MKS KSOS Kraków II (M)
Klub: MKS KSOS Kraków
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Międzyszkolny Basen Pływacki Kraków-Śródmieście
ul. Francesco Nullo 23
31-543 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Stochel (tel. 668 266 887)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CHOLEWA Wacław 1960 M 2017/2018 1701
2 JAWORSKI Jeremi 2005 M 2017/2018 1503
3 KUBIC Marcin 1996 M 2017/2018 588
4 KUSZYŃSKI Marek 1959 M 2017/2018 1703
5 ŁACH Bartłomiej 1992 M 2017/2018 1303
6 MAJDAK Jacek 1969 M 2016/2017 1986
7 MAJDAK Rafał 2006 M 2017/2018 1666
8 MARCHEWKA Kamil 2003 M 2017/2018 1416
9 PACYNA Dariusz 1965 M 2017/2018 118
10 PASIECZNY Jan 1967 M 2017/2018 601
11 PEREK Nikodem 2000 M 2017/2018 909
12 PĘCZEK Mateusz 2001 M 2017/2018 2441
13 RADEK Arkadiusz 1994 M 2017/2018 1908
14 RAJTAR Marek 1997 M 2017/2018 4
15 ROBAK Wiktor 2002 M 2017/2018 1850
16 STOCHEL Adam 2006 M 2017/2018 1641
17 STOCHEL Tomasz 1973 M 2017/2018 1962
18 ZAJĄC Jacek 2000 M 2017/2018 1060
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2017-09-22 18:00 MKS KSOS Kraków II - KS „Górnik” Wieliczka 14:0 WO ⇑
2 4Z 1/2 2017-09-30 19:00 LKS „Olmex” Piotrowice I - MKS KSOS Kraków II 8:6 (S) ⇓
3 4Z 1/3 2017-10-13 18:00 MKS KSOS Kraków II - UKS „Polfin” Oświęcim 11:3 (S) ⇑
4 4Z 1/4 2017-10-21 13:00 ULKS „Lachowice” II - MKS KSOS Kraków II 0:14 (S) ⇑
5 4Z 1/5 2017-11-04 16:00 MKS KSOS Kraków II - KS „Gorce” Nowy Targ III 8:6 (S) ⇑
6 4Z 1/6 2017-11-22 18:00 MKS KSOS Kraków II - TKS „Opoka” Trzebinia 4:10 (S) ⇓
7 4Z 1/7 2017-11-24 18:00 „Siemacha” Kraków - MKS KSOS Kraków II 10:4 (S) ⇓
8 4Z 1/9 2017-12-09 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - MKS KSOS Kraków II 10:4 (S) ⇓
9 4Z 1/8 2017-12-13 18:00 MKS KSOS Kraków II - LKS „Olmex” Piotrowice II 13:1 (S) ⇑
10 4Z 1/10 2017-12-20 18:00 MKS KSOS Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków IV 9:5 (S) ⇑
11 4Z 1/11 2018-01-17 18:00 UKS „Jola” Kraków - MKS KSOS Kraków II 0:14 (S) ⇑
12 4Z 1/12 2018-01-20 16:00 MKS KSOS Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków IV 5:9 (S) ⇓
13 4Z 1/13 2018-01-27 10:00 KTS „Victoria” Spytkowice - MKS KSOS Kraków II 7:7 (S) ⇔
14 4Z 2/14 2018-02-28 18:00 MKS KSOS Kraków II - „Siemacha” Kraków 5:9 (S) ⇓
15 4Z 2/15 2018-03-03 13:00 TKS „Opoka” Trzebinia - MKS KSOS Kraków II 11:3 (S) ⇓
16 4Z 2/16 2018-03-14 18:00 MKS KSOS Kraków II - LKS „Olmex” Piotrowice I 3:11 (S) ⇓
17 4Z 2/17 2018-03-17 14:30 MKS KSOS Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice II 6:8 (S) ⇓
18 4Z 2/19 2018-04-21 13:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - MKS KSOS Kraków II 11:3 (S) ⇓
19 4Z 2/20 2018-05-06 12:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - MKS KSOS Kraków II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
KM
2
ŁB
3
PD
4
PJ
5
PN
6
PM
7
RM
8
RW
9
SA
1 (D) KS „Górnik” Wieliczka                   0
2 (W) LKS „Olmex” Piotrowice I 2,0 0,5         2,5 1,0 0,0 6
3 (D) UKS „Polfin” Oświęcim   1,5 1,0 2,5     3,5 2,5   11
4 (W) ULKS „Lachowice” II 3,5   3,5       3,5 3,5   14
5 (D) KS „Gorce” Nowy Targ III 3,0       3,5   1,5 0,0 0,0 8
6 (D) TKS „Opoka” Trzebinia 0,0   0,0 2,0     2,0     4
7 (W) „Siemacha” Kraków 0,5   0,0   2,5   0,0 1,0   4
8 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II     2,5       1,5 0,0 0,0 4
9 (D) LKS „Olmex” Piotrowice II   3,5   3,5     2,5 2,5 1,0 13
10 (D) KS „Bronowianka” Kraków IV 0,0 2,5 2,5 0,5     2,5 1,0   9
11 (W) UKS „Jola” Kraków   3,5 3,5 3,5     3,5     14
12 (D) KS „Podwawelski” Kraków IV   0,0   2,0   1,5   1,5 0,0 5
13 (W) KTS „Victoria” Spytkowice 2,0   3,0 2,0       0,0   7
14 (D) „Siemacha” Kraków 2,0           2,0 1,0 0,0 5
15 (W) TKS „Opoka” Trzebinia 2,0 0,0         1,0   0,0 3
16 (D) LKS „Olmex” Piotrowice I 1,0         0,0 0,0 2,0 0,0 3
17 (D) UKS „Zarabie” Myślenice II           1,5 2,0 1,5 1,0 6
18 (W) KS „Bronowianka” Kraków IV   1,0       1,0   1,0 0,0 3
Razem 16,0 12,5 16,0 16,0 6,0 4,0 28,0 18,5 2,0 119
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 KUBIC Marcin 1996 M 2017/2018 588
2 ŁACH Bartłomiej 1992 M 2017/2018 1303
3 PACYNA Dariusz 1965 M 2017/2018 118
4 PASIECZNY Jan 1967 M 2017/2018 601
5 PEREK Nikodem 2000 M 2017/2018 909
6 PĘCZEK Mateusz 2001 M 2017/2018 2441
7 RAJTAR Marek 1997 M 2017/2018 4
8 ROBAK Wiktor 2002 M 2017/2018 1850
9 STOCHEL Adam 2006 M 2017/2018 1641