KS „Bronowianka” Kraków IV (M)
Klub: KS „Bronowianka” Kraków
Numer drużyny: IV
Adres sali rozgrywek:
ul. Zarzecze 124A
30-134 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jerzy Szczebak (tel. 667 947 003)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BOGACZ Wojciech 2004 M 2017/2018 1292
2 CHODACKI Marcin 1976 M 2017/2018 192
3 CHWOJKO Jagoda 2004 K 2017/2018 2259
4 CYGANKIEWICZ Filip 1980 M 2017/2018 982
5 GĄSIOR Natalia 2004 K 2017/2018 2258
6 GÓRECKA Dominika 2000 K 2017/2018 1902
7 KROCHMAL Paweł 1987 M 2017/2018 2119
8 MISZCZYK Łukasz 1993 M 2017/2018 891
9 SZCZEBAK Jerzy 1975 M 2017/2018 191
10 SZTWIERTNIA Ilona 2004 K 2017/2018 2257
11 WILK Roman 1961 M 2017/2018 1939
12 ZAJĄC Anna 2002 K 2017/2018 1408
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2017-09-23 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - KS „Bronowianka” Kraków IV 0:14 WO ⇑
2 4Z 1/2 2017-10-13 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Bronowianka” Kraków IV 9:5 (S) ⇓
3 4Z 1/3 2017-10-14 14:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - UKS „Jola” Kraków 14:0 (S) ⇑
4 4Z 1/4 2017-10-29 13:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - KS „Bronowianka” Kraków IV 9:5 (S) ⇓
5 4Z 1/5 2017-11-04 13:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - KTS „Victoria” Spytkowice 4:10 (S) ⇓
6 4Z 1/6 2017-11-07 18:00 KS „Górnik” Wieliczka - KS „Bronowianka” Kraków IV 7:7 (S) ⇔
7 4Z 1/7 2017-11-23 17:30 KS „Bronowianka” Kraków IV - LKS „Olmex” Piotrowice I 6:8 (S) ⇓
8 4Z 1/8 2017-12-02 15:00 UKS „Polfin” Oświęcim - KS „Bronowianka” Kraków IV 6:8 (S) ⇑
9 4Z 1/9 2017-12-16 11:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - ULKS „Lachowice” II  
10 4Z 1/10 2017-12-20 18:00 MKS KSOS Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków IV  
11 4Z 1/11 2018-01-13 13:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia  
12 4Z 1/12 2018-01-20 18:00 „Siemacha” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków IV  
13 4Z 1/13 2018-01-27 13:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - LKS „Olmex” Piotrowice II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CM
2
CF
3
GN
4
5
SJ
6
SI
7
WR
8
ZA
1 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II                 0
2 (W) KS „Gorce” Nowy Targ III     0,0   2,5 2,0 0,5   5
3 (D) UKS „Jola” Kraków 3,5 2,5 3,5   1,0 3,5     14
4 (W) KS „Podwawelski” Kraków IV     0,0   0,0 2,5 0,0 2,5 5
5 (D) KTS „Victoria” Spytkowice 0,0 0,5 0,5   0,5 2,5   0,0 4
6 (W) KS „Górnik” Wieliczka 1,0   1,5   1,0 3,5   0,0 7
7 (D) LKS „Olmex” Piotrowice I     0,0 1,0 1,0 2,5   1,5 6
8 (W) UKS „Polfin” Oświęcim 0,5     3,5 2,5     1,5 8
Razem 5,0 3,0 5,5 4,5 8,5 16,5 0,5 5,5 49
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CHODACKI Marcin 1976 M 2017/2018 192
2 CYGANKIEWICZ Filip 1980 M 2017/2018 982
3 GĄSIOR Natalia 2004 K 2017/2018 2258
4 MISZCZYK Łukasz 1993 M 2017/2018 891
5 SZCZEBAK Jerzy 1975 M 2017/2018 191
6 SZTWIERTNIA Ilona 2004 K 2017/2018 2257
7 WILK Roman 1961 M 2017/2018 1939
8 ZAJĄC Anna 2002 K 2017/2018 1408