ULKS „Lachowice” II (M)
Klub: ULKS „Lachowice”
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Gimnazjum nr 2
34-232 Lachowice 232B
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Piotr Grajny (tel. 504 252 532)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BANAŚ Jan 1967 M 2017/2018 135
2 GRAJNY Marta 1997 K 2016/2017 102
3 GRAJNY Piotr 1968 M 2017/2018 125
4 KACHEL Jan 1970 M 2017/2018 130
5 KACHEL Mateusz 1996 M 2017/2018 100
6 KACHEL Piotr 1965 M 2017/2018 2117
7 KRUPA Cezary 1992 M 2017/2018 1887
8 KUTEK Edyta 2003 K 2017/2018 1819
9 KUŹNIK Grzegorz 1976 M 2017/2018 99
10 LENART Kazimierz 1952 M 2017/2018 127
11 MAŚLANKA Mateusz 2002 M 2016/2017 1226
12 PANEK Kamil 1992 M 2017/2018 1437
13 PNIACZEK Dominik 1999 M 2017/2018 139
14 RACZEK Marcin 1978 M 2017/2018 629
15 SKOWRON Daniel 1995 M 2017/2018 129
16 SURMA Krzysztof 1981 M 2017/2018 98
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/2 2017-09-30 15:00 UKS „Polfin” Oświęcim - ULKS „Lachowice” II 8:6 (S) ⇓
2 4Z 1/1 2017-10-06 18:00 ULKS „Lachowice” II - LKS „Olmex” Piotrowice I 4:10 (S) ⇓
3 4Z 1/3 2017-10-14 13:00 ULKS „Lachowice” II - KS „Gorce” Nowy Targ III 6:8 (S) ⇓
4 4Z 1/4 2017-10-21 13:00 ULKS „Lachowice” II - MKS KSOS Kraków II 0:14 (S) ⇓
5 4Z 1/5 2017-11-08 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - ULKS „Lachowice” II 14:0 (S) ⇓
6 4Z 1/6 2017-11-18 13:00 ULKS „Lachowice” II - „Siemacha” Kraków 3:11 (S) ⇓
7 4Z 1/7 2017-11-25 17:00 LKS „Olmex” Piotrowice II - ULKS „Lachowice” II 8:6 (S) ⇓
8 4Z 1/8 2017-12-02 13:00 ULKS „Lachowice” II - UKS „Zarabie” Myślenice II 0:14 (S) ⇓
9 4Z 1/9 2017-12-16 11:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - ULKS „Lachowice” II  
10 4Z 1/10 2017-12-16 13:00 ULKS „Lachowice” II - UKS „Jola” Kraków  
11 4Z 1/11 2018-01-14 12:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - ULKS „Lachowice” II  
12 4Z 1/12 2018-01-20 13:00 ULKS „Lachowice” II - KTS „Victoria” Spytkowice  
13 4Z 1/13 2018-01-25 19:00 KS „Górnik” Wieliczka - ULKS „Lachowice” II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BJ
2
GP
3
KJ
4
KP
5
KE
6
KG
7
SD
1 (W) UKS „Polfin” Oświęcim 0,0   0,0     2,5 3,5 6
2 (D) LKS „Olmex” Piotrowice I 0,0   0,0 0,0   3,0 1,0 4
3 (D) KS „Gorce” Nowy Targ III   0,5 0,0 0,0   2,5 3,0 6
4 (D) MKS KSOS Kraków II 0,0 0,0 0,0 0,0       0
5 (W) TKS „Opoka” Trzebinia 0,0 0,0 0,0   0,0     0
6 (D) „Siemacha” Kraków   0,5 0,0 0,0   2,5   3
7 (W) LKS „Olmex” Piotrowice II 0,0   1,0 2,0   3,0   6
8 (D) UKS „Zarabie” Myślenice II 0,0 0,0   0,0 0,0     0
Razem 0,0 1,0 1,0 2,0 0,0 13,5 7,5 25
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BANAŚ Jan 1967 M 2017/2018 135
2 GRAJNY Piotr 1968 M 2017/2018 125
3 KACHEL Jan 1970 M 2017/2018 130
4 KACHEL Piotr 1965 M 2017/2018 2117
5 KUTEK Edyta 2003 K 2017/2018 1819
6 KUŹNIK Grzegorz 1976 M 2017/2018 99
7 SKOWRON Daniel 1995 M 2017/2018 129