK Marcin 1995 M 2017/2018 1282
3 FRĄCZEK Artur 1971 M 2018/2019 923
4 FRĄCZEK Łukasz 1997 M 2018/2019 924
5 GLANOWSKI Bartosz 1984 M 2018/2019 1734
6 GRABANIA Zdzisław 1947 M 2018/2019 925
7 NOWORYTA Anna 1981 K 2018/2019 928
8 SITARZ Krzysztof 1985 M 2018/2019 561
9 TOMSIA Sławomir 1979 M 2018/2019 2447
10 WIELGOSZ Mirosław 1967 M 2018/2019 238
11 ZAJĘCKI Paweł 1998 M 2018/2019 967
12 ZAJĘCKI Rafał 2002 M 2018/2019 1176